Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

28 paź 2008, 18:38

Siasia-ja tez zastanawiam sie nad pomalowaniem łózeczka bo nie pasuje kolor do wszystkiego.Nie martw sie ja wózka tez nie mam,to na samym koncu kupie ale ciezki wybor:)

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

28 paź 2008, 20:08

My łóżeczko też będziemy malować bo jest sosnowe a chcemy ciemniejsze. Ja wózek mam i łóżeczko i na tym w sumie koniec. Każda zaczyna od innej strony ale w rezultacie i tak dojdziemy do pełnej wyprawki dla dzidziucha no bo jak inaczej :)

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

28 paź 2008, 21:00

Tosia moja blaszka z grawerem w mig była gotowa. Rano u złotnika sama blaszkę kupiłam do grawera zaniosłam i juz po południu do odebrania było. :-D

Karolina na razie na TT wieczorami będę a jak juz mnie długo tu nie zobaczycie to znaczy ,że robimy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

28 paź 2008, 21:21

No ładnie, jak mam czas i siedzę na tt to postu najkrótszego się doprosić nie można :ico_zly: , a jak mnie tylko poł dnia nie ma to potem drugie poł siedzę, żeby wyczytać dokładnie Wasze poematy :ico_olaboga: :ico_olaboga: .
Tosieńko kochana, jazdy na szmacie dzisiaj nie było :ico_oczko: :-D ale z pichceniem to mnie zdemaskowałaś. Moje kochanie nazbierało wczoraj troszkę grzybków, więc zrobiłam krokiety z kapustą i z grzybami, dodatkowo z paróweczką w środku. Potem pojechałam do miasta, kupiłam wiązanki na groby i znicze, odwiedziłam przy okazji rodziców i tak jakoś zleciał dzień.
Madzia, cieszę się, że Laurka rosnie zdrowo. A Ty kochana leż, leż jak ginek kazał, choćbys miała wrosnąć w to łóżko swoje :ico_oczko:
Siasia, ja poznaję po ruchach w jakiej pozycji jest akurat Bartuś. Jak był główką w dól, ruchy czułam słabiej i rzadziej, no i dyskomfor w spojeniu. Teraz bryka jak szalony, główka na górze.
Katia, gratulacje :ico_brawa_01: pierwsze ruchy to niezapomniana chwila. Pomyśl, że teraz już tak będzie, aż do samego rozwiązania.
Osita, wspołczuję Ci szczerze tych badań, godzin przesiadywanych w szpitalach i całego związanego z tym stresu. Aby szczęsliwie do rozwiązania...Cudna karteczka na powitanie naszych szkrabków, bez Ciebie to nasze grudniówkowe forum takie czarno-białe by było.
Evik, Karolina to bardzo przykre gdy coś nie gra w relacjach z rodzicami, a w Waszym przypadku to już chyba nawet o relacjach nie ma mowy. Bywa, że i ja mam czasami za cos chwilowy żal do mamy czy taty, ale to nie porównywalne do tego co Wy czujecie i przezywacie. Obie macie mimo to bardzo zdrowe podejście do sytuacji. I tak jak piszeci, dzieci są najwazniejsze, macie dla kogo żyć :ico_brawa_01: .

[ Dodano: 2008-10-28, 20:22 ]
to znaczy ,że robimy
Asia, róbcie, róbcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: teraz bedzie Ula :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

28 paź 2008, 21:35

Aniu ,Ty nasz tik-takowy pracusiu- dobrze Cie widzieć :ico_brawa_01:Ja wiedziałam że Ty coś tam znów tworzysz w tej Twojej kuchence- dobrze ma Twój mąż i dziadki z Tobą- takie pyszności im serwujesz
Ja też jutro ruszam na zakupki po znicze i wiązanki

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

28 paź 2008, 21:41

dobrze ma Twój mąż i dziadki z Tobą- takie pyszności im serwujesz
Tosia, zazwyczaj to sewruje babcia, ja to okazyjnie, ale bardzo często coś razem pichcimy. Bo teraz my we dwie- ja w ciąży, babcia starowinka to jak jeden w pełni sprawny człowiek :-) .

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

28 paź 2008, 22:11

Ania-Ty to masz sily :ico_brawa_01: ,jak mozesz to korzystaj :)

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

28 paź 2008, 22:31

jak mozesz to korzystaj :)
Nie będę korzystać, jutro robię nic. No może poprasuję troszkę ciuszków, na siedząco, to akurat dla mnie przyjemnosć.

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

28 paź 2008, 22:36

Tosiulek, ja to z Ciebie od nocy leję... :-D Co posta widzę pod Twoim nickiem, to gęba sama się rozdziawia do śmiechu :-D :-D Jazda na szmacie, bezmózgowiec... Do tego nic się nie nauczyła... :-D Jak nic, nadmiar czekolady Tobie nie służy :ico_smiechbig:
Osita, twórczyni nasza, karteczka bajer, ful wypas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Asika, Ty tam za długo się nie ociągaj, cooooo? No dobła, jeszcze te trzy miechy, ale ani dnia dłużej... :-D Sprawdzimy! :-D
Aniu, pracusiu,
jak mam czas i siedzę na tt to postu najkrótszego się doprosić nie można
, trza z nami trochę dłużej przysiedzieć... :-D Do południa cosik się tu dzieje :-D A potem każda prawie pada jak mucha :-D

[ Dodano: 2008-10-28, 21:40 ]
poprasuję troszkę ciuszków, na siedząco, to akurat dla mnie przyjemnosć.
A można sobie Ciebie do prasowania zamówić...? :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Ja pralkę naprawię, wszystkie sprzęty w domu nastroję, kompa do porządku doprowadzę, posprzątam, wypiorę, na szmacie :ico_smiechbig: (to przez Tośkę kolejny atak śmiechu) pośmigam, okna umyję, poskręcam co trzeba, otworki wywiercę, ale Ty mi wyprasuj... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Jak ja tego nienawidzę!!! :ico_zly: :-D

[ Dodano: 2008-10-28, 21:42 ]
I obiadek ugotuję i Waszym podniebieniom dobrze zrobię, tylko nie prasowanie!!! :-D

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

28 paź 2008, 22:46

Ja pralkę naprawię
A zapraszam, zapraszam bo moja cos cieknie ostatnio. Ja akurat prasować lubię, więc przystaję na propozycję :ico_haha_01: :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość