gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

25 cze 2007, 14:07

julie_377 pisze:ilonka gdzie ty sie podziewaasz???

znajac Ilonke to szykuje posta giganta by sie popytac co u ktorej slychac. Bo chce sie szybko wdrozyc. Wiec teraz do Ilonki wiadomosc wklejaj zdjecia i opowiadaj co u ciebie a co u nas to zobaczysz w trakcie.
Julie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Nathanka. Chyba nie musze mowic jak Nathanek sie rewelacyjnie szybko rozwija bo to juz kazdy wie. A zdjecie super.

swbasia studiowalam z dwoma dziewczynami ze stalowej woli. Ale to chyba duze miasto wiec watpie bys kojarzyla. A dlugo juz w anglii jestes???

Fela to ty cwaniara jestes z tymi miejscami w samolocie. Co do samolotow to ostatnio lecialam centralwings dwa lata temu to wtedy byly miejsca numerowane. Zniesli to juz???

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

25 cze 2007, 14:25

w centralwings sa numerowane dalej :-D
a w innych lowcost -ach nie :ico_haha_01: masakra powiem wam ze nienawidze tego hihihihihihi wszystcy chca siedziec kolo kogos :ico_noniewiem:
gosia a jak tomus?

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

25 cze 2007, 14:26

Swbasia no nareszcie sie posypały fotki :ico_brawa_01:
brzusio fajny, ale nie przejmuj sie urosnie Ci dwa razy taki do konca ciąży :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Jasnie Pani co z tego ze nie mam rozstępów :ico_olaboga: wczoraj poszłam na miasto i weszłam na taki " murek" zeby mi mój fotkę zrobił i robiłam rózne pozycje, a taki młody facet szedł i myślał, ze ja zejść nie mogę, no i wziął mnie za rękę, bo mówi ze on rozumie, ze z takim brzuchem to trudno zejść. Bez komentarza. mój smiał sie oczywiście na całe miasto :ico_szoking:
KObietki dzieki za komplementy i niekomplementy, ale ja juz chce sie rozdwoić :ico_placzek:
Madziorka a Ty poczekaj na mnie troche bo ja sie boje, a tak bede miała swiadomosc ze jeszcze jakas tiktakowiczka sie męczy :ico_brawa_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

25 cze 2007, 14:30

czesc dziewczyny!
ale pogoda piękna, co? chyba opalanko sie szykuje! :ico_oczko: o 17 jediemy jeszce :ico_oczko: a popraiwny, mam nadzieje, ze pojem, bo starsnie mnie kręcą kluski śląskie, a wiem, ze zostały :-D
Gosia i Delfinka rzeczywiscie Bozia mnie włosami obdarzyła, ale wiece jak to jeste? masz proste chcesz kręcone...ja mam tak duzo, ze żadna fryzura mi sie tryma, więc od 20 lat wiecznie mam kucyki albo warkocze albo koki :-D no raz zaszalałam i sama sobie grzywke zrobilam :ico_oczko:
Fela naprawde sie wysalałam na tym weselu i mam nadzieje, ze wy tez sie zdecydujecie i polecicie, bo nie ma jak to wódeczka, przyśpiewki i schaby w nieograniczonej ilości :-D
swbasia, witamy serdecznie :ico_oczko: zaglądaj częściej...o ile sie nie myle to jesteś najmłodszą mamusią na wątku :ico_brawa_01: :ico_oczko:
Jasnie Pani :), pamiętasz jak ja trułam, ze mi brzuch wisi i mam opone? troche czasu to wszystko mi wracało do normy. zobacysz, ze będzie z ciebie mamusia laseczka!!!! :ico_oczko:
Marta super zdjęcia! brzuchol wielki, ale śliczny!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:
Madzia a u ciebie jakieś chociaz małe skurce są? CZEKAMY!!!!!!!!!!!!!! :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

25 cze 2007, 14:39

Jasnie Pani na pocieszenie Ci dodam, ze mam przyjaciółkę co waży 43 kg, w ciazy przytyłą bodajże 100 kg, nie widziałam w swoim zyciu takiej cieżarnej, brzych "po" jej tak wisiał, ze nie widziała sobie nóg, a jednak jakbyś ją zobaczyła, to nigdy bys nie powiedziała ze urodziłą dziecko, laska na sto dwa i wcale nie ćwiczyła, wiec sie nie przejmuj :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-25, 14:44 ]
laski dzis świętujemy 200 setną stronke :564: :564: :564: :564: :564:
każda okazja dobra do picia ( szkoda, ze nie kazdy moze ) hihiihiihihiiihihihih
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
torcik dla tych co nie mogą pić :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

25 cze 2007, 14:44

jasnie pani bedzie dobrze :-D wtydzien po porodzie to chyba nikt na miss polonia nie startowal jeszcze wiec daj sobie czas... kilka miesiecy i bedzie wszystko jak nowe...

nie no tak serio to faktycznir tzreba czasu ale wszystko wraca do normy

[ Dodano: 2007-06-25, 14:45 ]
a jak ja moge pic to czy moge tez torta? :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 cze 2007, 14:56

witam
ale sie rozpisalyscie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

swabsia ladne brzuszek,i piekna okolica hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja jestem z jaroslawia (miasto miedzy rzeszowem a przemyslem) nie wiem czy kojarzysz... :ico_noniewiem: ale niedaleko do stalowej woli hihi :-D
a tutaj mieszkam w watford i chyba hatfield rowniez w tych rejonach.. :ico_szoking: bo cos mi sie kojarzy... :ico_noniewiem: chyba jezdza tam od nas do jobcentre plus po NIN..jesli sie nie myle hihi :ico_noniewiem:
ja tez pracowala w fabryce, ale kosmetykow hihi :ico_oczko:

julie nathanek robi rewelacyjne postepy :ico_szoking:

a ja dopiero po sniadaniu :ico_wstydzioch:
a i mam zle wiesci... :ico_placzek: adam dzwonil dzis do urzedu stanu cywilnego w naszym miescie i :ico_placzek: ..Toli nie maja w spisie imion... :ico_placzek: wiec kicha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_placzek: :ico_olaboga:
nie mamy zastepczego imienia...!!!! :ico_olaboga:
ale zaczniemy sie martwic po narodzinach... :ico_oczko: oby Tola okazala sie Leosiem :ico_oczko: :ico_brawa_01:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

25 cze 2007, 15:00

madziorka strasznie mi przykro z tym imieniem :ico_szoking: a moze jest jakies zeby zdrobnienie bylo tola? czy wy nie chcecie tak....?

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

25 cze 2007, 15:05

i tak juz po porodzie "zgubilam" 13 kg... jeszcze na drugie tyle sie szykuje. diete teraz mam, bo 20 ml dziennie dziecku oddaje :ico_oczko: , wiec moze nie bede musiala na efekty dlugo czekac. dostalam od kolezanki pas poporodowy, ale sie przeliczyla i mi rozmiar S zafundowala. drugi taki dokupie i sobie oba uda odchudze :-D :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 cze 2007, 15:10

julie... no wlasnie dlatego, ze Tola to zdrobnienie to nam nie zarejestruja... :ico_placzek:
a Anatola brzmi okropnie :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek:
a Pole rejestruja choc to tez zdrobnienie :ico_puknij:

troche dramatyzuje tymi emotikonami... :ico_oczko: tak naprawde to nie zdenerwowalam sie tym. :ico_oczko: . chyba sie spodziewalam hihi no i ciagle mam nadzieje, ze bedzie leonek :ico_oczko: hihi a jesli nie... to ups.... :ico_noniewiem: cos sie wymysli... tylko co???? :ico_olaboga:
chcialam tez blanke.. :ico_noniewiem: . ale..nie mam przekonania :ico_noniewiem: . z czym wam sie to imie kojarzy? :ico_noniewiem:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość