gorzkakostka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2018, 13:02

Re: lubię swoją pracę

04 sty 2019, 15:25

Jak nie czujecie się dobrze w swojej pracy, to pewnie, że trzeba ją zmienić! Pierwszym krokiem jest zrobienie fajnego cv. Ja swoje stworzyłam w kreatorze szybkiecv i powiem wam, że ekstra!

calineczkka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2018, 10:24

Re: lubię swoją pracę

22 mar 2019, 14:27

JA też muszę powiedzieć, że lubię swoją pracę. Oczywiście w końcu pracuję w miejscu gdzie jest doceniamy pracownik, a to pakiety medyczne w medicover, a to premie czy jakieś różne szkolenia. A do tego 8h i do domu, a i lubię to co robię bo zajmuje się ochroną środowiska

vizzka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 13 wrz 2018, 09:15

Re: lubię swoją pracę

09 kwie 2019, 11:29

ja bardzo lubię swoją pracę i choć czasem bywa ciężka to daje mi mnóstwo satysfakcji :) jestem opiekunką osób starszych, pracuję za granicą a dokładniej w Niemczech. Grunt to pracować dla dobrej i sprawdzonej agencji, takiej jak Dolce Vita. Stałe i pewne zlecenia, dobre stawki, premie. Oczywiście praca na podstawie umowy :)

antonina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:57

Re: lubię swoją pracę

09 kwie 2019, 22:19

Racja, zawód lekarza weterynarii jest bardzo trudny. Po pierwsze, same studia są wymagające, podobno weterynaria jest najtrudniejszym kierunkiem... Z kolei realia zawodu rowniez nie sa latwe. To czesto trudne decyzje, duzo stresu czy ciezke warunki- wezmy na przyklad leczenie zwierzat hodowlanych... Ale z pewnoscia daje tez to duzo satysfakcji, gdy uda sie wyleczyc zwierze.

mkubacka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 06 maja 2019, 12:14

Re: lubię swoją pracę

06 maja 2019, 12:23

NIe wyobrażam sobie pracować i nie lubić tego, co robię. To by była masakra...

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość