kasiasi
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 07 gru 2015, 21:59

Re: Co w prezencie dla szkolniaczka?

07 gru 2015, 22:03

A ja uważam że prezenty są ważniejsze, one zostaną z dzieckiem na dłużej niż samo przyjecie. Przynajmniej ja bardziej ucieszyłabym się z zabawek niż z samego przyjęcia. Na prezent urodzinowy chcemy kupić dziecku stolik piknikowy LT, na początku będzie w pokoju a na wiosnę będzie można urządzać na nim pikniki, oczywiście ona wraz z koleżankami:)

Maybebaby
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2016, 15:43

Re: Co w prezencie dla szkolniaczka?

18 sty 2016, 16:11

To też ciekawy pomysł,natomiast wszystko moim zdaniem zależy od wieku dziecka,a ciekawe i zarazem praktyczne prezenty znajdziecie na naszej stronie Maybebaby,gdzie dodatkowo są teraz atrakcyjne rabaty :)

Nawijka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 21 mar 2016, 21:49

Re: Co w prezencie dla szkolniaczka?

31 maja 2016, 20:17

Ciekawą alternatywą dla klocków lego, dla dzieci w każdym wieku są puzzle 3d. Ja polecam takie metalowe, które nie wymagają kleju i narzędzi, pocięte za pomocą lasera, co zapewnia wysoką dbałość o detale. Po złożeniu puzzli 3D są one ciekawą ozdobą. Dobra zabawa dla dziecka i rodzica gwarantowana.

iga32
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 07 gru 2015, 10:28

Re: Co w prezencie dla szkolniaczka?

26 lip 2016, 14:00

Zaraz wrzesień więc może jakiś plecak do szkoły? W Brytyjce mają bardzo duży wybór plecaków szkolnych http://www.brytyjka.pl/plecaki-szkolne-cat-19.html. Można coś dopasować do potrzeb dziecka i jego gustu. A ceny zachęcające więc nie zbankrutujesz na takim prezencie.

grazka42
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 08 cze 2017, 09:39

Re: Co w prezencie dla szkolniaczka?

08 cze 2017, 10:05

a książki? może nie ze mną takie tere-fere! świetna dla dzieciaków i to ksiażka, która przekonuje do czytania! bo szybko się czyta, jest śmieszna i zabawna! więc na bank dla takiego dzieciaka!

Awatar użytkownika
Martyna38
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 29 kwie 2014, 10:54

Re: Co w prezencie dla szkolniaczka?

05 lip 2017, 14:09

Jak dzieciak jest już w wieku szkolnym to zawsze się przydadzą jakieś prezenty edukacyjne, bo to zazwyczaj dość drogie, ale za to bardzo przydatne. Fajne są np. mapy edukacyjne, ja kupowałam te z http://www.eduart.eu/. Bardzo ładne wizualnie, więc pełnią też funkcje dekoracji, a w głowie też zawsze coś zostanie :)

PolKass
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 06 paź 2017, 15:00

Re: Co w prezencie dla szkolniaczka?

10 paź 2017, 08:57

Jeśli chodzi o tę porę roku, to proponuję coś co na prawdę się przyda, a więc buty, kurtka - coś, co dziecko będzie nosić a i odciąży budżet rodziny. Teraz ciuchy są tak samo ważne dla malucha, jak i zabawki (stety lub nie). Na Regatta.pl sa teraz przeceny, dobre buty można dostać za pół ceny. Kupiłąm tam buty dla chrześniaka, po konsultacji z jego mama. Młody był zadowolony, a mama oszsczędziła trochę pieniędzy.

Awatar użytkownika
Ginger6
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 paź 2017, 13:50

Re: Co w prezencie dla szkolniaczka?

18 paź 2017, 13:41

Myślę, że przydadzą mi się te informacje ;) Dzięki wielkie za sprawdzone info :)

Awatar użytkownika
bambinka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 paź 2017, 08:55

Re: Co w prezencie dla szkolniaczka?

25 paź 2017, 09:40

Dla szkolniaczka to może klocki, puzzle, na pewno nie tablety i laptopy :D

luiza30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 09 cze 2018, 21:08

Re: Co w prezencie dla szkolniaczka?

09 cze 2018, 23:08

U nas zawsze bardzo dobrze sprawdzają się książki, wszelkiego rodzaju gry, puzzle. Ale ostatnimi czasy młoda dostaje również pieniądze. Najbliższa rodzina wie, że dziecko jest centuś, że wszystko w skarbonce składa i oszczędza albo na coś "większego" (ostatnio kupiła sobie rower, połowę kasy nazbierała, połowę zostało jej dołożone), albo na wydawanie podczas wakacji nad morzem u babcie :-D

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość