gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

19 sie 2011, 14:42

chociaż tu jest bez recepty.
słyszałam że w usa chyba jest i 15% :ico_szoking: ja używam 5% i jak przestałam używać 4 miesiące później mnóstwo włosów zaczęło wypadać :ico_olaboga: dlatego trzeba się liczyć z tym że ten mocniejszy to na całe życie :ico_olaboga:

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

19 sie 2011, 15:00

słyszałam że w usa chyba jest i 15% ja używam 5% i jak przestałam używać 4 miesiące później mnóstwo włosów zaczęło wypadać dlatego trzeba się liczyć z tym że ten mocniejszy to na całe życie
:ico_olaboga:
w USA wszystko jest w większych porcjach :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Na razie kupiłam szampon z kofeiną. Ale tak mnie wkurza ta swędząca głowa :ico_zly:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

19 sie 2011, 15:51

Ale tak mnie wkurza ta swędząca głowa :ico_zly:
ciekawe od czego ta głowa swędzi :ico_noniewiem: mnie nic nie swędziało. Ja używam szampon radical.

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

19 sie 2011, 16:35

Radical jest b. dobry! też używałam.
Swędzi, bo będą wypadać jeszcze bardziej, znam ten stan. Będzie taki jakby łupież (ale to nei łupież) i będą coraz mocniej wypadać. :ico_zly:

małgo
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 06 wrz 2011, 16:21

06 wrz 2011, 16:21

Czy ktos juz korzystal z tego?
Link usunięty przez obsługę forum ze względu na reklamę
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2011, 16:29 przez małgo, łącznie zmieniany 1 raz.

Karola8
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 08 lip 2011, 10:04

30 wrz 2011, 13:28

całe ciało po porodzie jest osłabione i po prostu czasami traci się podstawowe witaminy, poza tym ogromny stres i wysiłek robią swoje, najlepiej wtedy porządnie zadbac o swoje włosy, dobrze działaja płukanki ziołowe, maseczki z jajek i lekkie kosmetyki do pielegnacji włosów, które odbudowują włosy

burman69
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 12 maja 2012, 14:25

01 cze 2012, 15:26

a może zagęszczanie włosów> spróbuj, bo warto! ja mam zagęszczone i wreszcie nie wstydzę się swojego wyglądu, naprawdę za niewielką cenę można poddać się przyjemnemu zabiegowi i od razu widać efekty, a wcześniej też ładowałam w suplementy, zresztą poczytaj sobie o tym to się dowiesz
zajrzyj na internet Beauty for You, tam mają wszystko opisane
jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość :)

magrol
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 sie 2012, 15:55

03 wrz 2012, 08:59

Dzień dobry :)

Jestem tu nowa, dopiero się rozglądam, ale w ww temacie mam pewne doświadczenia, więc chętnie się pochwalę:

Jestem mamą karmiącą. Około 3 miesiące po porodzie włosy zaczęły mi lecieć garściami, ale nie przejęłam się tym - po dwóch poprzednich ciążach taki stan trwał 1-2 tygodnie. Ale tym azem trwało to już miesiąc i poszłam do lekarza. Ten zalecił mi drożdże piwowarskie (mega dawka witaminy B - 200 tabletek około 15 zł w aptece). Ok, zaczęłam brać. Włosy leciały nadal, ale z kolei u mojego syna zaczęły rosnąć jak szalone :) Do tego paznokcie musiałam mu obcinać co 3 dni :).

Odstawiłam witaminę B i zaczęłam używać olejku rycynowego z oliwą z oliwek. Mieszałam łyżkę jednego i drugiego i wcierałam w skórę głowy na minimum godzinę przed myciem, a potem myłam normalnie. I podziałało. Fakt - trochę to czasochłonne na początku (po trzech myciach to już rutyna ;P ), ale warte zachodu. Po miesiącu opanowałam problem. I teraz mam zamiar robić sobie takie wcierki przynajmniej raz w tygodniu, bo zauważyłam, że oprócz tego, że włosy przestały wypadać, to jeszcze szybciej rosną :D:D:D

ludmila22
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 20 maja 2013, 18:37

Re: Wypadanie włosów po porodzie

03 cze 2013, 15:51

U mnie po porodzie też wystąpiły problemy z wypadającymi włosami. Nie zbagatelizowałam tego problemu, gdyż zawsze dbałam o zdrowie włosów. Udałam się, więc do gabinetu trychologicznego http://www.creeniss.pl/ i przeszłam kurację. Ich zabiegi i preparaty przywróciły moje włosy do wcześniejszego stanu.

naomi778
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 05 cze 2013, 20:37

Re: Wypadanie włosów po porodzie

05 cze 2013, 22:02

Ja polecam picie naparów z zioł szczególnie skrzyp, pokrzywa, nagietek. Kupuję w osobnych torebkach, poźniej wszystko mieszam i codziennie piję z 1 lub 2 łyżeczek. Można robić różne kombinacje, w sklepach zielarskich, ze zdrową żywnością czy w aptekach jest ich pod dostatkiem. Sięgamy po minerały w tabletkach, które niestety często się nie przyswajają a i są uciążliwe dla wątroby. Porcja minerałow na pewno nie zaszkodzi a efekt będzie zadowalający nie tylko na włosy, ale też na skórę i paznokcie... Inna sprawa to domowe maseczki na włosy z żółtek, świetnie odżywiają strukturę włosa i cebulki.... Dziewczyny warto spróbować naturalnych sposobów zamiast sięgać po chemię zarówno tą w kosmetykach jak jak i pigułkach :) Smak zioł moze nie każdemu pasować na początku, ale po kilku dniach na pewno sie przyzwyczaicie :))

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość