Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Kupowanie biżuterii w internecie

13 kwie 2015, 13:11

Ja ciągle zamawiam biżuterię przez internet. Obecnie kolekcjonuję koraliki do dwóch bransoletek Pandora i akurat w moim mieście nie mają swojego salonu ( z tego co widziałam mają w tych większych).
Kupuję w ich sklepie firmowym:
http://estore-pl.pandora.net/

Warto jest zapisać się do ich newsletteraz ponieważ można tam liczyć na spore zniżki ( czasami na przykład przy zakupie bransoletki dają darmowy koralik, który jest wart niewiele mniej niż sama bransoletka).
Ostatnio również zamawiałam tam prezent na dzień mamy - srebrne kolczyki z różami.
Obrazek

Awatar użytkownika
ageusz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 17 lis 2015, 12:25

Re: Kupowanie biżuterii w internecie

19 lis 2015, 11:06

ja nie przepadam za bransoletkami, także w sumie nie znam ich cen, ale otwarłam sobie tą stronę i wyglądają na bardzo fajne :) srebrna rodowana bransoletka mi się spodobała z tego sklepu ;) a jeśli chodzi ogólnie o biżuterią to owszem zdarza mi się ją zamawiać z internetu, o ile mi odpowiadają wyglądowo i cenowo :) najczęściej to decyduję się na kupienie biżuterii w sklepie stacjonarnym i to jak mnie coś zachwyci na wystawie, nie lubię w sklepie jubilerskim oglądać wyrobów, ponieważ nigdy nie mogę obejrzeć wszystkiego na spokojnie ;)

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Kupowanie biżuterii w internecie

19 lis 2015, 16:49

Ja lubię :) fajna jest ta na nogę z apartu
Obrazek

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Kupowanie biżuterii w internecie

07 gru 2015, 10:52

Akurat tamtejsza biżuteria niezbyt przypadła mi do gustu i wole inne,mniejsze sklepy jubilerskie,które oferują równie dobrą jakość jak i niepowtarzalny styl,nie am żadnych obaw przez zakupem biżuterii online.

Gallantry
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 29 gru 2015, 11:06

Re: Kupowanie biżuterii w internecie

29 gru 2015, 11:46

To fakt,czasem mniejsze sklepy jubilerskie mają do zaoferowania zdecydowanie więcej niż sklepy sieciowe,zarówno jeżeli mowa o jakości jaki wzorach biżuterii. Ja nie mam żadnych obaw co do takiej formy zakupów,uważam że to dobry pomysł aby sporo zaoszczędzić.

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Kupowanie biżuterii w internecie

08 sty 2016, 07:46

Ja przez internet zamawiałam sobie zegarek. Jestem zdania,ze obecnie jest to najlepszy sposób na zamówienie sobie czegoś porządnego bo w sieci ceny na tego typu dodatki są o wiele korzystniejsze niż w sklepach stacjonarnych. Kupowałam tutaj:
http://zegarki-plonka.pl/Zegarki-CERTINA

Jest to autoryzowany sklep Certiny. Obecnie większość modeli jest o kilkaset złotych tańsza niż te same modele w normalnych sklepach.
Zdecydowałam się na taki klasyczny model:
Obrazek

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Kupowanie biżuterii w internecie

08 sty 2016, 13:42

Ładny, klasyczny zegarek. W sumie bardzo przypomina modele z casio.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Kupowanie biżuterii w internecie

10 sty 2016, 11:52

Ja nie mam nic przeciwko kupowaniu biżuterii przez internet. W zasadzie to nawet wolę taką opcję bo w necie jest znacznie większy wybór i cenowo bez porównania lepiej niż w sklepach stacjonarnych. Nawet niedawno skusiłam się na zakup cudownych kolczyków chanel, nie zapłaciłam za nie dużo, są bardzo eleganckie i pasują do wszystkiego i do pracy i na wyjście ze znajomymi.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Kupowanie biżuterii w internecie

11 sty 2016, 12:02

Ja akurat ma bardzo dobre doświadczenia jeżeli chodzi o kupno biżuterii czy kosmetyków w sklepach internetowych. Zawsze mogę liczyć na niższą cenę oraz fachową pomoc,bez stresujących kolejek:)

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: Kupowanie biżuterii w internecie

26 sty 2016, 17:23

To właśnie przewaga zakupów online,czyli niższe ceny przy zachowaniu najwyższej jakości biżuterii,każdy znajdzie coś dla siebie a ceny są naprawdę rozsądne,zapraszamy na ZlotaLinia.com

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość