elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

30 cze 2011, 19:30

wiele kobiet jeszcze uważa, że chodzenie do gina jest niepotrzebne skoro się coś nie dzieje złego. Moja mama, choć kobieta starej daty uważa, że to głupota badać się co pół roku, np. my z siostra miałyśmy problemy z drożdżycą, to ona uważała, że my się puszczamy byle gdzie, takie podejście staroświeckie, albo szwagra mama i siostry to uważały, że kobieta to ma pochwę jak wiadro jak daje sobie wiecznie tam "grzebać" jezu zacofanie wielkie i co zrobić i po dziś jeszcze tak córy się chowa, a później coca colą płuczą pochwy, by nie zaciążyć, jezuuu to ja wole córę zaprowadzić w wieku nawet 13 lat do lekarza niż miałaby robić takie wariactwa, z tą colą piszę kolejny raz bo mnie to zszokowało strasznie, jak usłyszałam o takich metodach antykoncepcji.
Albo heh koleżanki znajoma miała dobrą metodę, po stosunku od razu skakała by wszystko wyleciało - brzuch ze smiechu mnie bolał:)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

30 cze 2011, 20:02

albo szwagra mama i siostry to uważały, że kobieta to ma pochwę jak wiadro jak daje sobie wiecznie tam "grzebać"
Matko no w ten sposób to my nic nie nauczymy młodych.
Ja rozumiem że dla dziewczyny wizyta u gina pierwsza jest bardzo stresująca, sama to pamiętam ale teraz wiem że wole sie stresować wizyta niz potem żałować że coś wyszlo ale jest juz za późno.

[ Dodano: 30-06-2011, 20:06 ]
A kiedy uważacie że powinno się rozmawiac z dzieckiem o sexie ?
W jakim wieku?
Syn szwagierki ma 15 lat , jest nieśmiały to fakt. Ale rodzice uwazaja ze on nic nie wie i wlasnie dlatego ze jest wstydliwy to nie musza mu mowic bo go to nie interesuje.

majka2183
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1066
Rejestracja: 25 maja 2011, 09:47

01 lip 2011, 10:46

wydaje mi się że nie ma jakieś granicy wieku, poprostu masz jakis problem to wtedy idziesz, ale jest tez tak że czasem nie wiemy a coś mam jest więc lepiej iść wcześniej
ponoć im wcześniej zrobi się badania i wykryje chorobę to szansa jest na wyleczenie, a jesli już zaczęłaś współżyć z chłopakiem to powinnaś juz dawno iść na wizytę, a i zaznacz że to twoja pierwsza wizyta

Awatar użytkownika
Angelita
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 04 paź 2011, 13:46

04 paź 2011, 14:16

A kiedy uważacie że powinno się rozmawiac z dzieckiem o sexie ?
W jakim wieku?
Syn szwagierki ma 15 lat , jest nieśmiały to fakt. Ale rodzice uwazaja ze on nic nie wie i wlasnie dlatego ze jest wstydliwy to nie musza mu mowic bo go to nie interesuje.
Haha jeszcze nie widziałam 15-latka, którego nie interesuje sex, przecież to wiek dojrzewania. Żeby tylko nie zaczęła z nim rozmawiać jak już będzie miała zostać babcią. Opowiem wam historię ku przestrodze. Znajoma koleżanki poznała chłopaka w szkole średniej, zaczęła z nim sypiać i w końcu postanowiła pójść do ginekologa po antykoncepcję. A lekarz na to "Pani już jest w ciąży". Teraz ma już dwójkę, męża pijaka i niezłą patologię w domu.

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość