MonikaMrozowska90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 23 kwie 2019, 22:34

Re: Jak długo można mieć migrenę?

28 kwie 2019, 20:47

Migrena to cos okropnego i jak ktoś czegoś takiego nie miał to nie zrozumie za nic w świecie. Ja miewałam migreny praktycznie od dziecka ...bliżej okresu dojrzewania i całkowicie wyłączało mnie to z życia. Najpierw pojawiała się tzw "aura" lub jak ja to określałam "mroczki" a potem okropny ból głowy i nudności. Pomogła mi akupunktura na którą chodziłam do centrum LALIMED pod Lublinem i migreny nie są już tak dokuczliwe.

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Jak długo można mieć migrenę?

29 kwie 2019, 07:50

Ja miałam okropne migreny podczas antykoncepcji, takie właśnie z aurą. Nikomu nie życzę tych wrażeń.

tamara64
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 30 gru 2016, 14:24

Re: Jak długo można mieć migrenę?

15 maja 2019, 17:37

Myślę, ze jak takie bóle się często powtarzają to nie powinno się łykać kolejnych tabletek na ból, tylko iść do neurologa. Bardzo dobrego maja u nich https://psychomedic.pl/neurolog-warszawa 22 253 88 88.
Popieram. Bardzo dobrzy specjaliści, którzy naprawdę znają się na rzeczy i zawsze dbają o dobro klienta. Można się do nich zarejestrować również przez Internet - nie dość że wygoda to jeszcze oszcżędność czasu. No i oferują wizyty także w weekendy.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość