lilo

23 wrz 2011, 09:55

No kurcze coś podejrzany przypadek że i makaronik i bern z Poznania :ico_oczko:

NICOLA_1985, niestety takie sytuacje nie są uzależnione od partii rządzącej. W jednej z miejscowości w moich stronach obalili niedawno wójta - pan z PIS miał być taki czysty i nieskazitelny, zawsze w kościele itp. i co się okazało??? Że 25 osób z jego rodziny było zatrudnionych w gminie bądź w jednostkach jej podległych i co miesiąc te osoby dostawały parotysięczne premie, nie wiadomo za co :ico_zly:

[ Dodano: 23-09-2011, 09:56 ]
A morał z tej dyskusji mi nasuwa się taki, że powinniśmy się przeprowadzić do Poznania :ico_smiechbig:

NICOLA_1985

23 wrz 2011, 12:00

25 osób z jego rodziny było zatrudnionych w gminie bądź w jednostkach jej podległych i co miesiąc te osoby dostawały parotysięczne premie, nie wiadomo za co :ico_zly:
no własnie o takie też przypadki mi chodzi :ico_noniewiem: w każdym niemal urzedzie jest tak, że pracują całe familie nawet bez konkretnych kwalifikacji zamiast przyjmowac do pracy bezrobotnych z kawlifikacjami, dla tego ludzie sa bez pracy bo czesto z partii rzadzących rodziny i znajomi itp mają pierwszenstwo do pracy
więc też zależy od partii to czy są to ludzie uczciwi i czy na prawdę mają na myśli dobro ludzi a nie tylko swoje i swojej rodziny startując do wyborów

lilo

23 wrz 2011, 12:04

więc też zależy od partii to czy są to ludzie uczciwi
Według mnie to nie zależy od partii tylko od człowieka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 wrz 2011, 12:17

No kurcze coś podejrzany przypadek że i makaronik i bern z Poznania :ico_oczko:
- taaaaaaak :ico_oczko:
NICOLA_1985 napisał/a:
więc też zależy od partii to czy są to ludzie uczciwi

Według mnie to nie zależy od partii tylko od człowieka :ico_oczko:
- ja tez bym nie uogolniala :ico_oczko:

NICOLA_1985

23 wrz 2011, 21:50

ale partia to przecież właśnie ludzie :-) no może za bardzo uogólniłam rzeczywiście ale jednak trochę racji mam jakby nie było :-)

makaronik
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 18 lis 2010, 14:05

Nie można uogólniać

26 wrz 2011, 15:17

To prawda, że nie można uogólniać. Pochodze z małej miejscowości i tam bez znajomości nawet pracy w szkole nie mogłam dostać, a co dopiero w urzędzie?

Wiadomo, nie uogólniamy, nie partia jest ważna, a człowiek.

bern
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 wrz 2011, 12:06

27 wrz 2011, 12:52

Hej, nie znam makaronika, ale Poznań jest spory, więc ....sporo w nim ludzi mieszka.
Mały cytat odnośnie służb mundurowych:
Jako wiceprzewodnicząca Poselskiego Zespołu Strażaków:
- skutecznie zabiegałam o wydłużenie wieku emerytalnego strażaków kierowców z 60 do 65 lat
- o zwolnienie z pracy i ekwiwalent pieniężny dla strażaków ochotników biorących udział w
działaniach ratowniczych oraz szkoleniach
- o bezpłatne badania lekarskie
- w 2011 roku przyznano o 42 mln 100 tys. zł więcej na krajowy system ratowniczo-gaśniczy i
subwencje dla ochotniczych straży pożarnych w kwocie 4 mln 691 tys. zł
- sukcesem jest 0 % VAT na zakup sprzętu przeciwpożarowego

DOTACJE DLA OSP
W regionie dzięki moim staraniom jeszcze w tym miesiącu Komenda Główna Państwowej Straży
Pożarnej przekaże dotacje dla Ochotniczych Straży Pożarnych na czynności operacyjno – techniczne
Mosina 10 tys. zł
Luboń 10 tys. zł
Kostrzyn 10 tys. zł
Kobylnica 10 tys. zł
Swarzędz 10 tys. zł

To dotyczy jednej z pan posłanek PO w Poznaniu.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość