AlbertMak
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2012, 18:55

Re: Prezent na chrzest

12 wrz 2012, 19:00

wyglądają ślicznie - w srebro warto inwestować w różnej postaci

Albert
Co myślicie na temat jaki prezent na chrzest

Obrazek

Obrazek

Obrazek

AnKa Biżuteria - Sklep internetowy z biżuterią srebrną i dewocjonaliami
Będę matką chrzestną, czy to odpowiedni prezent

kalina.kot
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 19 wrz 2012, 03:04

19 wrz 2012, 03:12

Ja kupiłbym klocki:) przynajmniej dziecko będzie się uczyć logiki.

obcasulki
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 27 wrz 2012, 12:56

Re: Prezet na chrzciny od chrzestnego

09 paź 2012, 14:35

może coś na pamiątkę... ja miesiąc temu miałam chrzciny, byłam chrzestną i kupowałam coś takiego:link został usunięty przez obsługę forum do tego do środka wrzuciłam kilka PLN:)

Awatar użytkownika
angeloo
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 133
Rejestracja: 10 paź 2012, 13:44

Re: Prezet na chrzciny od chrzestnego

26 paź 2012, 14:56

Na pewno chrzestny kupuje świece ;) Ja jako chrzestna kupiłam szatkę, srebrny smoczek z grawerką.
Myślę, że na pewno jest dobrze dać coś co będzie pamiątką, a nie tylko kasę. Więc chociażby właśnie biblie i parę słów napisać, a do tego kaska. Ja od chrzestnych dostałam łańcuszek i medalik, więc do dziś mam pamiątkę.

martabzym84
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 27 lis 2012, 13:05

Re: Prezet na chrzciny od chrzestnego

27 lis 2012, 14:01

zależy ile dziecko ma latek. Mój chrzesniak byl już wiekszy i dostał hustawke:)

Awatar użytkownika
kokoszka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 27 lis 2012, 12:38

Re: Prezet na chrzciny od chrzestnego

05 gru 2012, 12:58

mój chrześniak miał 6 miesięcy, gdy odbyły się jego chrzciny. Zdecydowałam się na ubranko do chrztu, bo biżuteria będzie na niego za jakiś czas zbyt mała albo nie będzie mu się podobać i tak na prawdę to może tylko zalegać. Wolałam odciążyć moją siostrę finansowo i zasponsorowałam ten strój :)

majkato

Re: Prezet na chrzciny od chrzestnego

08 sty 2013, 17:15

jest w czym wybierac jesli chodzi o prezenty. ja sama starm sie znajdowac prezenty ktore zostana pamiatka na lata, jestem dosc sentymentalna;) zauwazylam pojawienie sie interesujacego pomyslu, znalazlam to w internecie artess oferuja metalizowane rzeczy osobiste dzieci. zobaczcie sami. jmoim zdaniem super prezent.

Akinomka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 16 sty 2013, 14:38

Re: Prezet na chrzciny od chrzestnego

22 lut 2013, 15:59

Czy wypada dać dziecku na chrzest złoty łańcuszek z krzyżykiem? Słyszałam przesąd, że krzyży nie powinno się dawać w prezentach, bo ludzie potem przez życie niosą "krzyż". Mi się akurat krzyżyki bardziej podobają od medalików.

jan96

Re: Prezet na chrzciny od chrzestnego

26 lut 2013, 14:09

My wyszperaliśmy w Internecie, że można zbankować próbkę DNA dziecka, zrobić wymaz z policzka i przesłać do specjalnego banku. Czy ktoś już tak robił? Zastanawiam się jak taki prezent zostałby przyjęty przez rodziców? Jeśli taka próbka miałaby kiedyś pomóc dziecku to myślę, że warto dać te kilkaset złotych na taki cel niż kupować zabawki, którymi i tak dziecko przestanie się bawić.

Natka98

Re: Prezet na chrzciny od chrzestnego

10 mar 2013, 19:06

Super pomysł! Moja siostra zastanawiała się nad zbankowaniem krwi pępowinowej, ale w końcu się nie zdecydowali ze względu na cenę, czyli mogę się spodziewać, że będzie zadowolona z banku DNA. Dzięki za pomysł! :))

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość