Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

06 wrz 2012, 09:37

Madleine, jaka Ty jesteś śliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a Marcinek ma piękne oczka iw ogóle też śliczny chłopczyk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja tu juz ani pół swojego zdjęcia nie wkleje bo ja taki brzydki mamor :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

06 wrz 2012, 09:42

Madleine, jaka Ty jesteś śliczna
a Marcinek ma piękne oczka iw ogóle też śliczny chłopczyk
Dziekujemy :ico_wstydzioch:
ja tu juz ani pół swojego zdjęcia nie wkleje bo ja taki brzydki mamor
_________________
Proszę o nie wygadywanie głupot :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :wpale:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

06 wrz 2012, 09:46

a mi po ciąży piersi trochę obwisły nad czym troche ubolewam,ale mowi się trudno :ico_oczko:
Wrócą do poprzedniego stanu, nie martw się :ico_oczko:
Jak mi po Jolce wróciły, a robiła tak samo jak Marty Agatka...z cyckiem w ustach podziwiała otoczenie :ico_zly:
Teraz też moje piersi przypominają zwis afrykański ale noszę staniki mniejsze niż przed ciążą :ico_wstydzioch: Jak przestanę karmić to zostaną mi 2 małe flaczki :ico_olaboga:
Qanchita, a u Ciebie jak z tymi chrzcinami?
Chwilowo obraziłam się na kościół i nie mamy planów. Chociaż z drugiej strony później będzie już zimno :ico_zly:
powiem wam że Agatka miała teraz ewidentnie skok rozwojowy
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 06-09-2012, 09:55 ]
bo ja taki brzydki mamor :ico_wstydzioch:
:ico_haha_01: To się uśmiałam :ico_haha_01: Zawsze potrafisz mnie rozbawić :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

06 wrz 2012, 10:14

chciałam wam wkleic Agatke to mi fotosik nie działa :ico_zly:
ide zupe gotować. mój przedszkolak już chory, w domu siedzi. ma katar stulecia a w nocy tempke miał 38.7 :ico_olaboga: oby małej nie zaraził. trzymam ich w osobnych pokojach i tak kursuje między nimi :ico_noniewiem: nie wiem co ten smyk taki katarowy, w tamtym roku szkolnym zielony katar miał prawie non stop z rana a teraz widze że będzie to samo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

06 wrz 2012, 10:45

Hejka :-)

al;e Kaja uwala kupy na przeiwjaku oczywiscie tata z nią tam współpracuje... :-D ja wstawiłam pranko i biorę się za porządki pomału bo się nie wyrobię a tu okna cza przemyć bo ledwo swiat widać przez nie :ico_szoking: :ico_haha_01:

Marta Ty jak coś palniesz to nawet niemy się głosno zaśmieje :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_smiechbig:

Kajcia wali uśmieszki do głośnika :ico_noniewiem: no cóż lubi z nim rozmawaić pewnie dlatego ze zawsze jej odpowiada :-D :-D :-D

byłam u ginka ponoć wszystko ok po za tym ze obniżyła mi się pochwa i mam cwiczenia wykonywać i po kilku tyg już będzie ok przepisał tabletki AZARIA dla karmiących popytał o Kajcie powiedział ze zeszczuplałam i żeby nie bać się kolejnego dziecka żeby tak za 2-3 lata sobie machnąć :ico_szoking: no i w zwiazku z pęknięciem szyjki nie bezie prbolemów z donoszeniem kolejnej ciąży...

ja też muszę sie wziąć za brzuch bo flak straszny... a tak mi się cholera nie chce że szkoda gadać... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

idę jakieś śnaidanie opitolić...

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

06 wrz 2012, 11:28

to Agatka w kreacji z chrztu :-)
Obrazek

[ Dodano: 06-09-2012, 11:28 ]
w białym to chinka pierwsza klasa z niej :ico_haha_01:

[ Dodano: 06-09-2012, 11:30 ]
a to zdjęcie z rodzaju: rany julek, ja trzymam lwa :ico_szoking: :ico_haha_01:
Obrazek

a teraz ide kupola przebierać bo własnie produkcja zakonczona (mam nadzieję że to już koniec :ico_oczko: )

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

06 wrz 2012, 11:34

bo ja taki brzydki mamor :ico_wstydzioch:
ale gadasz bzdury :ico_puknij:

Co do cycków mi po Tomku nie obwisły ale potem zrobiłam operację i były prześliczne a teraz mam rozmiar olbrzymi i są tak ciężkie że na bank będą tragiczne :ico_placzek: i będzie mnie czekała poprawka. Tylko skąd ja teraz kasę na to wezmę :ico_olaboga: wtedy podciągnęłam pod kredyt na dom :-D
żeby nie bać się kolejnego dziecka żeby tak za 2-3 lata sobie machnąć
no i dobrze mówi :ico_sorki: Ty pisałaś że chyba nie wracasz do pracy tak? No to idź na wychowawcze i w trakcie sobie odwieś na kolejną ciążę :ico_sorki:

Marta wklej zdjęcie siebie w tej bluzeczce :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

06 wrz 2012, 11:36

idę jakieś śnaidanie opitolić...
Dopiero? :ico_szoking: Ja już bym najchętniej obiad wszamała :-D
Przez to karmienie ciągle głodna chodzę :ico_szoking: A tu tyle ograniczeń :ico_olaboga:
biorę się za porządki pomału bo się nie wyrobię a tu okna cza przemyć bo ledwo swiat widać przez nie :ico_szoking: :ico_haha_01:
Wczoraj jak mi słońce w okna zaświeciło i zobaczyłam te tysiące małych łapek na szybie to dziś z samego rana je obleciałam :ico_haha_01:
przepisał tabletki AZARIA dla karmiących
A nie azalia? Ja też biorę.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

06 wrz 2012, 11:38

a to zdjęcie z rodzaju: rany julek, ja trzymam lwa :ico_szoking: :ico_haha_01:
wow jak super się nim bawi już :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A na tym zdjęciu pierwszym rzeczywiście strasznie żółta. Na drugim już normalna.

[ Dodano: 06-09-2012, 11:40 ]
Dopiero? :ico_szoking:
ja też idę na sniadanie. Ale ja późno wstaję. Znaczy dzisiaj o dziwo o 7:30 ale nie miałam kiedy zjeść, Tomka do szkoły szykowałam, malego usypiałam, ale potem nadrabiam :ico_zly: dobra lecę

[ Dodano: 06-09-2012, 11:40 ]
dziewczyny ile się gotuje to mleko 2 czy 5h?

Obrazek

[ Dodano: 06-09-2012, 12:06 ]
już się dowiedziałam 2h :-) a gdzie wy wszystkie poszłyście jak ja przyszłam?

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

06 wrz 2012, 15:39

wow jak super się nim bawi już
cel jest jeden- wepchać do paszczy :ico_oczko: ale często jej po prostu wypadaja te zabawki z rąk. daję tylko miękkie bo plastikami to by sobie głowe poobijała :ico_haha_01:

chłopaki pojechali do dr, pewnie wróca z antybiotykiem bo tempka znów smykowi rosła :ico_chory:

agatka coraz mniej śpi, nie moge sie przestawić :-D :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość