Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

13 maja 2007, 19:58

Maggie, zgadzam się z Tobą w zupełności

akerl, mam nadzieję, że Twój maluszek będzie zdrowy :ico_pocieszyciel: , ale trochę nie zrozumiałam Twojej wypowiedzi...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 maja 2007, 20:17

akerl, współczuje i trzymam kciuki za Twojego maluszka ...

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

13 maja 2007, 21:05

a mnie ,,wykwalifikowana"pani profesor na dzien dobry powiedziala ze jestem nieodpowiedzialna osoba,bo wiek,wczesniejsze martwe ciaze i poronienia,bylam przez cala ciaze pod jej opieka,ale ani razu nie uslyszalam slowa otuchy.Za to dowiedzialam sie ze prowadzi klinike tuz za granica polski,i gdybym chciala rodzic przez cesarke,to ona zaprasza

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

14 maja 2007, 08:36

akerl, ja bym takiej normal;nie @$%%$@%$!!!!! :ico_zly:
co do Filipka zobaczysz bedzie dobrze! trzymamy kciuki :ico_buziaczki_big:

lilo

14 maja 2007, 09:20

Maggie pisze:A nie interesuje Was tak zwyczajnie co sie wówczas będzie działo z Waszym ciałem...?

Ja będę stała na stanowisku, że to bardzo dużo daje, ale można się tego dowiedzieć niekoniecznie ze szkoły rodzenia :ico_oczko:

akerl życzę Wam dużo siły, a synkowi zdrówka!!!!!!!!! :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

14 maja 2007, 09:24

lilo, zgadzam się w 100%. Tych samych informacji można się dowiedzieć z telewizji i z netu. Przynajmniej tych, które przekazywali w mojej szkole rodzenia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

15 maja 2007, 17:52

Gdy byłam w ciąży zapytałam mojej ginki, czy przydadzą mi się zajęcia w szkole rodzenia. Pani dr hab. stwierdziła, że jej zdaniem nie, bo te po kursie rodzą najgorzej. Nie słuchają położnej, tylko wykonują to, czego nauczyły się na zajęciach a niekoniecznie w tej sytuacji się przydaje. Nie poszłam! I nie żałuję, słuchałam tylko położnej i lekarza. Poszło szybko a położna określiła mój poród jako "piękny".Zaoszczędziłam 150 zł.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

15 maja 2007, 19:22

Kocica_26 pisze:lilo, zgadzam się w 100%. Tych samych informacji można się dowiedzieć z telewizji i z netu. Przynajmniej tych, które przekazywali w mojej szkole rodzenia

nie no jasne że tak, jakby tego nie podważam, ale jednak inaczej jest jak ktoś wykwalifikowany Ci to przedstawi, pytania i odpowiedzi na bierząco, fajna sprawa.
chloe2 pisze:Pani dr hab. stwierdziła, że jej zdaniem nie, bo te po kursie rodzą najgorzej. Nie słuchają położnej, tylko wykonują to, czego nauczyły się na zajęciach a niekoniecznie w tej sytuacji się przydaje

Jak dla mnie to bzdura... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

22 maja 2007, 21:24

Ja nie byłam w szkole rodzenia i nie żałuję, zdałam sie całkowicie na intuicję :-)

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

23 maja 2007, 11:22

Jasnie Pani :) pisze:ja to w sumie porodu sie nie boje i wychodze z zalozenia, ze nie ja pierwsza i nie ostatnia, a kilkanascie i kilkadziesiat lat temu kto slyszal o szkole rodzenia? a jakos nas matki na swiat wydaly :ico_oczko:

No ja słyszałam bo moja mama chodziła do szkoły rodzenia i ciocie też.. mówiły że bardzo im pomogła...mimo że moja mama chodziła dopiero przy drugiej ciąży.
Ja też zamierzam iść,nie mam zielonego pojęcia jak sie pielęgnuje maleństwo,zresztą mąż chce bardzo iść :-D a wszystko jest dla ludzi więc ja skorzystam.a dawniej nie było różnych rzeczy np przeszczepów serca czy płuc a teraz są tak jak inne rzeczy...dawniej tez samochodów nie było,ani tv..ale teraz po to to wszystko jest żeby mieć wybór i korzystać

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość