klarki178klarki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 26 lis 2018, 20:30

Re: Warsztat samochodowy w warszawie dla kobiety :)

17 gru 2018, 15:06

Też nie rozumiem - warsztat samochodowy dla kobiet....Warsztat samochodowy to warsztat samochodowy ja od zawsze jadę do tego punktu Pit Stop w Poznaniu.

Awatar użytkownika
Tomia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 16 lis 2015, 00:17

Re: Warsztat samochodowy w warszawie dla kobiety :)

30 gru 2018, 01:42

Ja to z warsztatu samochodowego korzystam nawet jak nadchodzi pora na wymianę wycieraczek. Moje stare wycieraczki juz były tak beznadziejne że aż nie mogłam wytrzymać tego brudu. Zamówiłam sobie wreszcie od Valeo które po prostu łał - nie zostawiają na szybie nic, kompletnie nic.

Jajeczko
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 12 cze 2018, 00:13

Re: Warsztat samochodowy w warszawie dla kobiety :)

30 gru 2018, 18:29

No właśnie co to za różnica? Warsztat dla kobiety... dość dziwny temat, aż nie wiem co o tym myśleć. Bez sensu po prostu. Warsztat ma być dla samochodu a nie jego właścicielki.. No ale jeżeli macie bądź miałyście problem z układem kierowniczym to nie lekceważcie tego. Ja dopiero co odebrałam samochód od Serwisu Beta z Łodzi bo miałam z tym problem.

magda87
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 24 mar 2020, 11:42

Re: Warsztat samochodowy w warszawie dla kobiety :)

24 mar 2020, 15:34

Zgadzam się - dobry serwis spełni oczekiwania kierowcy bez względu na płeć :) Ja od dłuższego czasu korzystam z usług serwisu Auto Matraszek w Markach. Jakość obsługi jak w ASO, za to ceny dużo niższe. Kiedyś byli ASO Hondy, teraz robią wszystkie marki.

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Warsztat samochodowy w warszawie dla kobiety :)

14 wrz 2020, 18:38

Warsztat samochodowy ma być dobry i mają w nim pracować doświadczeni mechanicy. A to czy dla kobiety czy dla mężczyzny to jakie to ma w ogóle znaczenie? Jak trafisz na specjalistę to zarówno kobietę jak i faceta "obsłuży" jednakowo :) Polecam https://www.autowidawski.pl w Warszawie.

adriann
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 62
Rejestracja: 16 paź 2016, 20:20

Re: Warsztat samochodowy w warszawie dla kobiety :)

18 paź 2020, 22:43

Nie musisz jeździć od razu do mechanika po części do auta. Jest również sporo sklepów z częściami samochodowymi, również w Warszawie. W Warszawie części samochodowe do różnych aut są np. w https://2407.pl

reedcrazyreed
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2022, 15:57

Re: Warsztat samochodowy w warszawie dla kobiety :)

27 lis 2022, 14:11

Zgadzam się, że pierwszą rzeczą do zrobienia jest szukanie dobrego warsztatu, bez względu na to, dla kogo jest. Ważne jest również zwrócenie uwagi na specjalistów, którzy są w stanie poradzić sobie z Twoim problemem. Na przykład dużo czasu zajęło mi znalezienie mechanika, który naprawia i odnawia kolumnę kierownicy. W efekcie pomogli mi z regeneracją kolumny kierowniczej maglownica.sts.parts/eps-repair w tym serwisie samochodowym, a nawet w dobrej cenie.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość