huana
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 68
Rejestracja: 21 wrz 2015, 18:01

Re: Idealna pierwsza randka

31 lip 2016, 21:23

No takie emocje jak towarzyszą pierwszej randce nie spotkają nas już nigdzie indziej :) Ja pamiętam jak w zeszłoroczne wakacje pojechałam do kumpeli do Stanów a wcześniej założyłam sobie profil na portalu http://usa.polishhearts.com/pl/a/randki_usa . To takie miejsce dla polaków pracujących za granicą. Okazało się, że nie wracałam już samotnie - poznałam świetnego faceta, niedługo bierzemy ślub :D kiedyś byłam przeciwniczką takich portali ale na prawdę warto korzystać bo można znaleźć miłość na całe życie.

eweli13
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 07 cze 2016, 13:06

Re: Idealna pierwsza randka

01 sie 2016, 08:43

Moja pierwsza randka z ukochanym była na luzie, byliśmy na spacerze, w restauracji i w knajpie na piwie. ;)

Donata
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 19 maja 2016, 12:41

Re: Idealna pierwsza randka

04 sie 2016, 07:13

Romantycznie kino, kolacja i długi spacer :)

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: Idealna pierwsza randka

14 sie 2016, 21:29

Akurat jeśli chodzi o pierwszą randkę, to zdecydowanie preferuję rozmowę, w związku z czym kino odpada. Najlepiej pasują miejsca takie jak restauracja Cykada Brodnica, gdzie wystrój jest stonowany, a atmosfera spokojna. W ten sposób można bardzo dobrze się poznać :)

zaneta34
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 30 sie 2016, 13:54

Re: Idealna pierwsza randka

30 sie 2016, 13:56

Jeśli już mamy poznać kogoś na portalu randkowym, to polecam wybrac taki serwis randkowy, który da nam taką możliwość. Polecam mydwoje.pl ponieważ tu na podstawie spcejalnych kryteriów doboru można poznać tą właściwą osobę.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość