Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

Re: Pogaduszki 2013 roku

01 lut 2013, 13:08

mal hej :) no fakt na pogaduszkach dawno nie byłam :)
raczej zaglądam na dwulatki :)

kochana sprawy ciągną mi się do tej pory. od lipca jestem stanu wolnego ;) ale tamten wciąż drąży. ofc o alimenty się rozchodzi. oj dużo by gadać...

z Pauliną mam kontakt. Oliwia chodzi do żłobka a Paulina pracuje. Także powoli i do przodu :-)
szkoda że nam tak daleko do siebie bo ja Ciechanów ona Gdańsk to kawał drogi. Co uniemożliwia nam spotkanie. Może kiedyś się uda.

a jak u Was?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: Pogaduszki 2013 roku

01 lut 2013, 13:58

witam
kochana sprawy ciągną mi się do tej pory. od lipca jestem stanu wolnego ;) ale tamten wciąż drąży. ofc o alimenty się rozchodzi. oj dużo by gadać...
uparty ten twój były :ico_sorki:
z Pauliną mam kontakt. Oliwia chodzi do żłobka a Paulina pracuje. Także powoli i do przodu :-)
widać,że i u niej się nieco już ułożyło :ico_sorki:
ale Ci synek urósł :ico_haha_02: :ico_brawa_01:
o taaak zgadzam się
przystojniaczek jak nic :-D :ico_brawa_01:
komu :ico_kawa: :ico_kawa:
ja poproszę :ico_oczko:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

Re: Pogaduszki 2013 roku

01 lut 2013, 14:39

Miluśka za stan wolny :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki:
jeśli kiedyś postanowisz go zmienić to tylko na człowieka godnego Was :-)
a alimenty skubaniec musi płacić więc lepiej niech się nie miga od obowiązku :ico_olaboga: one się dziecku należą .....
fajnie że masz kontakt z Paulinką i że tez słonko świeci na jej niebie :-)

a u mnie :ico_oczko: po staremu :ico_haha_01:
praca ,dom ,szkoła bo Zuzka chodzi juz do 2 klasy :ico_oczko:
za chwile będzie miała komunię i tak czas leci :ico_sorki: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

Re: Pogaduszki 2013 roku

03 lut 2013, 19:57

oj leci czas leci. jeszcze nie dawno siedziałam z brzuchem i gadałam tu z Wami dzień w dzień. Wtedy forum żyło pełną piersią. Teraz widzę że ledwo zipie.
A tak przy okazji zapraszam do obejrzenia moich dzieł. Link na fb mam w podpisie :-) Miło będzie jak klikniecie lubię to ;)
Szkoda że nie odkryłam mojej pasji jak byłam w ciąży i miałam mega dużo wolnego czasu.

Dziś skusiło nas słońce i wyszliśmy z Mikim na spacer. Okazało się jednak że jest mroźno i przemarzliśmy. Mam nadzieję że nie odbije się to na naszym zdrowiu a wręcz przeciwnie :)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: Pogaduszki 2013 roku

04 lut 2013, 08:53

A tak przy okazji zapraszam do obejrzenia moich dzieł. Link na fb mam w podpisie :-) Miło będzie jak klikniecie lubię to ;)
jakiś czas temu już polubiłam
fajne tam cudeńka masz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziś skusiło nas słońce i wyszliśmy z Mikim na spacer. Okazało się jednak że jest mroźno i przemarzliśmy. Mam nadzieję że nie odbije się to na naszym zdrowiu a wręcz przeciwnie :)
może nie będzie tak źle :ico_oczko: trzeba się dotleniać :-)

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

Re: Pogaduszki 2013 roku

04 lut 2013, 11:06

Hej! Wpadłam tylko na sekundkę się przywitać i sprawdzić czy żyjecie :-D A widzę, że żyjecie lepiej niż ja aktualnie :ico_haha_01: U mnie sesja, więc nie wyściubiam nosa znad książek. Przede mną w tym tygodniu dwa ostatnie egzaminy w tej sesji. Te najgorsze... Wisienki na torcie - w środę psycholgia ogólna, w czwartek wprowadzenie do pedagogiki (z pewną upiorną panią profesor). Obym jakoś dała radę...

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: Pogaduszki 2013 roku

04 lut 2013, 11:08

Agunia hejka :-) a jednak nosa wychyliłaś za książki :-D

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

Re: Pogaduszki 2013 roku

04 lut 2013, 11:13

Bo inaczej bym chyba oszalała :-D Mózg się lasuje normalnie od takiej ilości danych, które trzeba jeszcze przełożyć z języka wykładowcy na język polski :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: Pogaduszki 2013 roku

04 lut 2013, 11:18

odpoczywać też trzeba ;-)

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

Re: Pogaduszki 2013 roku

04 lut 2013, 11:42

heeeej stawiam :ico_kawa:

posilę się i zaraz za sprzątanie. :ico_odkurzanie:
:ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_prasowanko:
książki książki jak dobrze że mam to za sobą. Wczoraj na all kupiłam HP wszystkie części za 122 zł :D walczyłam bo to licytacja. I trzy książki w twardej oprawie więc mi się trafiło. :-) Moja biblioteczka się powiększa z czego się bardzo cieszę.

no a jak posprzątam to biorę się za biżuterię, Muszę skończyć naszyjnik. I musiałabym się przejść na miasto do pasmanterii i wziąć sobie abonament bo karta mnie męczy.

a i mój brat się wyprowadza więc Mikołaj będzie miał swój pokój :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość