veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Atrakcyjne wyposażenie Twojej kuchni

24 maja 2019, 17:41

Ja kocham piec ciasta i najcudowniejszą aktualnie atrakcją w mojej kuchni jest mój nowiutki piekarnik od Electrolux. Wybrałam 600 PRO SteamBake z całym mnóstwem ciekawych i praktycznych funkcji. Czy wiedziałyście na przykład, że dodatek pary w początkowej fazie pieczenia zapewnia lepszy wygląd i smak wypieków? :)

Tamira
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:18

Re: Atrakcyjne wyposażenie Twojej kuchni

31 maja 2019, 18:06

To ja też coś o mojej cudownej kuchni w której uwielbiam przesiadywać i słuchać jak pracuje moja zmywarka.Nie mam brudnej bo naczynia pięknie się myją a i kręgosłup mi dziękuje bo kupiłam Electrolux Comfort Lift co ma dolny kosz podnoszony i nie muszę wiecznie się schylać

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Atrakcyjne wyposażenie Twojej kuchni

31 maja 2019, 21:14

No to do szczęścia brakuje Ci tylko świetnego piekarnika, skoro stawiasz na Electroluxa. Mówię Ci, pomyśl nad moim 600 PRO SteamBake - nie będziesz zawiedziona. :)

Konuszka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 23 paź 2018, 21:44

Re: Atrakcyjne wyposażenie Twojej kuchni

04 cze 2019, 19:14

Ja polecam zaopatrzyć się do kuchni w Thermomixa -jest niesamowicie łatwy w obsłudze i wszechstronny. I dzięki bazom przepisów nie mam już problemów z pomysłami na obiad :D I warto się wybrać na prezentację tego sprzętu do Justyny Ciesiun w Kielcach. Można dokładnie zobaczyć jak się go obsługuje i co potrafi

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Atrakcyjne wyposażenie Twojej kuchni

25 cze 2019, 17:25

No to do szczęścia brakuje Ci tylko świetnego piekarnika, skoro stawiasz na Electroluxa. Mówię Ci, pomyśl nad moim 600 PRO SteamBake - nie będziesz zawiedziona. :)
To coś z parą? Dobrze kojarze? Jak to się sprawdza przy pieczeniu?

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Atrakcyjne wyposażenie Twojej kuchni

30 paź 2019, 11:02

Przy SteamBake nie jest mi potrzebne żadne dodatkowe urządzenie, Konuszka. :)

Tamira
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:18

Re: Atrakcyjne wyposażenie Twojej kuchni

31 paź 2019, 16:26

ja właśnie zastanawiam sie nad zakupem płyty indukcyjnej Electrolux Flex Infinite, czy jest taka fajna jak wygąda, mówiono mi że jest super. Kto już używał ?

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Atrakcyjne wyposażenie Twojej kuchni

31 paź 2019, 19:55

Zależy czego oczekujesz od płyty. Doprecyzuj swoje oczekiwania, to powiem Ci na ile pasuje. Mam tę płytę u teściowej. :)

fable
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 72
Rejestracja: 25 maja 2017, 18:47

Re: Atrakcyjne wyposażenie Twojej kuchni

16 lis 2019, 16:37

Dla mnie w kuchni garnki to podstawa, szczególnie garnki emaliowane na indukcję, jak tu https://naczynia.olkusz.pl/komplety-garnkow-emaliowane
Sporo sprzętu można też znaleźć tutaj
https://www.olx.pl/oferty/q-garnki-emaliowane/

margolicka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 19 wrz 2018, 09:50

Re: Atrakcyjne wyposażenie Twojej kuchni

20 lis 2019, 15:55

Ja z kolei kilka miesięcy temu dostałam w prezencie garnek i patelnię z Valdinoxa i sukcesywnie sobie teraz tą kolekcję powiększam. Świetne jakościowo, w dobrej cenie i naprawdę porządnie wykonane ( są odlewane pod ciśnieniem z jednego kawałka aluminum). Garnki są dość ciężkie ale mają porządnie wyprofilowane rączki więc użytkowanie jest naprawdę spoko.

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość