martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

11 kwie 2013, 16:18

Hej mamuski!
Gdzie sie wszyscy podziewaja?co u Was slychac ?jak Wasze maluszki?
U nas dzien za dniem sie kreci,Rasperek polubial kapiele :ico_brawa_01: ,uroczo sie smieje ,jak go poloze na przebierak to od razu ma banana na buziunce,wydaje superanckie dzwieki przy tym,juz rozpoznaje jak tatus wraca z pracy,jak tylko tatus sie do niego odezwie to go szuka.
Tylko nadal mamy problemy z kupkami,ciagle sie prezy i placze :ico_sorki: :ico_sorki: przestalam pic mleko przez tydzien czasu ale to wcale nie pomoglo,nie wprowadzalam zadnych nowych zeczy do jedzenia a on nadal sie meczy!mam nadzieje ze dlugo to juz nie bedzie sie ciagnelo,tak bardzo jest mi go szkoda!
Mam pytanie do Was mamuski,czy wasze maluszki tez maja sny?bo Rasper od kilku dni jak go klade spac to widze ze cos mu sie sni bo sie usmiecha i po max 2min wybudza sie wystraszony :ico_olaboga: i rozglada sie po calym pokoju jakby czegos sie przestraszyl! przytulam go i mowie do niego zciszonym tonem i powoli znow zasypia,ale czasem mamy kilka podejsc zeby zasnal ladnie i zostal w lozeczku!
No i ladnie przybieramy na wadze juz mamy 4880 :ico_brawa_01:
I za tydzien mamy nasze pierwsze szczepienie :ico_chory: :ico_chory: oczywiscie jestem przerazona...
Daniel dość często kicha, tak parę razy na dzień... też tak macie
Moj Rasper tez kicha, czasem jak go przewijam i najbardziej to po kapieli!

A i jeszcze zapytam jaka temperature macie w domu dziewczyny?u nas jest 22-23stopnie ale czasem mam wrazenie ze jest mu zimno, przy kapieli temp jest 23-24 a on zawsze sie trzesie jakby mu zimno bylo :ico_sorki: :ico_puknij:
Odpocznę za wszystkie czasy. :)
jak po wypadzie zrelaksowalas sie? mi samej sie marzy wypad choc na kilka godzin samej,chocby na zakupy :ico_sorki:

Pozdrawiam wszytskie mamusie i odezwijcie sie!!

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

12 kwie 2013, 15:11

martuss,

Danielek też zanim zasnie na noc to ze dwa podejścia mam do niego, bo albo smoczek wypadnie albo przekręcić się chce na inny bok:) bo ta pierwsza faza snu lest zazwyczaj lekka, ale potem śpi całą noc do 6-7 rano:) mój kochany:*

poza tym tez mu sie coś śni bo przez sen albo się usmiecha albo nagle sie rozpłacze, wystarczy go poglaskac po główce i juz jest ok, także to normalne:)

temperatura tam gdzie śpi daniel jest u nas około 20-21, do kapieli około 24,

szczepieniem sie nie przejmuj, troszke zapłacze ale mama go przytuli i po chwili zapomni o wszystkim :) u nas tak własnie było:) Całość trwała doslownie chwilkę.

Wczoraj odjechała od nas moja siostra, rozpieszczała swojego przyszłego chrześniaka za wszystkie czasy:) Za 2 tygodnie znowu przyleci (z Anglii) bo mamy chrzest św. i pewnie znowu zasypie nas ciuszkami, juz nie mam gdzie tego mieścić:-)

Danielek coś mam mały katarek i kicha dość często, tak sie boję, bo już mamy dość szpitali!!
Jesteśmy też po wizycie u lekarza, bo skórka znowu zaczęła robić się czerwona, ale lekarz nas uspokoił, bo przy alergii to normalne, że raz skóra prawie zdrowa a innym razem znowu zaczerwieniona... blehhh co za choroba...!!:((

Poza tym ładnie sam zasypia w dzień od kilku dni:))
Kasia, milutka co u WAs?
pozdrawiamy i czekamy na wiosenne cieple spacerki:)

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

15 kwie 2013, 14:05

Witam wiosennie,nareszcie:)
Jak wam minal weekend.
U nas tak spokojnie jak to zawsze w sumie,bo niedziele zawsze siedzimy sami z Rasperkiem bo tatus w pracy.nie bylismy na spacerku nawet bo strasznie wialo,ale za to dzis sie wybieramy, mamy piekne sloneczko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
I znow jestesmy na etapie szukania mieszkania,juz mnie glowa boli od tego,no ale niestety musimy sie przeprowadzic bo tu nam sie nie podoba pod kazdym wzgledem :ico_sorki: :ico_olaboga:

Rasperek jest coras to kochanszy,smieje sie i sobie gada po swojemu.coraz czesciej budzi sie w dzien :ico_brawa_01:
potem śpi całą noc do 6-7 rano:)
hmm moje sloneczko budzi sie przecietnie co 2-3 godziny,czasem uda mu sie przespac 4,ale to nie kazdej nocy.
albo smoczek wypadnie
a ja musze powiedziec ze moje dziecko bardzo zadko uzywa smoczka,tylko gdy placze w nocy jak jest bardzo glodny i go przebieram to zeby nie plakal,no i czsem na spacerku jak sie obudzi i placze,a tak to nie chce brac smoka :ico_haha_01:
moja siostra, rozpieszczała swojego przyszłego chrześniaka za wszystkie czasy:)
wcale sie nie dziwie,ja tez rozpieszczalam moja chrzesnice,takie maluszki to jak ciasteczka tylko je schrupac :ico_haha_02:
coś mam mały katarek i kicha dość często
zdrowka dla Danielka,mam nadzieje ze juz mu przeszlo!! i obylo sie bez lekarza.
Kasia, milutka co u WAs?
dziewczyny gdzie Wy sie podziewacie?jak wasze dzieciaczki??odezwijcie sie!

Pozdrawiam goraco i ide sie naszykowac na spacerek :ico_brawa:

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

19 kwie 2013, 13:34

dziewczyny witajcie:)

jak u Was? jak Wasze maluszki?
u nas w porządku, Na dobre zawitała do nas wiosna i w związku z tym staramy się wykorzystać każdy promyk słońca. Biegamy na spacerki i cieszymy pogodą:)
chociaż dzis u nas deszczowo...a było tak pięknie letnio:)
Daniel kochany :) i grzeczniutki:) niedługo myślę o wprowadzaniu mu nowych smaków:)

odezwijcie się mamy:)
pozdrawiamy:)

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

01 maja 2013, 00:05

Dziewczynki, co u Was?? Co tu tak cicho?czy cos sie stalo? Czy po prostu brak czasu doskwiera?
Kasia,Martuss,Milutka:-)?
u nas wszystko ok, jestesmy po chrzc
ie swietym, Daniel byl dzielny:) poza tym wczoraj bardzo dobrze zniols 6-cio godzinna podroz do dzisdkow:) a dzis posmalowal pierwszy raz jabluszko:))) wiec sie dzieje:) :-)

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

09 maja 2013, 20:37

Dziewczyny co u Was I maluszkow???

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

12 maja 2013, 18:02

viomil dokladnie brak czasu ogolnie u nas wszystko ok kolki miely ale jest msarudny maly mamy 2 ząbki na dole i ida kolejne i stad to marudzenie ;/ a ostatnio byl na antybiotyku statrsza chorowala to i on u na s z chrztem problem no ale kiedys tam ochrzcze.....a ogolnie to moj juz je slioiczki jablka sliwki gruszki morele jarzynowa marchew z ziemniakiem i kurczak :P

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

15 maja 2013, 23:40

Milutka Brawo za ząbki u synka:) oby bezbolesnie to przechodził :)) i oby nie chorowaly te nasze pociechy:)u nas tez wszystko w porządku :) daniel kochaniutki kolejny raz jak zawsze grzecznie i dzielnie był w gosciach:)
dziewczyny!! Co u Was słychać ? Jak Wasze dzieciaczki??

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

01 cze 2013, 21:00

Dziewczyny witam:) juz sie za Wami stesknilam, zupelnie nie wiem co u Was i bobaskow?? Wiem ze czasu brak ale ...u nas ok:)Daniel dobrze:) wszysko ok tylko bardzo mi ulewa:( lekarze twierdza ze przy alergii to normalne, ale my tak dokladnie nawet nie wiemy na co jest uczulony, poza tym dostawal jakis czas gastrotuss baby zeby mniej ulewal ale nie wiem czy to pomagalo,raczej nie:( bo nadal ulewa i to duzo:( Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Dziecka dla Waszych pociech:-)

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

02 cze 2013, 20:02

Witajcie dziewczyny.
Nie bylo mnie tu dosyc dlugo,bylismy na wyjezdzie,miesiac czasu nas nie bylo,wrocilismy do domu tydzien temu :ico_brawa_01:
myslalam ze sporo bedzie tu do poczytania a tu niestettylko kilka wpisow.
U nas czas pomyka bardzo szybko,raz lepiej raz gorzej,teraz mamy ten gorszy czas...
a mianowicie moj Rasperek dostal wysypki,zaraz jak wrocilismy do domu,najpierw na nozkach,a teraz tez ma na brzuszku,to jest taki maczek,szorstki :ico_sorki: bylam w piatek u lekarza ale zupelnie inna lekarka byla,i mi powiedziala ze ona niewie co to jest :ico_puknij: :ico_zly: :ico_zly: no i jesli sie pogorszy to zeby znow przyjsc.wczoraj niestety sie pogorszylo, poszlam z malym na dyzur,no i pani doktor stwierdzila ze maly ma Eczeme- wyprysk :ico_sorki: :ico_placzek: :ico_placzek: ,nie podala mi zbyt wiele szczegulow,powiedziala ze moze to byc spowodowane zmiana powietrza,wody itd itp. Jak zaczelam o tym czytac to jestem przerazona bo wychodzi na to ze to jest niewyleczalne??! :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Ale znalazlam tez ze to moze byc od jedzenia,bo ja w sumie codziennie mleko pije,jak bylam na wyjedzie to nie pilam,wiec moze to dlatego ze wrocilam do tego mleka?! i zauwazylam jeszcze w ostatnich dniach ze w kupce sa takie glutki,to chyba tez by sugerowalo na uczulenie na bialko,prawda? jestem zalamana,jutro dzwonie odnowa do przychodni umowic sie do mojej lekarki :ico_olaboga: :ico_chory: :ico_puknij:
A tak pozatym to mielismy juz dwie tury szczepionek,przeszlismy bez ciezkich objawow,
Rasper wazy 6340kg,caly czas karmie piersia oczywiscie,chociaz mialam maly kryzys,bo przed wyjazdem zlapalam wirusa zoladkowego :ico_olaboga: oj ciezko bylo ale na szczescie sie wykurowalismy i nie stracilam pokarmu!!!
lekarze twierdza ze przy alergii to normalne
czy Danielek mial skaze bialkowa?wybacz wiem ze mieliscie male problemy na poczatku tylko nie pamietam szczegolow.
Milutka brawa za zabki,moj bobas tez zaczal sie slinic i pcha raczki do buzi,ciekawe jak dlugo my bedziemy czekac na zabalki!!
Spoznione zyczenia z okazij dnia dziecka dla Wszystkich bobasow.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość