ewelka81
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 22 sie 2011, 03:19

Re: bielizna termoaktywna

19 lis 2013, 00:11

Chodziło mi o to, że nie potrzeba takim osobom bielizny termoaktywnej za 400zł, bo do niczego się nie przyda. Chyba, że ktoś lubi wyrzucać pieniądze w błoto.
nikomu nie potrzeba, to kwestia ekonomii, i jakiegos zdrowego rozsadku
choc nie widzialam kompeltow za az 4stowki nigdzie

Awatar użytkownika
rapsodia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 20 maja 2012, 11:32

Re: bielizna termoaktywna

19 lis 2013, 23:24

Żebyś uwierzyła, że takie rzeczy są komplecik za blisko 4 stówki
http://www.militaria.pl/under_armour/sp ... 221714-001)_p9087.xml
http://www.militaria.pl/under_armour/ko ... 216005-001)_p5861.xml

Możesz od razu poczytać czym się różnią te ubrania, czyli przede wszystkim włóknem i technologią wykonania. każdy tutaj musi dobrać odzież do swoich potrzeb.

Awatar użytkownika
viliama
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 07 paź 2013, 18:09

Re: bielizna termoaktywna

21 lis 2013, 00:26

Raczej chodzi o technologię w jakiej zostały wykonanie i o materiał. Dobre są Under Armour i Columbia, ale są drogie. Nasz Tervel jest tańszy, a niczym im nie ustępuje.
co znaczy technologia? w tym konkretnym przypadku oczywiście

Awatar użytkownika
viliama
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 07 paź 2013, 18:09

Re: bielizna termoaktywna

21 lis 2013, 00:30

Żebyś uwierzyła, że takie rzeczy są komplecik za blisko 4 stówki
http://www.militaria.pl/under_armour/sp ... 221714-001)_p9087.xml
http://www.militaria.pl/under_armour/ko ... 216005-001)_p5861.xml

Możesz od razu poczytać czym się różnią te ubrania, czyli przede wszystkim włóknem i technologią wykonania. każdy tutaj musi dobrać odzież do swoich potrzeb.
ile człowiek musi zarabiać żeby stać go było tak o sobie wydać na takie kompleciki - dofinansowanie z UE powinno być
a czy ktoś się orientuje czy w wyżej wymienionym sklepie są jakieś przeceny sezonowe w końcu styczeń zbliża się wielkimi krokami?

Awatar użytkownika
silverlips
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 17 lut 2012, 17:57

Re: bielizna termoaktywna

21 lis 2013, 20:58

Co jakiś czas są promocje a tak to pod tym linkiem produkty na wyprzedaży się znajdują: http://www.militaria.pl/wyprzedaz_c817.xml

Awatar użytkownika
rapsodia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 20 maja 2012, 11:32

Re: bielizna termoaktywna

24 lis 2013, 21:25

Raczej chodzi o technologię w jakiej zostały wykonanie i o materiał. Dobre są Under Armour i Columbia, ale są drogie. Nasz Tervel jest tańszy, a niczym im nie ustępuje.
co znaczy technologia? w tym konkretnym przypadku oczywiście
Takie ubrania różnią się w duzej mierze materiałem z którego zostały wykonane oraz ich właściwością, czyli np. Szybkością schnięcia, tym czy jest antybakteryjna, zdolnością odprowadzania wody itd. Każdy ta naprawdę potrzebuję czegoś innego i tym należy się sugerować.
ile człowiek musi zarabiać żeby stać go było tak o sobie wydać na takie kompleciki - dofinansowanie z UE powinno być
a czy ktoś się orientuje czy w wyżej wymienionym sklepie są jakieś przeceny sezonowe w końcu styczeń zbliża się wielkimi krokami?
Jak jesteś sportowcem zapaleńcem i masz takie potrzeby to zazwyczaj stać Cię na takie ubrania. Oczywiście, że są promocje. Ja swoje ubrania kupiłam na promocji.

Awatar użytkownika
silverlips
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 17 lut 2012, 17:57

Re: bielizna termoaktywna

25 lis 2013, 12:03

I ile zapłaciłaś/ile zaoszczędziłaś?

Awatar użytkownika
viliama
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 07 paź 2013, 18:09

Re: bielizna termoaktywna

25 lis 2013, 20:10

Raczej chodzi o technologię w jakiej zostały wykonanie i o materiał. Dobre są Under Armour i Columbia, ale są drogie. Nasz Tervel jest tańszy, a niczym im nie ustępuje.
co znaczy technologia? w tym konkretnym przypadku oczywiście
Takie ubrania różnią się w duzej mierze materiałem z którego zostały wykonane oraz ich właściwością, czyli np. Szybkością schnięcia, tym czy jest antybakteryjna, zdolnością odprowadzania wody itd. Każdy ta naprawdę potrzebuję czegoś innego i tym należy się sugerować.
nie wiedziałam że to wszystko na aż takie wielkie znaczenie (osobno)
ile człowiek musi zarabiać żeby stać go było tak o sobie wydać na takie kompleciki - dofinansowanie z UE powinno być
a czy ktoś się orientuje czy w wyżej wymienionym sklepie są jakieś przeceny sezonowe w końcu styczeń zbliża się wielkimi krokami?
Jak jesteś sportowcem zapaleńcem i masz takie potrzeby to zazwyczaj stać Cię na takie ubrania. Oczywiście, że są promocje. Ja swoje ubrania kupiłam na promocji.[/quote]

masz rację i powiem że czekam z niecierpliwością na styczeń może naprawdę fajne okazje się trafią

ewelka81
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 22 sie 2011, 03:19

Re: bielizna termoaktywna

28 lis 2013, 01:52

Żebyś uwierzyła, że takie rzeczy są komplecik za blisko 4 stówki
.
ok, wierze, marka mi znana skądś
ale droga ta odzież,
a taniej sie nie da?

ForPro
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 13 gru 2013, 16:50

Re: bielizna termoaktywna

13 gru 2013, 17:09

Teraz generalnie rzecz biorąc warto szukać wszelkiego rodzaju promocji i wyprzedaży w sklepach internetowych,ponieważ w grudniu przed świętami będziemy mieć ich naprawdę mnóstwo,wiec jest w czym wybierać. Zapraszam także do nas,akurat w kwestii odzieży sportowej możemy doradzić.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość