Awatar użytkownika
marboro
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 567
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:52

21 mar 2007, 16:17

To ja będę już po Komuniach jak u Ciebie Dorka będzie :) Bo drugą mam w sobotę 19 :) Mogę sie wprosić na trzecią z biegu :ico_haha_02: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

21 mar 2007, 17:25

To ja znaczy się zaczynam ten maraton komunijny, bo mamy 6 maja. 13 maja to najpiękniejsza data, to moja rocznica ślubu (w tym roku 12) i termin mojego porodu, ale wątpię żebym utrafiła :-D

Edit gratulacje dla Matiego!!!!!! Jak już będziesz wiedzieć kiedy, to napisz żebyśmy oglądały Twojego syncia!!!

Ja w sumie to też nie wiem kiedy Kacper się uczy, to znaczy narazie to on się chyba nie uczy wcale, a jakoś zalicza modlitwy na 6 - tki, jak go pytam czy się uczył to mówi, że nie bo on to pamięta jeszcze z przedszkola.
Lekcji też z nim nie odrabiam tylko sprawdzam jak już odrobi i ewentualnie poprawiam bykole typu srom zamiast szron :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
dorek
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 235
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:44

22 mar 2007, 09:02

Sikorka, to mnie pocieszyłaś bo już myslałam ze ja jakas wyrodna macocha jestem :-D ale widać dojrzałe matki tak maja :ico_haha_01: i nie uczą sie razem z młodzieżą chociaż czasem pisze rozprawki i recenzje. Ostatnio +4 dostałam za sprawozdanie z wizyty w muzeum w którym nie byłam :-D

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

22 mar 2007, 11:51

Ja dostałam 6tkę z kukiełki, zrobiłam Szewczyka Dratewkę, ale przecież mój Kacper w życiu by nie zrobił kukiełki sam :ico_smiechbig:
A tak to on i tak sam wie najlepiej, nawet wczoraj robił jakiś album z roślinami chronionymi i się ze mną kłócił, jak mu chciałam doradzić coś, a pani w szkole pokazywała album na wzór i było inaczej. W takich pracach mogę mu pomóc, ale lekcje i nauka to już jego problem. Mnie rodzice do zeszytów nawet nie zaglądali. A siostra tak właśnie ze swoim zawsze siedziała i teraz problem, chłopak piąta klasa i nie potrafi się sam uczyć, a materiału coraz więcej, rodzice nie zawsze mają tyle czasu i nie ciekawe efekty. A ja tam uważam, że omnibusem być nie musi, oby był samodzielny. I narazie mogę być z niego dumna.

Awatar użytkownika
dorek
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 235
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:44

22 mar 2007, 12:05

I zgadzam sie z Sikorką, mnie też nikt nie sprawdzał i przeżyłam.Teraz pisze coś do gimnazjum tak na 5 ew +4 czasem coś pomagam Ali ale jest tak jak posze Sikorka "Pani powiedziała..." i wtedy nie mam nic do powiedzenia

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

23 mar 2007, 12:44

Wiesz Emka Kacper też nam marudził, a że miałam w domu taką starą, a mąż jak kupował telefon to dostał gratis kartę to mu włożyliśmy i dostał dla świętego spokoju. I to była zabawka na dwa dni, a teraz leży w szafce nawet nie naładowana. Bo i po co mu komórka, do szkoły nosić nie wolno, a przecież pod blok bawić się z nią nie pójdzie. A jak chce dzwonić do tatusia, czy do kuzyna to i tak dzwoni z mojej. I przestał się upominać o nową, chyba zrozumiał, że to narazie nie ma sensu.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

25 mar 2007, 13:12

mati tez miał okres ze nudził o komure,my mielismy jakas stara nokie a tesciowa dała mu karte hey naszczescie u nas w domu nie ma ona zasiegu wiec mati cieszył sie nia pare dni a potem tez przestał jej uzywac i przestał nudzic o telefon ,wiec tez narazie mamy problem z głowy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

25 mar 2007, 19:29

To widzę, że to niezły sposób jest jednak.

U nas piękna pogoda, Kacper zaczął więc szaleć pod blokiem: rower, rolki, piłka. Cały dzień go nie było, wpadł tylko na obiad. A jutro nie idzie do szkoły, mają trzy dni rekolekcje więc jak pogoda dopisze to będzie fajnie.

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

25 mar 2007, 23:26

Emka może to nie za bardzo Cię pocieszy, ale ja to dopiero jestem przerażona tym wszystkim, poród i komunia jednocześnie. Mam nadzieję, że jakoś to będzie.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

26 mar 2007, 08:22

he he to widze ze wszystkie mamy stresa :ico_haha_02: co najmniej jak bysmy same szly do komuni :ico_haha_01: ja tez ma metlik w glowieniewiem kogo wkoncu zaprosic,co zrobic do jedzenia itd narazie to mam 100 pomysłow na minute jesli chodzi o meni (tak to jest jak ktos jest kucharka z zawodu hehe)

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość