emma100
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 21 gru 2014, 19:10

Re: Marzenie - schudnąć

22 gru 2014, 17:36

ja schudłam dzięki tebletek z chromem i kapsułek z blonnikiem, zarówno jedno jak i drugie hamuje apetyt, dzialanie inne ma , ale efekt podobny , bo tam jeśc się nie chce...ja przefiltrowaną wodą, najtansze filtry w Dafi maja, nie ma co przepłacać, blonnik wypełnia żolądek i zapewnia sytosc, mozna tak schutnac, mnie się udało chociaż lubie podjadać :ico_olaboga:

Oliwka001
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 sty 2015, 16:12

Re: Marzenie - schudnąć

28 sty 2015, 16:29

To tez jest moim wielkim marzeniem, ale mam zbyt duży apetyt ostatnio :) lubię jeść, niestety.

bambino13
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 29 maja 2014, 20:03

Re: Marzenie - schudnąć

29 sty 2015, 17:41

Ostatnio też próbuję zrzucić trochę ciałka. Na początek przeszłam na pieczywo chrupkie - już widzę mały efekt w dziurkach w pasku ;) Jeszcze, żeby tak zrezygnować ze słodyczy, chociaż na jakiś czas, to już bym była zadowolona :)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Marzenie - schudnąć

03 lut 2015, 13:47

Nic nie przychodzi od razu,a szczególnie jeżeli mowa o odchudzaniu,wtedy trzeba po prostu stosować dietę i zachować aktywność fizyczną bo te dwie rzeczy łączą się ze sobą,wtedy na pewno odczujemy różnicę. i zauważymy postępy w odchudzaniu.

karolinka992
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 29 sty 2015, 17:23

Re: Marzenie - schudnąć

05 lut 2015, 15:18

Małymi krokami zbliża się wiosna, nie myślałaś żeby dotychczasowy środek transportu zamienić na rower? Mój brat od kiedy zaczął jeździć rowerem schudł ok 7 kg. Bardzo zmotywował go ten artykuł http://www.trasymasy.pl/jak-schudnac-na-rowerze/

Masz tam przykładową dietę oraz kilka praktycznych wskazówek jak jeździć rowerem, żeby mieć najlepsze efekty.

emma100
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 21 gru 2014, 19:10

Re: Marzenie - schudnąć

01 mar 2015, 13:39

Kurcze przytyłam dwa kg, jak dla mnie to trageria :ico_szoking: zakupiłam karnet na siłownie i zamierzam chodzic , kupiłam sobie takie ładne zielone spodnie na wiosne, a teraz brzuszek wyłazi :ico_placzek: jutro moj pierwszy raz na siłowni. jestem zabezpieczona, mam fajne dresiki z Adidasa , buty sportowe, filtr Aquamag magnezowy do wody zeby miesnie były w dobrym stanie i do działa. kurcze kupiłam sobie czekoladę Kasztanki nie oglam sie oprzeć :ico_placzek:

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Marzenie - schudnąć

02 mar 2015, 22:35

:-D :ico_pocieszyciel: Też tak czasem mam, lubię sobie pofolgować a potem ciuchy robią się przyciasne. Zima jest prawie zawsze takim czasem folgowania ale potem rolki, rower, acetomale, jeśli siłownia to ta na powietrzu i wszystko wraca do normy.

Awatar użytkownika
apoDiscounter
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 22 paź 2014, 19:09

Re: Marzenie - schudnąć

10 mar 2015, 13:47

W działanie tabletek odchudzających wierzą chyba nieliczni. Inaczej sprawa ma się z koktajlem odchudzającym Almased, który powstał na bazie białka sojowego, enzymów pszczelego miodu i odtłuszczonego mleka jogurtowego. To składniki odżywcze, które nie tylko przyspieszają metabolizm, ale również utrzymują wysoki poziom energii bez uczucia głodu.

http://www.apo-discounter.pl/almased-ko ... -1024.html
Obrazek

martynarozkosz
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2014, 12:48

Re: Marzenie - schudnąć

16 kwie 2015, 11:39

Nigdy nie miałam problemów z wagą, ale mim największym marzeniem jest to auto- Lexus SC. Chciałabym , aby kiedyś było mnie na takie stać :-)

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: Marzenie - schudnąć

17 kwie 2015, 09:54

Jak nam się tutaj zrobiło lexusowo :-)
Ja dorzucę coś na rozluźnienie - http://www.mototarget.pl/news,lexus_tan ... 19496.html. Widać, że Lexusy są nie tylko eleganckie i luksusowe, ale również szybkie :)

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość