donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

09 wrz 2013, 08:27

witam:)

jenny
super, że jesteście już w domku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , czekamy na relacje i zdjęcie synusia :-D ,

misia trzymaj się :ico_pocieszyciel: ,na pewno wszystko się jakoś ułoży :ico_sorki: ,

Szymek w przedszkolu, ju usypiam Mikusia,

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

09 wrz 2013, 12:31

hejka

wpdlam tez na chwilke bo ostatnio to coraz mniej czasu mam na neta i w ogole zeby posiedziec i poczytac co u Was a juz nie wspomne zeby cokolwiek naskrobac :ico_noniewiem: w skrocie u nas OK. Patryk robi sie coraz bardziej ruchliwy i ciezko jest go zostawic samego. wymaga juz coraz wiecej mojej uwagi stad teraz brak czasu na cokolwiek :ico_noniewiem: zrobil sie bardziej marudny bo ida mu zeby choc jeszcze ich nie widac to juz zaczyna cos sie tam dziac i on juz reaguje na to i marudzi na calego slini sie ze :ico_olaboga: smaruje mu dziaselka zelem to troche to lagodzi :ico_sorki: jest takim dzieckiem absorbujacym ze szkoda gadac.
zajada mi ladnie banana i jablko :-) teraz bedziemy wprowadzac marchewke a potem kalafiora i ziemniaczka :-)

w biedronce dla zainteresowanych beda pampersy Dada te takie duze paki co kiedys byly po 50 zl to beda znowu od 12.09 :-)

tez zauwazylam ze co malo wpisow jest na watku niz kiedys ... kazda mama ma rece pelne roboty przy dzieciach i chyba dlatego :ico_oczko: coz takie zycie mamy ze wiecznie czasu brakuje :-P

Malgorzatka zdrowka dla dzieciaczkow!!!
,

u nas jakoś leci, Mikuś rośnie jak na drożdżach, jeszcze trochę i się w gondolę nie zmieści :),
no to nic tylko sie cieszyc ze synek tak super rosnie :ico_brawa_01:

misia no to masz przezycia kochana :ico_pocieszyciel: mam nadzieje ze wszystko jakos sie dobrze skonczy ze maz wroci do Was szybko i jakos Wam sie ulozy! zycze Ci tego z calego serduszka. szkoda tez ze tak sie porobilo ale takie zycie mamy niestety w tej polsce :-/

a jesli chodzi o rozszerzanie diety to sprobuje wlasnie od podania Milence lyzeczek kazdego danego warzywa i owoca i wtedy predzej moze z czasem zasmakuje juz w zupkach i problemu nie bedzie :ico_oczko:
Jesteśmy w domu. :ico_haha_02: W szpitalu mnie psychicznie wymęczyli, ale dobrze, że już w domu jesteśmy. Opowiem jak znajdę chwilę.
super :ico_brawa_01: czekamy na relacje i zdjecie Tomeczka :-)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

09 wrz 2013, 13:14

JENNY, o fajnie, że już jesteście w domu!

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

09 wrz 2013, 15:52

Jenny super, ze jestescie juz w domku.
misia to mnie zaskoczylas powrotem.meza ;) w koncu sie soba nacieszycie

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

09 wrz 2013, 17:09

u nas też szpital. oboje zakatarzeni... do tego ciche dni z M.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

09 wrz 2013, 17:21

Tibbyjakby moj R byl czesciej w domu to tez bylyby ciche dni. ZdrowkaCdla Twoich Skarbow.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

09 wrz 2013, 17:51

ech, coraz gorzej u nas.
seksu nie ma, bo mi on w ogóle nie w głowie. M.zabyt nachalny jest i ja jakoś przez to bardziej nie chce. Nie czuję się sama ze sobą dobrze i pewnie to też przez to. Libido ZERO!

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

09 wrz 2013, 20:50

Tibbyz dwojka dzieci ciagle nie jest tak latwo. Pewnie jestes przemeczona I nie masz zbyt wiele czasu dla siebie. To nie dziwne, ze tak sie czujesz. Ja swojemu wytlumaczylam jak chce seksu to musi mi pomagac w sprzataniu, w opiece nad dziecmi. Jsk wysprzata lazienke I kuchnie to od razu mi libido wraca.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

09 wrz 2013, 20:53

Tibby Ale masz piekne zdjecie w podpisie. Napatrzec sie nie moge. Ja musze swoje zmienic, ale ciagle w telefonie pisze.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

09 wrz 2013, 21:32

dzieci śpią, mąż w pracy na 2 zmianie, a ja sobie gram :),

tibby zdrówka dla chłopaków,
u nas też nieciekawie, bo Szymek psika i leci mu woda z nosa, mały na razie oki, ale Szymka muszę zostawić w domu, bo nie puszczę go z tym katarem do przedszkola, zamówiłam juz syrop na przeziębienie i krople do nosa, bo mi się wszystko pokończyło,

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość