Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

14 cze 2007, 14:49

A mnie to zawsze krępowało...siedzenie z cycem na wierzchu...a teraz generalnie mi to wisi...chociaż nie zawsze...w domu to ok, bo ojciec odwraca wzrok, mama to luz...Ale ja się teściu gapił, to dziwnie mi z tym było...jakbym na jakimś egzaminie siedziała...Tak nie powinno być!ja mam prawo do jakiejś prywatności...Ale nie każdy to rozumie niestety...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 cze 2007, 15:26

massumi, napewno :-D Albo woli popatrzec na mniejsze ale jedrne niz duze i zwiasajace g:P

Ale sie zrobilo zbereznie na tym watku :ico_oczko:

zborra, ja jak jechalam pociagiem i karmilam to sie wszyscy gapili i usmiechali, i chyba mysleli,ze jak sie usmiechna to mi bedzie razniej a mnie to generalnie :ico_zly: No ale coz zrobic :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

14 cze 2007, 16:00

No niby to naturalne, że piersi mamy do karmienia...ale jednak człowiek się dziwnie czuje jak musi wyjąć cycek na widok publiczny...To raczej intymna chwila...ale te nasze maluszki sobie g...z tego robią i chce im się jesć w dziwnych momentach... Ja generalnie wolałabym aby były jakieś przytulne miejsca w sklepach, pociągach, restauracjach, gdzie możnaby się zaszyć w wiadomym celu...Ale to tylko marzenia...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 cze 2007, 16:36

fakt - marzenia :ico_placzek:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

14 cze 2007, 18:02

zborra pisze:Ja generalnie wolałabym aby były jakieś przytulne miejsca w sklepach, pociągach, restauracjach, gdzie możnaby się zaszyć w wiadomym celu...Ale to tylko marzenia...
no niestety takie realia :ico_placzek: ale my dalysmy rade w parczku co? :ico_oczko: ja juz kompletnie nie traktuje biustu jakos intymnie...dla mnie to tylko karmialania :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 cze 2007, 19:04

dokladnie - na spotkanku zaliczylysmy karmienie w parku,na schodach niedaleko Dlugiej i ja jeszcze w toalecie w Madisonie :-D

Jak dzidzi chce jesc to co zrobic???? - no przeciez,ze wystawic kaneczke i nakarmic dzieciaczka :-D

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

14 cze 2007, 23:28

ja karmiłam wszędzie - Ola jadła b długo i często i reakcje były różne i pamiętam że denerwowały mnie wszystkie - nawet te uśmiechy przyjazne, po co zwracać na karmiąą uwagę, gapić się choćby przyjaźnie? nie lubiłam tego....najgorsza syt to w parku dwóch roboli idących za kawą w ręku"chcesz mleka do kawy? bo pani ma..+śmiech" i ochydny stary dziad który zapytał z lubieznym uśmiechem czy do drugiego się dopiąć może bo widzi że wolny... ...brrr ale macie racje - spojrzenia kobiet jakby się striptis są straszne

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

15 cze 2007, 12:59

Mi sie zdarzyło karmic w samolocie (biedny chłopak co obok mnie siedział, był strasznie skrępowany). A zazwyczaj są wyznaczone miejsca do karminia.Nawet w przychodni dla dzieci są kanapy i rogale przygotowane dla matek karmiących. W dużych marketach też zazwyczaj są miejsca i chyba raczej nie przytrafilo mi sie tak publicznie. Ale ja mieszkam w norwegii tu nastawienie jest duze na dzieci i matki karmiące, maja duże fory :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

15 cze 2007, 18:00

oj to pozazdroscic :ico_szoking:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

15 cze 2007, 22:34

W naszej przychodni wiatr hula po holu :-D ale karmiłam małą w gabinecie lekarskim, już po badaniu, podczas rozmowy z panią doktor :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość