ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: Sala weselna

14 maja 2015, 13:00

Tak na dobrą sprawę to wszystko jest tylko i wyłącznie kwestią finansów,za dobrą,ładna salę z profesjonalną obsługą trzeba trochę zapłacić,sama lokalizacja także odgrywa bardzo istotna rolę.

stobejczyk
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 12 mar 2013, 01:11

Re: Sala weselna

21 lip 2015, 18:15

Bo mało która sala ma jakiś ciekawy klimat. Właściwie to głównie pałace mają takie swoje klimaty, tyle że w nich jest drożej niż w zwykłych salach weselnych i rzadko można wynająć więcej pokoi dla gości. Trzeba poszperać. Mogę podpowiedzieć, że fajne pałace widziałam na takim weselnym portalu http://www.lokaleweselne.pl/

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: Sala weselna

27 lip 2015, 11:52

Zgadza się,ale takie pałace faktycznie są dosyć drogie jeżeli chodzi o cenę od osoby,więc jeżeli planujemy wesele w takim klimacie to miejmy ten fakt na uwadze. Jeżeli ktoś organizował wesele w podobnym miejscu to prosimy o szczegóły.

kuuukla
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 04 gru 2012, 12:05

Re: Sala weselna

27 lip 2015, 14:16

Polecam dworek myśliwski Leśniczówka w Wodzisławiu Śląskim. Piękny wystrój, fajne ceny.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Sala weselna

28 lip 2015, 15:14

Kuuukla może dodaj ogłoszenie na http://www.slubeo.pl/ Mozna tam promować swoje sale weselne za darmo. Na portal zagląda wiele młodych par szukających inspiracji i chcących zaplanować swoje wesele. Myślę, ze szansa że ktoś zainteresuje sie salą w dworku będzie większa niz na forum.

Szpileczkaaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 31 sty 2014, 13:45

Re: Sala weselna

06 sie 2015, 14:26

Oj nie zgodzę sie, że mało która sala ma ciekawy klimat bo coraz więcej sal właśnie ma swój niepowtarzalny klimat. Byliśmy teraz w weekend na weselu we Wrocławiu lokal Glamour o ten tutaj - http://glamour-wroclaw.pl/ powiem Wam, że tak klimatycznej sali to dawno nie widziałam. Coś na podobę tych wszystkich gal gdzie się celebryci bawią. Kuzynka (panna młoda) mówiła, że była bardzo zadowolona z wyboru po samym weselu.

miki789
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:57

Re: Sala weselna

04 gru 2015, 13:58

Witam, szczerze polecam Dwór Many. Organizowałem u nich przyjęcie firmowe jakiś czas temu. Wszystko zorganizowali elegancko i stylowo. Jedzenie było pyszne, sala pięknie przystrojona, miła obsługa. To był bardzo dobry wybór

Awatar użytkownika
metka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 31 lip 2015, 15:27

Re: Sala weselna

05 sty 2016, 23:51

Bo mało która sala ma jakiś ciekawy klimat. Właściwie to głównie pałace mają takie swoje klimaty, tyle że w nich jest drożej niż w zwykłych salach weselnych i rzadko można wynająć więcej pokoi dla gości.
Bez przesady, porządne hotele na ogół mają też ładne sale. Żeby była jasność - przez porządny nie mam wcale na myśli obiektu 5-gwiazdkowego, ponieważ i 3-gwiazdkowe bywają naprawdę eleganckie. Wiem, co piszę, bo swojego czasu zjeździłąm trochę tych obiektów w poszukiwaniu sali weselnej :)
Wiadomo, że na ogół zwraca się uwagę przede wszystkim na wygląd sali, ale nie jest to jedyny aspekt, który należy rozważyć. W tym miejscu proponuję zapoznać się z krótkim poradnikiem dotyczącym wyboru sali weselnej, zamieszczonym na blogu jednego z hoteli: http://hotelstyl70.pl/blog/jak-wybrac-n ... e-weselna/. Sądzę, że się przyda, bo nie ma to jak zasięgać informacji u źródła :)

BestBizu
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 16 gru 2015, 16:35

Re: Sala weselna

12 sty 2016, 13:17

To przecież zależy od naszego gustu oraz zasobności portfela,w wielu przypadkach można spotkać bardzo fajnie urządzone sale w oryginalnym klimacie,wystarczy tylko dobrze poszukać,wiadomo że pierwsza lepsza remiza nie będzie posiadała takiego stylu,o tym możemy zapomnieć.

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: Sala weselna

26 sty 2016, 17:08

Na studniówkę większość miejsc będzie w porządku,to zupełnie inna ranga niż przyjecie weselne i ciężko jest je ze sobą porównywać :)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość