Kasiunia85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 10 paź 2018, 11:27

Re: Biuro rachunkowe

18 lut 2019, 16:00

Polecam biuro PIMAG we Wrocławiu, które oferuję usługi z zakresu szeroko rozumianej księgowości i rachunkowości. Biuro oferuję usługi z zakresu m.in. : prowadzenie pełnej księgowości (Księgi Handlowe) lub prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, pomoc przy rejestracji firmy, odbiór dokumentów od klienta,reprezentowanie klienta przed organami podatkowymi w zakresie bieżącej obsługi księgowej.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Biuro rachunkowe

28 lut 2019, 22:56

Ja polecam tax care, działają online, więc lokalizacja nie ma żadnego znaczenia. Sama korzystam z ich usług od lat i naprawdę nie mam zastrzeżeń. Korzystam tez z dodatkowych pakietów, które oferują w bardzo dobrych cenach.

MonikaMrozowska90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 23 kwie 2019, 22:34

Re: Biuro rachunkowe

31 maja 2019, 15:17

Jak mieszkałam w Lublinie to korzystałam z usług biura rachunkowego http://br-napora.pl/ na Zamojskiej 8. Teraz mieszkam w innym mieście i wiem jedno, że nie znajdę już takiej zaufanej osoby jak miała w tamtym biurze.

damian55
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2019, 11:28

Re: Biuro rachunkowe

27 wrz 2019, 10:43

Dla biura rachunkowego przydałoby się również dobre oprogramowanie biznesowe, które pomaga przy naliczaniu płac, generowanie i wysyłce e-Deklaracji pcbiznes.pl/aga-kadry-i-place/

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość