emi799
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2016, 13:14

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

26 sty 2016, 13:20

Hej :) jak już stosujemy zdrową zbilansowaną dietę i do tego ćwiczymy to można pomyśleć o wspomaganiu się jakimiś naturalnymi metodami. Ja np polecam młody zielony jęczmień bo mimo, że nie odchudza to fajnie to odchudzanie wspomaga. Oczyszcza organizm z toksyn, odkwasza, ma mnóstwo witamin i poprawia metabolizm. Stosował ktoś może?

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

17 lut 2016, 00:06

Zawsze możesz przejść na dietę z suplementem Zinzino - http://www.megazino.pl/ Uzupełni twoje niedibory kwasów omega 3 i 6 i pozytywnie wpłynie na samopoczucie i zdrowie. Sama zastanawiam sie nad tą dietą bo ostatnio nie czuję się najlepiej, brakuje mi energii i chęci do życia. Mam nadzieję, ze zdrowa dieta wszystko zmieni.

Awatar użytkownika
bonia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 28 gru 2015, 13:29

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

26 lut 2016, 13:27

Uważam, że suplementy kompletnie nic nie dają. Polecam zabiegi wyszczuplające, np. Redustim - można je zrobić w salonie Vici Clinic w Krakowie. Po serii 12 takich zabiegów widać ogromną różnicę. Zabiegi wcale nie są drogie, dlatego warto spróbować. Będziecie zachwycone.
serio? i piszesz to w każdym możliwym wątku?? A sama robiłaś te zabiegi? Pokaż efekty!

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

29 lut 2016, 12:24

A może pomogłoby wyeliminowanie glutenu? Niektórzy twierdzą, że nie jest on dobry dla zdrowia. Warto przeczytać czy gluten jest szkodliwy na alces.pl, żeby wiedzieć co jeść.

SkuteczneDiety
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 01 mar 2016, 19:26

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

01 mar 2016, 19:35

Najważniejsza jest dieta, ćwiczenia znajdują się na drugim miejscu, natomiast suplementami nie warto zawracać sobie głowy. Dieta musi być oczywiście odpowiednio dobrana, w tym celu warto jest odwiedzić Diety Odchudzające.net .
Obrazek

Awatar użytkownika
SiecDiagnostyka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 29 mar 2016, 22:15

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

22 kwie 2016, 11:43

Pierwszym etapem odchudzania powinno być wykonanie, w jednym z laboratoriów sieci Diagnostyka, badań laboratoryjnych. Podstawowe to ogólne krwi i moczu, lipidogram, badanie poziomu cukru, magnezu, wątroby i dróg żółciowych, hormonów, a także badania pod kątem nietolerancji pokarmowej. Rozszerzone z kolei dotyczyć mogą witaminy D3, homocysteiny, hemoglobiny glikowanej (pod kątem cukrzycy), poziomu elektrolitów, żelaza, wapnia i kwasu foliowego.

http://www.zyjzdrowo.diag.pl/

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

26 kwie 2016, 13:23

Jak dla mnie dieta i ćwiczenia w zupełności wystarczą. Jeżeli zdrowo się odżywiasz, dostarczasz organizmowi wszystkich najważniejszych minerałów, do tego regularnie uprawiasz jakiś sport lub chociażby się trochę więcej ruszasz, to jest całkowicie wystarczające.

soppiko88
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 kwie 2016, 16:06

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

26 kwie 2016, 16:21

Dieta i ćwiczenia wystarczają, nie trzeba stosować jakichś wspomagaczy, chyba, że zależy wam na tkance mięśniowej, wtedy jakieś odżywki.
Ciągle się mówi, że bez jednego i drugiego nie będzie się miało piorunujących efektów i ja się z tym zgadzam w pełni ;)

elena
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 11 gru 2015, 16:32

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

27 kwie 2016, 22:41

ja jak zaczęłam się odchudzać to w formie motywacji pojechałam sobie na fit pakiet do http://www.hotel-lubicz.pl pomyślałam, że Ustka i morze dostatecznie mnie wesprą i zachęcą do trzymania postanowienia no i miałam rację :D dieta 1200 kalorii i zabiegi wspomagające odchudzanie jak najbardziej pomogły mi w zrzucaniu wałeczków i były niezłym motywacyjnym kopem

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: dieta, ćwiczenia i co do tego?

28 kwie 2016, 18:46

No takie zajęcia to faktycznie może być świetna rzecz.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość