iga32
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 07 gru 2015, 10:28

Re: Rozwód - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

12 lut 2018, 12:19

Poszukaj też kancelarii Ingemary Grom. W temacie prawa rodzinnego niezastąpiona. Rozwód, alimenty, podział majątku - wiadomo, że to nie są łatwe rzeczy dla klienta. A ona zadba o wszystko od początku do końca, a do tego daje mega duże wsparcie psychiczne, które w tym okresie jest także bardzo potrzebne. Także adwokat nie tylko kompetentna, ale także zwyczajnie ludzka.

Awatar użytkownika
peseo33
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 maja 2018, 11:49

Re: Rozwód - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

25 maja 2018, 14:20

Cześć wszystkim. Czy znacie może jakąś doświadczoną firmę z Katowic, która zajmuje się obsługą prawną? Ja się właśnie zastanawiam nad jakimś sensownym wyborem, a w Internecie jest tyle przeróżnego rodzaju porad w tym obszarze tematycznym, że dość ciężko jest się na coś zdecydować... Póki co udało mi się trochę popytać znajomych z Katowic, czy znają kogoś sprawdzonego i polecali mi np. tę firmę http://kancelariafortis.pl/ Co o na ten temat myślicie? Czy Waszym zdaniem to jest rzeczywiście warte uwagi? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym obszarze tematycznym :)

beata1285
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2018, 18:20

Re: Rozwód - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

10 lip 2018, 18:23

Ja rozwodziłam się niedawno (wyrok w czerwcu tego roku ) i s czystym sumieniem mogę polecić adwokata Bartosza Obrębskiego. Poszłam do niego z polecenia i jestem ciesze się że się zdecydowałam. bardzo pomógł mi przejść przez tą cała sprawę.

polecam

Karolciaaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 lip 2018, 11:46

Re: Rozwód - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

18 lip 2018, 11:50

Mogę polecić Panią Martę Wnuk adwokata od rozwodów w Warszawie który nie zdziera od klientów 10 tys.. Mi Pani Marta bardzo pomogła w trudnej sytuaji. Polecam jej blog o rozwodach adwokatodrozwodow.pl Nie musiałem płacić 8-10 tys. tak jak w większości miejsc, gdzie każdy adwokat życzył sobie za rozwód min. 6000 zł.

Karolciaaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 lip 2018, 11:46

Re: Rozwód - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

20 lip 2018, 14:28

Świetnego adwokata specjalizującego się w prawie rodzinnym ma też kancelaria JST. Kuzynka ostatnio korzystałam z ich pomocy i była bardzo zadowolona ze współpracy.
5 wpisów o jedenj kancelariii - to napewno jesteś ich fanką i Ci bardzo pomogli:)))

mojakochana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 26 lip 2018, 23:58

Re: Rozwód - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

29 lip 2018, 23:34

lub ci prawnicy z tej kancelarii JST są tacy dobrzy :) szanse pół na pół :D

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Rozwód - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

14 sty 2019, 20:16

Ja właśnie dużo dobrego słyszałam o tej kancelarii JST. Widać, że cieszą się dobrą opinią wśród klientów a to o czymś świadczy.

Anna99
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2019, 10:28

Re: Rozwód - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

17 sty 2019, 22:59

Rozwody to jak wiadomo nic przyjemnego. Dwójka ludzi, którzy kiedyś się kochali skacze sobie do gardła. Wiem z własnego doświadczenia, niestety. Ale głowa do góry, teraz będzie już tylko lepiej. Jednak kluczem do wygranej jest dobra kancelaria-która poprowadzi Twoją sprawę. Ja korzystałam z usług Kancelarii Adwokackiej Dr. Dariusza Erwina Kotłowskiego i jestem bardzo zadowolona, w końcu wygrali proces

Anna99
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2019, 10:28

Re: Rozwód - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

17 sty 2019, 23:02

Bardzo dużo dobrego słyszałam o Kancelarii Adwokackiej Dr. Dariusza Erwina Kotłowskiego. Osobiście nie korzystałam z nich usług, jednak znajomi którzy skorzystali z pomocy kancelarii, bardzo sobie ją chwalili. Zresztą taka ilość pozytywnych opinii, która krąży w internecie na temat Kancelarii nie bierze się z niczego i musi o czymś świadczyć

mojakochana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 26 lip 2018, 23:58

Re: Rozwód - dobry adwokat Warszawa, prawnik Warszawa

23 sty 2019, 22:11

moim zdaniem warto słuchać i czytać opinie i to że niektóre pojawiają się częściej, tak jak na przykład tej kancelarii JST czy innej, na pewno o czymś świadczy

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość