ElaKorcz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 29 cze 2017, 09:28

Re: Ładne meble desgnerskie

10 paź 2017, 13:55

Ja przy remoncie domu wiele ciekawych i niebanalnych rzeczy znalazłam na https://almidecor.com/pl/. Największym moim znaleziskiem tam był fotel. Oprócz tego, że jest stylowy to dodatkowo bardzo wygodny. W końcu mogę spędzać jesienne wieczory z dobrą książką :-)

adaska31
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 09 kwie 2017, 14:33

Re: Ładne meble desgnerskie

11 paź 2017, 22:29

ja też podczas przeprowadzki wpadłam dosłownie w "szał zakupowy". jak weszłam do salonu agaty to nagle okaząło sie, ze stara lampa nie pasuje do nowego wnetrza salonu, ze materac jest troche dziurawy i w sumie nie powinno sie chyba zacyznac nowego zycia w nowym domu ze starym materacem ;p tłumaczeń było mnóstwo, ale ostatecznie wszytsko znalazłam w jednym miejscu wiec urzadzanie zajelo nam niecały tydzien :) no poza górną czescią domu, która czeka jeszcze nieskończona :)

sylwia55
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 14 lut 2018, 14:42

Re: Ładne meble desgnerskie

05 kwie 2018, 12:41

Które z tych mebli http://www.mebleada.pl/sklep/meble-pokojowe.html wydają się wam designerskie? Jakie najlepiej wybrać do sypialni?

Awatar użytkownika
kula
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 mar 2018, 19:50

Re: Ładne meble desgnerskie

09 kwie 2018, 18:39

Możliwości jakie warto rozważyć w tej sytuacji jest bardzo wiele. Oczywiście każdy z nas może mieć podobne albo odmienne zdanie na ten temat.

rozena
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 19 lip 2017, 18:19

Re: Ładne meble desgnerskie

11 kwie 2018, 14:56

myslałyście o zrobieniu mebli samemu? przeglądam sobie czesto pinteresta i takie tam robią cudeńka że aż i mnie ochota naszła na takie diy, na razie wyciągnęłam moją wyrzynarkę ryobi one+, to był dobry zakup bo nie raz się już przydała i zrobilam sobie stolik kawowy, wygląda bardzo stylowo, a koszt praktycznie zerowy bo wszystko z odzysku ;)

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Ładne meble desgnerskie

18 paź 2019, 13:45

Fajne, ciekawe i nowoczesne meble wypoczynkowe kupisz w sklepie internetowym, https://scandicsofa.pl/.

lacrimosa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 10 maja 2018, 09:22

Re: Ładne meble desgnerskie

22 paź 2019, 15:10

Ja myślałam o samodzielnym zrobieniu mebli na balkon. Mam w sumie dostęp do używanych palet przemysłowych, więc na wiosnę chyba zmontuję jakąś ławeczkę :) Do salonu to chyba nie odważyłabym się robić mebli. Jednak, jeśli ma to wszytko spójnie wyglądać, to trzeba trochę wprawy w tym mieć

ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: Ładne meble desgnerskie

17 gru 2019, 22:42

Jeśli mówisz o ładnych i naprawdę wyjątkowych meblach to sprawdź sobie ofertę Caya Design. Znajdziesz u nich głównie sofy i fotele, ale nie tylko. Wzorują się na włoskim designie i naprawdę dobrze się prezentują, według mnie maja klasę.

EdytkaN7
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 29 lis 2019, 10:48

Re: Ładne meble desgnerskie

19 gru 2019, 14:50

Na stronie tego sklepu http://www.meblere.pl/ można kupić bardzo ładne meble w tym meble tapicerowane. Moja znajoma kupiła tam bardzo ładny komplet do pokoju dziecka i bardzo ładne meble kuchenne.

vizzka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 13 wrz 2018, 09:15

Re: Ładne meble desgnerskie

07 sty 2020, 09:36

takie designerskie meble znajdziecie też w ofercie firmy George Azzar. To jak mebel będzie wyglądał ostatecznie zależy w zasadzie tylko od Was, realizują tu indywidualne zamówienia ( meble są robione ręcznie). To też przekłada się na wysoką jakość :) producent daje na swoje produkty aż 100 lat gwarancji :)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość