Forest
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 03 sie 2015, 12:58

Re: W co zainwestować - mieszkanie czy dom?

06 sie 2015, 13:43

Według mnie dom, więcej co prawda przy nim pracy itp ale dom to dom, mieszkania to spółdzielnie, użeranie się z sąsiadami i tak dalej.

braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: W co zainwestować - mieszkanie czy dom?

10 sie 2015, 09:04

Zainwestowałem w dom i nie żałuje tego. Czeka nas teraz mały remont, bo ponosimy spore koszty za ogrzewanie, mimo że jakiś czas temu zdecydowaliśmy się na zmianę dostawcy gazu na http://www.cryogas.pl/. Musimy go dodatkowo ocieplić od wewnątrz, bo jest za słabo ocieplony od zewnątrz i nie opłaca się ocieplać go na nowo od zewnątrz.

tompatka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 04 wrz 2015, 20:45

Re: W co zainwestować - mieszkanie czy dom?

06 wrz 2015, 21:22

Ludzie którzy mieszkają w domach, pewnie marzą o mieszkaniu (żeby nie musieć się martwić o opał, naprawy i utrzymanie). Z kolei ci, którzy całe życie gnieżdżą się w mieszkaniach śnią nocami o przestronnych wnętrzach w domu i o własnym ogrodzie. Jednym słowem nie ma uniwersalnej odpowiedzi. My z mężem wybudowaliśmy dom. Od początku do końca uczestniczyliśmy w tym przedsięwzięciu. Najpierw projektowanie, potem budowa, a na końcu najprzyjemniejsza część czyli urządzanie wnętrz. Śmiało możemy powiedzieć, że ten dom jest w 100% nasz i niczego byśmy w nim nie zmienili.

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: W co zainwestować - mieszkanie czy dom?

17 wrz 2015, 12:29

A czy znacie jakieś fajne inwestycje w Warszawie?

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: W co zainwestować - mieszkanie czy dom?

17 wrz 2015, 16:34

Jest ich wiele. W ostatnich latach cała Warszawa się buduje.Mam jednak wrażenie,ze niektóre dzielnice są budowane totalnie bez głowy. Pod Warszawą w żywym polu a potem myśli sie jak doprowadzić tam drogę. Jeśli szukasz dla siebie mieszkania proponowałabym wybrać jakąś spokojniejszą dzielnicę ale jednocześnie w lepszej komunikacji z resztą miasta.

Sama obecnie czegoś szukam dla siebie.Najbardziej zainteresowały mnie budynki na Teodorowicza. Obecnie jest tam prowadzona inwestycja Zora Wilanów. Bardzo dobry standard,dzwoniłam pytać się o ceny to również nie jest tak drogo. Mieszkania są planowane do oddania do użytku w 2016 roku.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: W co zainwestować - mieszkanie czy dom?

28 wrz 2015, 12:43

Ja myślałam o tym by zainwestować pieniądze w mieszkanie pod wynajem i pge akcje. Mam trochę wolnych środków i postanowiłam zacząć inwestować. Nieruchomości i akcje są raczej pewną inwestycją i pozwalają na duże zyski. Mam już jedno eM w którym mieszkam od jakiegoś czasu i je tez chcę wynajmować. A wy w jaki sposób inwestujecie poza nieruchomościami?

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: W co zainwestować - mieszkanie czy dom?

30 wrz 2015, 14:26

Jestem raczej zwolennikiem domu.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: W co zainwestować - mieszkanie czy dom?

19 paź 2015, 19:22

To już zależy od twoich predyspozycji. Każdemu odpowiada coś innego. Ja np wychowałam sie w domku jednorodzinnym a teraz mieszkam w bloku i jakos nie cierpię z tego powodu ;)
Jestem w trakcie remontu i urządzania się. Zastanawiam sję jaki internet domowy wybrać i czy ma być w pakiecie z tv czy też nie. Jak radzicie? Poza tym cieszę się ciszą i spokojem bo w rodzinnym domu nie miałam na to szans. Na swoim jednak człowiek może odetchnąć i pomyśleć w spokoju.

Celina
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 19 lis 2013, 21:52

Re: W co zainwestować - mieszkanie czy dom?

20 paź 2015, 08:42

Jak niski blok to ok, gorzej wieżowiec.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: W co zainwestować - mieszkanie czy dom?

20 paź 2015, 14:36

W sumie tak. Ja jednak stawiam na dom.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość