bardetka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 14 maja 2016, 17:20

Re: W domu czy u kosmetyczki – depilacja?

14 maja 2016, 20:16

Ja na zabieg depilacji laserowej wybrałam się w zeszłym roku do Lookmediki w Łodzi. Co prawda trzeba wykonać 3-4 serie tego zabiegu ale za to nie mam już problemów z zbędnym owłosieniem. Jak chcecie sobie zrobić profesjonalną depilację to tylko w renomowanym gabinecie. Jakby ktoś szukał więcej informacji o depilacji laserowej to może poczytać sobie tutaj: http://www.lookmedica.pl/pl/depilacja-laserowa-lodz

Awatar użytkownika
luiza567
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2016, 08:19

Re: W domu czy u kosmetyczki – depilacja?

24 maja 2016, 08:31

Ja na lasery chodzę do kosmetyczki. Zanim zdecydowałam się na taką depilację, przeczytałam o przygotowaniach do depilacji http://www.esteti-med.pl/blog/jak-przyg ... laserowej/ i stwierdziłam, że wolę oddać się w profesjonalne ręce, ktoś obejrzy moją skórę, włosy, oceni, doradzi... Jakbym miałam robić depilację laserową sama w domu to bałabym się, że zrobię sobie większą krzywdę niż pożytek ;)
Za cieknący w domu kran, też się nie zabieram, tylko korzystam z usług fachowca :-D

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: W domu czy u kosmetyczki – depilacja?

18 sie 2016, 09:24

Gdzie bym tej depilacji nie wykonała mam zawsze podrażnioną skórę, dlatego planuję wkrótce iść za przykładem siostry i zrobić sobie laserową depilację w Anlaya Day Spa, będę miała raz na zawsze problem depilacji z głowy :-)

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: W domu czy u kosmetyczki – depilacja?

29 sty 2017, 12:59

No niekoniecznie raz na zawsze, mojej siostrze włoski wróciły już kilka miesięcy po. ;) Ile osób, tyle reakcji i różne poziomy skuteczności niestety. Poza tym laser również mocno podrażnia, więc radziłabym skonsultować się wcześniej z dermatologiem. Ja to się cieszę, że nie reaguję tak mocno na depilację mechaniczną, bo dzięki temu zaoszczędziłam kilka ładnych stówek robiąc po prostu epilfree.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: W domu czy u kosmetyczki – depilacja?

29 sty 2017, 22:29

No i pamiętajcie też, że laser nie na każde włosy działa. Na włosach jasnych, czyli blond, rude, siwe, efektów nie będzie żadnych, bo jasne włosy mają mało barwnika, więc laser zwyczajnie ich "nie widzi". Ja też jestem po serii zabiegów epilfree na nogi i jestem bardzo zadowolona. Rozważam pachy teraz, chociaż trochę się obawiam bólu depilacji woskiem w tym miejscu. VeryAnka, a Ty jakie części ciała depilowałaś tą metodą, jeśli można spytać?

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: W domu czy u kosmetyczki – depilacja?

13 lut 2017, 21:08

Łatwiej powiedzieć jakich nie robiłam. ;) Najpierw były ręce, na próbę. Potem nogi. A potem zaszalałam i zrobiłam bikini, ale do bikini poprosiłam o pastę, bo bałam się wosku. :D W tym sezonie poważnie rozważam pachy. :)

Blueberrydream
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 08 lis 2014, 19:16

Re: W domu czy u kosmetyczki – depilacja?

16 lut 2017, 16:51

Kurde u mnie epilfree to nogi i bikini :D nie wiem czy na pachy bym się zdecydowała. Jak zrobisz to błagam daj znać. Teraz i tak przerzuciłam się przed epilfree na pastę cukrową, jakoś tak przyjemniej. Chociaż na zabiegi przypominające już tak często nie chodzę.

AgaKrk
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 09 mar 2016, 10:24

Re: W domu czy u kosmetyczki – depilacja?

27 lut 2017, 10:24

Ja przeważnie w domu woskiem ;) Zobacz sobie tutaj, są różne fajne opcje http://kobiecosc.info/depilacja-okolic-intymych/

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: W domu czy u kosmetyczki – depilacja?

27 lut 2017, 20:02

No może i są, ale w domu nie zrobisz epilfree, więc dla mnie już odpada. :)

Awatar użytkownika
Maryna30
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 155
Rejestracja: 16 lip 2013, 12:14

Re: W domu czy u kosmetyczki – depilacja?

28 lut 2017, 00:16

Jak depilacja to zdecydowanie u kosmetyczki. Chodzę na wspominane przez dziewczyny epilfree już od jakiegoś czasu. Teraz to już tylko na zabiegi przypominające. :-)

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość