KowalskaKowalska8
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 05 lut 2020, 13:47

Re: Stomatolog

16 mar 2020, 14:38

Ja osobiście polecam skontaktować się z tym gabinetem stomatologicznym dentatus.pl w Dąbrowie Górniczej. Ja w tym gabinecie reperowałam wszystkie swoje ząbki i na koniec zafundowałam sobie wybielanie.

magda87
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 24 mar 2020, 11:42

Re: Stomatolog

24 mar 2020, 16:18

Jeśli chodzi o Warszawę, to ja mogę polecić świetną klinikę stomatologiczną na Bemowie - Dent SM. Chodzę tam już dłuższy czas i bardzo sobie chwalę opiekę i efekty zabiegów. Leczenie przebiega zawsze bardzo dokładnie, w miłej atmosferze, bez bólu i bez stresu :)

Kasia228
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2021, 15:00

Re: Stomatolog

13 mar 2021, 15:05

Ostatnio byłam w Zdrowy-Ząb, jak ktoś potrzebuje strony internetowej dorzucam link zdrowy-zab.pl. Jestem bardzo zadowolona.

Zofia21
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 23 cze 2021, 14:18

Re: Stomatolog

23 cze 2021, 14:55

Najgorzej jak ból zęba dopadnie w najmniej oczekiwanym momencie, np. w weekend. Chociaż z drugiej strony patrząc dla mnie to było zbawienie, ponieważ na dyżurze stomatologicznym znalazłam w końcu klinikę, która spełnia moje oczekiwania i leczy kompleksowo. W Amber Clinic Stomatologia udało mi się umówić na wizytę jeszcze tego samego dnia, mimo że usługa była świadczona w ramach pogotowia stomatologicznego koszt wizyty był bez dodatkowych opłat. Najlepszy stomatolog w Gdańsku

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość