Awatar użytkownika
Kasiusia
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1415
Rejestracja: 22 sty 2009, 12:24

23 cze 2009, 12:53

Jeśli chodzi o Side bynajmniej to w Turcji, to byliśmy 2 lata temu, nie podobało mi się tam. Do plaży mieliśmy daleko, a plaża brudna i śmierdząca. Na koniec pobytu trafiliśmy na kawałek w miarę możliwej plaży, ale niestety za miastem. Miasto ogólnie może być. Ruiny amfiteatru, przyciągają turystów i tak jak pamiętam to chyba nic więcej ciekawego.
Zaznaczę że nie byliśmy w tym hotelu o którym piszesz. Może ten oferuje jakieś atrakcje.

[ Dodano: 2009-06-23, 13:02 ]
W tym roku z racji mojego malucha, zostajemy na wakacjach w Polsce, ale w przyszłym pewno będzie to Chorwacja. Byliśmy tam w zeszłym roku i szczerze polecam.

Awatar użytkownika
dagmarka35
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 09 gru 2008, 13:33

25 cze 2009, 12:39

Każdy kraj czy region ma swoich sympatyków! Side to takie małe i przytulne miasto ale nie wiem czy akurat tego szukasz, Bodrum w przeciwieństwie jest znacznie większe i co tu dużo mówić jest stale rozwijającym się ośrodkiem turystycznym. Warto wiedzieć, że w pobliżu miasta znajdują się ruiny halikarnas starożytnej kolonii greckiej które radzę zobaczyć. A już sama decyzja Bodrum/Side należy wyłącznie do Ciebie

WIKTORIA_K
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 01 lip 2009, 09:59

06 lip 2009, 10:40

dagmarka35 pisze:Każdy kraj czy region ma swoich sympatyków! Side to takie małe i przytulne miasto ale nie wiem czy akurat tego szukasz, Bodrum w przeciwieństwie jest znacznie większe i co tu dużo mówić jest stale rozwijającym się ośrodkiem turystycznym. Warto wiedzieć, że w pobliżu miasta znajdują się ruiny halikarnas starożytnej kolonii greckiej które radzę zobaczyć. A już sama decyzja Bodrum/Side należy wyłącznie do Ciebie
Bardzo zachęcająco to wszystko brzmi! A może polecisz też jakieś hotele szczególnie na taki rodzinny wypoczynek, wiesz bo chodzi mi zwyczajnie o to żeby córka się nie nudziła! Podróżujecie z bp?

Awatar użytkownika
Marteczka.P
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 24 lis 2008, 14:46

09 lip 2009, 14:22

WIKTORIA_K pisze:A może polecisz też jakieś hotele szczególnie na taki rodzinny wypoczynek, wiesz bo chodzi mi zwyczajnie o to żeby córka się nie nudziła! Podróżujecie z bp?
właśnie ten joy pegasos world o którym ja też myślę ma podobno wiele atrakcji dla dzieci więc może jemu też się przypatrz! Tak się zastanawiam, że może gdzieś w październiku lecieć, nie będzie już w sumie takiego skwaru w Side a może i ceny będą niższe. Jeśli chodzi o formę podróży to oczywiście będzie z biurem podróży, śledzę już nawet te zimowe katalogi 09/10 bo już są dostępne

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

16 lip 2009, 14:14

Wakacje najlepiej spędzić tam gdzie jest ciepło, tanio, a wiele miejsce to rewelacyjne cele do zwiedzania. Dlatego polecam Egipt. Wakacje jak w bajce za niewielkie pieniądze. Dla mnie rewelka.

Awatar użytkownika
nowamama
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 17 lip 2009, 11:31

17 lip 2009, 15:58

Ja polecam południe Europy! Grecja - to świetne miejsce na urlop! Byłam kilka razy, jadę w tym roku i na pewno jeszcze pojadę. Byłam na północy kraju, na Półwyspie Chalcydyckim i bardziej na południu. Wszędzie pięknie! Polecam niezdecydowanym

benti
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 28 lip 2009, 18:15

30 lip 2009, 23:41

Basen Morza Śródziemnego, cudowny klimat, mieszkańcy, hotele, a przy tym turkusowa woda i słońce- czego chcieć więcej.

Ninim
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 15 lis 2009, 21:27

18 lut 2010, 14:42

Najlepiej spędza się wakacje nad wodą, więc też najczęściej wybierane miejsca to morze i jeziora. Oczywiście nie wszyscy lubią spędzać wakacje w takich miejscach niektórzy wolą góry lub inne atrakcje. Dla mnie jest to bez różnicy, ważne żeby się dobrze bawić i wypocząć.

Natty
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 30 lis 2009, 16:16

19 lut 2010, 12:54

Ja uwielbiam Chorwację. nie byłam już dobrych parę lat, więc w tym roku się stanowczo wybieramy. mają to być totalnie wypoczynkowe wakacje, w wysokim standardzie: link został usunięty przez obsługę forum A jesienią jedziemy do Indii i Nepalu i to z kolei będzie prawdziwa wyprawa na własną rękę.
Ostatnio zmieniony 19 lut 2010, 17:15 przez Natty, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kwiti
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 20 maja 2009, 13:48

03 mar 2010, 00:41

Z lokalnego podwórka to tylko Kołobrzeg - piekne miasto z szeroką ofertą dla dzieci

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość