Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

13 lip 2007, 17:01

mam nowy teścik na płeć maluszka......mnie sie sprawdziło...
pierwsza data to data urodzenia matki, a druga data to data poczęcia maluszka.....

http://www.chinesefortunecalendar.com/PredictSex.htm

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

13 lip 2007, 18:14

mi tez się sprawdziło tzn wyszło że dziewczynka :-D :-D :-D ale podałam 3 różne daty poczęcia bo nie wiem w którą trafilismy :ico_oczko: :ico_oczko:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

13 lip 2007, 19:26

ja chcialam wiedziec czemu nie skorzystać z techniki :ico_oczko: ja myslalam o dziewczynce tez ze wzgledu na to ze sukienki itd 2/3 rzeczy w sklepach to dla malych modelek ale od kiedy sie dowiedziala ze bedzie chlopak to sie przyzwyczailam i teraz sie naprawde ciesze ze bedzie syn :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

13 lip 2007, 19:27

Kochane :ico_ciezarowka: we wtorek poznam płeć swojego maluszka.... to już będzie 31 tydzień więc napewno będzie już coś widać... o ile Moja Perełka będzie chciała pokazać kim jest :)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

14 lip 2007, 17:19

Czy wszystkie chciałayście zaraz jak tylko to było możliwe poznać płeć dziecka?
Ja nie chce, chce niespodzianke. I nie obchodzi mnie to że inni mi mówią : ale jak urządzisz pokój? na różowo czy niebiesko? Ja wtedy odpowiadam : nie chce wiedziec i już a pokój może być żółty! Czyż nie? tak samo z ubrankami i całą masą innych rzeczy. jest wiecej :ico_ciezarowka: , które też chcą zatrzymać to w tajemnicy aż do urodzin

My chcielismy znać płeć naszego bobasa :ico_oczko:
ale nie ze wzgledu na to żeby móc urządzić pokoik :ico_haha_01:
Poprostu chyba tak bardzo bnie mogliśmy się doczekać że każda informacja na temat naszego słodziaka, nas niesamowicie cieszyła.
18 stycznia 2006 roku dowiedzieliśmy się że nasz bobasek to CHŁOPCZYK.
Oczywiście z poczatku odwrócił się pupką do nas i ie chciał pokazać swoich skarbów, ale pani radiolog powiedziała mi żebym wypiła gorącą czekoladę, wtedy dzidiuś zacznie się ruszać i jest szansa że się "ukaze"
Ta się stało....Antyoś zaczął się ruszać i pani przyjęła nas doslownie za 20 minut....
Udało się :-D Nie pomyliła się.

Aczkolwiek dwa miesiące pózniej jak byłam na zwykłym badaniu u połoznej, ona zbadała mnie i powiedziała ze takie ułożenie jest charakterystyczne dla dziewczynek.....
ale mi się metlik w głowie zrobił, ale czułam że to chłopczyk. Przeczucia mnie nie omyliły :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

17 lip 2007, 21:52

Ja chciałam wiedzieć. Dla mnie to było oczywiste. To moje dziecko i chcę o nim wiedzieć jak najwięcej. Zwracać się do niego konkretnym imieniem ki jakoś tak, nie potrafię tego wyjaśnić, ale póki nie znałam płci to wydawało mi się takie bezosobowe. Taki niepełny kontakt.
Inna sprawa, że jak weszłam na usg 3d to lekarz się mnie nie pytał czy chcę znać płeć dziecka. I zanim ja na monitorze zobaczyłam choćby zarys mojego dziecka on już krzyczał "widzę fiutka, widzę fiutka!!!" :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

17 lip 2007, 22:01

A ja byłam dziś u gin. no i moje maleństwo ktyje swoją płeć bardzo skutecznie to już trzecie USG i nic... raz pokazuje się jako dziewczynka a za momencik tak się odwróci że coś mu sterczy ( jak powiedział gin.) tak więc hehe musimy poczekać chyba do porodu ;)

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

02 sie 2007, 19:40

ja od samego poczatku chcialam znac plec dziecka i moj malzonek tez.na usg w 20 i 24 tygodniu ciazy wyszlo ze bedzie dziewczynka.A wszyscy znajomi i rodzina mowi ze wygladam na chlopaka tzn nic sie nie zmienilam brzuch mam jak pilka,po porodzie okaze sie kto ma racje lekarz czy przesady.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

02 sie 2007, 21:57

Ja jestem bardzo ciekawa. W pierszej ciązy lekarz w 16 tyg powiedział ze będzie chłopczyk. Teraz jak będę u lekarza to będzie 17tc więc może tez coś będzie widać? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

03 sie 2007, 10:15

Ja byłam w środę , ale nie pytałam jeszcze, a to w sumie 17 tydzień leci... Ja generalnie nie chce wiedzieć, ale mój K strasznie nalega-jak każdy tata marzy o synku :ico_oczko: może się schowa za pempowinką, albo pupką się wypnie i zrobi mamusi przysługę :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Matthewcrela i 1 gość