Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Stosujecie balsam do suchej skóry?

12 paź 2016, 10:57

Oliwka to dobry początek i pomysł na to aby nasza skóra była odpowiednio nawilżona, ale pamiętajmy iż na dłuższa metę,w warto stosować kosmetyki naturalne z kolagenem, który faktycznie odżywi oraz nawilży cerę także do wewnątrz.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Stosujecie balsam do suchej skóry?

21 paź 2016, 23:45

Oczywiście, że stosuję. Moje ostatnie odkrycie to balsamy Natura Care, niedrogie, a dorównują najlepszym markom:
Obrazek

lovelia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 17 sie 2016, 15:59

Re: Stosujecie balsam do suchej skóry?

27 paź 2016, 15:36

U mnie hitem w pielęgnacji suchej skóry jest w ostatnim czasie aloesowy żel Holika Holika. Serio, nigdy nie sugerowałam się tym co piszą blogerki lub mówią vlogerki, ale akurat przy tym cudeńku mają 100% racji. Holika to prawdziwy ratunek dla suchej skóry, nawilżenie jest niemal natychmiastowe. Ja kupuje go zazwyczaj na ekobiecej, bo mają go w dobrej cenie. To też dobre rozpoczęcie przygody z azjatyckimi kosmetykami :)

kasia12345
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 04 lis 2016, 16:51

Re: Stosujecie balsam do suchej skóry?

10 lis 2016, 13:18

Ja używam kosemtyki do nawilżenia z Sylveco . Naturalne składniki, bez SLS, bez parabenów . Mam skórę niestety skłonną do podrażnień ,ale te kosmetyki działają cuda. Używam http://sylveco.pl/produkt/balsam-brzozowy-z-betulina/ również http://sylveco.pl/produkt/krem-brzozowy-z-betulina/ Bardzo polecam, nawilżają. Ten krem pozostawia na twarzy tłustą warstwę ,ale to przez te naturalne skłądniki.

cera
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 sty 2016, 20:53

Re: Stosujecie balsam do suchej skóry?

21 lis 2016, 13:04

Nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji bez nawilżającego balsamu. Do bardzo suchej skóry polecam krem nawilżający LV. Dodatkowo zwiera alantoinę, która przynosi ukojenie przesuszonej skórze.

Awatar użytkownika
sigrunna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 29 sie 2014, 00:40

Re: Stosujecie balsam do suchej skóry?

22 lis 2016, 00:49

Ja mam Tołpę, mleczko nawilżające i kojące z bawełną. Neutralny, delikatny zapach, miła konsystencja i szybko się wchłania :)

Awatar użytkownika
jankastrzela
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 28 lis 2016, 00:33

Re: Stosujecie balsam do suchej skóry?

28 lis 2016, 22:00

Moim ostatnim odkryciem jest Oeparol z wiesiołkiem. Jesioenią i zimą nie miałam już nawet suchej skóry na twarzy, tylko wręcz spierzchniętą. Nic nie pomagało. Nawet olejki. Poza tym nie lubię łustej konsystencji. Od miesiąca używam oeparolu i na razie widzę poprawę :) Babcia mi mówiła, że to pewnie przez wiesiołek, bo sama go kiedyś używała, tylko nie w kremie, a robiła napary :)

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Stosujecie balsam do suchej skóry?

29 lis 2016, 10:10

Moim ostatnim odkryciem jest Oeparol z wiesiołkiem. Jesioenią i zimą nie miałam już nawet suchej skóry na twarzy, tylko wręcz spierzchniętą. Nic nie pomagało. Nawet olejki. Poza tym nie lubię łustej konsystencji. Od miesiąca używam oeparolu i na razie widzę poprawę :) Babcia mi mówiła, że to pewnie przez wiesiołek, bo sama go kiedyś używała, tylko nie w kremie, a robiła napary :)
Będę musiała spróbować:)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Stosujecie balsam do suchej skóry?

13 gru 2016, 16:06

Dziewczyny naprawdę są też zele i balsamy z dodatkiem naturalnego kolagenu Colway, których działanie jest skuteczne i efekt nawilżonej skóry utrzymuje się zdecydowanie dłużej niż w przypadku "zwykłego" balsamu. Olejki z koeli polecam stosować przede wszystkim do kąpieli jako dodatkowe nawilżenie.

Brabella
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 18 kwie 2017, 13:49

Re: Stosujecie balsam do suchej skóry?

21 cze 2017, 14:18

Raz na kilka dni i raczej balsam niż jakikolwiek olejek - próbowałam - no nie trawię tego długiego wchłaniania się i uczucia, że potem wszystko jest w olejku: pościel, szlafrok lub piżama i ja. Na co dzień dobrze mi robi żel por prysznic z olejkami nawilżającymi, np. ten http://www.le-petit-marseillais.pl/zele ... wy-i-kwiat -bo na tyle nawilża skórę, że właśnie nie trzeba jej smarować.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość