Agaciak
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 wrz 2016, 08:36

Re: ksiązki

29 wrz 2016, 08:51

Zdecydowanie kryminały, obyczajowe i fantasy. Ostatnio czytałam popularnego Jo Nesbo, ale szczerze mówiąc nie zachwycił mnie. Mogę polecić "Dziewczyna z walizki" najdziwniejsza historia miłosna, jaką przeczytałam. Uwaga! Nie dla fanek komedii romantycznych :ico_nienie:

redlipstick92
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 11 paź 2016, 16:33

Re: ksiązki

11 paź 2016, 22:14

ok to teraz czas na mnie :) świetną ksiązkę ostatnio przeczytalam a dokladniej to był zbiór opowiadań napisanych przez rose Tremai, publikacja wrześniowa, zatem nowość :) polecam z całego serducha. Książkka nosi tytuł "Lato zimą i inne opowiadania" :)

brita
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 19 maja 2017, 22:15

Re: ksiązki

19 maja 2017, 22:19

a ja lubię też te wydane przez rozpisani.pl, książki początkujących twórców, można trafić na naprawdę rewelacyjne historie, wydawnictwo pomaga wydać własną książkę nawet laikowi, zajmują się wszystkim zależnie od opcji jaką wybierze autor.
I jak to wydawnictwo? Rozważam wydanie swojego e-booka i szukam dobrego wydawnictwa online. Do tej pory myślałam nad wydacksiazke.pl, ale jeszcze nie jestem na 100% pewna. Wolałabym porównać kilka ofert, które mają dobre opinie.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość