veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Niewielki biznes

18 lip 2018, 23:58

To zależy na jakich warunkach. Czasem jest tak, że jest wow i wydaje się, że jest potencjał na rozwinięcie skrzydeł, ale tak naprawdę tego potencjału nie ma, bo szukają po prostu kogoś, kto będzie na nich pracował

werkina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:54

Re: Niewielki biznes

12 sie 2018, 10:27

Dobrym sposobem na własny biznes jest franczyza - prowadzenie multiagencji ubezpieczeniowej pod marką cuk https://wspolpraca.cuk.pl/
Albo praca jako niezależny doradca cuk. Dzięki szkoleniom można się nauczyć sprzedaży ubezpieczeń.

Awatar użytkownika
ewakwiatk
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2018, 18:25

Re: Niewielki biznes

26 wrz 2018, 14:21

Nie to ładne co ładne, a co się komu podoba ;) Jedni szukają efektu wow inni minimalizmu. Ja osobiście jestem w tej drugiej grupie. Zgłaszając się po wycenę w labcreation.pl wysłałam parę linków do stron, które podobały mi się wyłącznie pod kątem wizualnym. Jeśli chodzi o funkcjonalność w rozmowie wyklarowała się już konkretna wizja. Cenowo myślę, że też atrakcyjnie. Polecam!

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Niewielki biznes

20 gru 2018, 20:28

Franczyza to ciekawy pomysł Jak na tych zasadach, to całkiem sensowna sprawa https://cuk.pl/wspolpraca/wspolpracuj-z ... z-placowke

Awatar użytkownika
Risky
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 15 sty 2019, 13:24

Re: Niewielki biznes

15 sty 2019, 13:41

A nie byloby prosciej gdyby zaczela od zyskania dotacji na start albo ewentualnie podpiela się pod juz istniejącą firmę?

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Niewielki biznes

17 lut 2019, 17:48

O wiele bezpieczniej jest gdy mamy wsparcie większego partnera biznesowego, który wprowadzi nas w biznes niż zaczynanie samemu. Więc franczyza w Cuk to całkiem bezpieczny biznes dla osób które nie mają doświadczenia i chcą się przekwalifikować.

Vertosix
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 29 maja 2021, 11:03

Re: Niewielki biznes

30 cze 2022, 11:53

Musisz pamiętać, że małe biznesy często są olewacze traktowane przez większych i bardziej doświadczonych kontrahentów. Dlatego nastaw się na walkę o swoje i przykładowo gdy ktoś nie płaci za faktury, to nie przypominaj się tysiąc razy, tylko skontaktuj się z windykacja-online.pl i oni zajmą się odzyskaniem twoich pieniędzy.

Metakobieta
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 10 lip 2022, 10:42

Re: Niewielki biznes

13 lip 2022, 20:17

Cześć! I jak z tymi kosmetykami? Jeśli robisz eko kosmetyki dla mężczyzn, to mogę przekazać twój kontakt właścicielowi sklepu twojbarber.pl bo oni pracują właśnie w tym kierunku.

tolinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 19 paź 2016, 12:12

Re: Niewielki biznes

23 lip 2022, 23:18

zatrudniam w firmie sporo osób, żeby się orientować w przepisach prenumeruję Prawo pracy w pytaniach i odpowiedziach. Tam zawsze znajduję odpowiedzi na moje pytania, można się łatwo przygotować i być zawsze gotowym do kontroli

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość