Olka93
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 17 lis 2016, 11:14

Re: Prezent dla męża

06 wrz 2017, 13:51

Ja dostałam od męża na rocznicę gwiazdę ze strony www.kingdomofuniverse.com Nazwał ją moim imieniem :) Cząstka wszechświata to akurat prezent dla obu płci więc myślę, że możesz się zastanowić ;) Z tego co widziałam mają też jakieś inne rzeczy jeszcze oprócz gwiazd, np. planety i kwazary. Ja się strasznie ucieszyłam z tego prezentu. Jest oryginalny, spersonalizowany czyli to co najbardziej lubię w prezentach :)

katya
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 20 lut 2017, 13:56

Re: Prezent dla męża

24 wrz 2017, 22:49

Ja proponowałabym coś czym interesuje się mąż. Ja planuję swojemu kupić drona, bo ostatnio oglądaliśmy je w Teletorium i bardzo się nimi ekscytował :)
To całkiem fajny pomysł ;)
To był bardzo dobry pomysł, mój mąż często się bawi tym dronem.

mayka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 29 wrz 2017, 11:36

Re: Prezent dla męża

29 wrz 2017, 11:41

Z ciekawszych rzeczy to może jeszcze klawiatura gamingowa albo słuchawki gamingowe? W Teletorium mają fajne modele.

Awatar użytkownika
wmartaszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 21 mar 2017, 16:27

Re: Prezent dla męża

13 paź 2017, 11:11

Ja swojemu mężowi kupiłam wypasioną golarkę :) Marzył o niej już od dłuższego czasu, więc zbierałam na nią i dostał ostatnio na urodziny. Babyliss sh510e. Maż ma dość długa brode, bo i ja taką lubię, ale nie lubi jak mu włosy sterczą w różne strony, więc teraz może sobie ogarniać zarost.

Terefin
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 26 wrz 2017, 19:48

Re: Prezent dla męża

19 paź 2017, 12:13

Mój mąż pracuje w domu. Ma gabinet - jego królestwo. On bardzo lubi sztukę. Chodzimy na wernisaże i wystawy. Z tego powodu, ja kupiłam mu na prezent zdjęcie do gabinetu. Oczwiscie nie zwykłe tylko wybrałam profesjonalne photo studio i prace jednego z tamtejszych artystów. Mąż bardzo sie ucieszył. Może i ktoś ma męża miłośnika sztuki :) to polecam WallArtNow https://wallartnow.eu/

ElitaBut
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 22 paź 2017, 09:39

Re: Prezent dla męża

22 paź 2017, 10:06

Warto przede wszystkim trafić w gust osoby dla której chcemy wybrać prezent, najlepiej jeżeli będzie to coś zgodnego z zainteresowaniami, a druga kwestia to sam budżet. Dla mężczyzny może koszulka ulubionej drużyny piłkarskiej lub płyta zespołu muzycznego będą dobrym pomysłem, co o tym sądzisz?

kiranka87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 15 lip 2014, 13:59

Re: Prezent dla męża

26 paź 2017, 19:40

Jeśli to jest wasza rocznicą ślubu to fajnie byłoby zrobić sobie taki wspólny prezent. Owszem, koszulka z napisem fajna rzecz, ale dodałabym coś jeszcze...........może, może, może voucher do Spa? Co o tym sądzisz? Przyjemnie byłoby zrelaksować się przy jakimś masażyku z ciepłymi i aromatycznymi olejkami, zrobić peeling czy manicure. Są takie specjalne pakiety dla zakochanych np. http://www.goodtimedayspa.eu/pakiety-sp ... omantyczny z wieloma atrakcyjnymi zabiegami, idealne na rocznicowy prezent. Możecie pogrymasić przy wyborze zabiegów, to byłby przecież wasz czas, wasz dzień. Przemyśl moją propozycję.

elvirka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 03 lis 2017, 00:27

Re: Prezent dla męża

03 lis 2017, 00:41

Z ciekawszych rzeczy to może jeszcze klawiatura gamingowa albo słuchawki gamingowe? W Teletorium mają fajne modele.
Mój mąż właśnie lubi grać w gry także dostał już ode mnie takie gadżety. :-D

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Prezent dla męża

24 lis 2017, 16:45

Super prezent - https://www.merg.pl/product-pol-57642-S ... -braz.html
Mała kasa, a wszystko super. Kwestia taka, ile chcecie wydać. Moim zdaniem raczej każdemu facetowi to podpasuje. No chyba że ten facet preferuje jakieś totalnie odmienne klimaty ;-)

livien
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 07 gru 2017, 10:44

Re: Prezent dla męża

07 gru 2017, 11:00

Z ciekawszych rzeczy to może jeszcze klawiatura gamingowa albo słuchawki gamingowe? W Teletorium mają fajne modele.
Mój mąż właśnie lubi grać w gry także dostał już ode mnie takie gadżety. :-D
W sumie to bardzo fajna opcja, chyba się na to skuszę.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość