Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Skóra wrażliwa

26 lip 2017, 09:40

Wrażliwa skóra wymaga szczególnej pielęgnacji, dlatego czasem warto podarować jej trochę luksusu i zafundować sobie fajny zabieg. Ostatnio koleżanka namówiła mnie na Mezoterapię osoczem bogatopłytkowym i jestem bardzo zadowolona z efektów. Moja buzia wygląda promiennie ;) Co do miejsca zabiegu to wybrałyśmy ze znajomą rzeszowski gabinet Moja Estetyka z ulicy Litewskiej 4/5. Pełna profeska ;)

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Skóra wrażliwa

04 wrz 2017, 14:10

to prawda przy wrażliwej skóze trzeba się zdecydowanie bardziej nagimnastykować żeby utrzymać ją w dobrej kondycji, ja długo szukałąm dobrego kremu w końcu trafiłąm na La Roche-Posay Toleriane Ultra który spełnia moje oczekiwania, nawilża, koi, łagodzi bardzo dobrze się sprawdza na mojej kapryśnej skórze.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Skóra wrażliwa

07 wrz 2017, 11:25

O dobrą kondycję cery należy dbać cały czas, nie tylko i wyłącznie zimą lub latem, pamiętajmy o tym. Musimy zdrowo się odżywiać, być aktywni fizycznie oraz stosować jak najlepsze kosmetyki, w szczególności polecam tutaj te z kolagenem.

dotek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 25 lis 2017, 10:59

Re: Skóra wrażliwa

25 lis 2017, 11:19

Tak, odżywianie jest bardzo ważne ale bez odpowiednich kosmetyków też nie uzyskasz pożądanego efektu. Ja stosuję magic peel bielendy, kremowy peeling drobnoziarnisty do szarej, zmęczonej, pozbawionej blasku cery który aktywnie złuszcza zgrubienia naskórka, skutecznie wygładza i zmiękcza skórę, poprawia jej ukrwienie.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Skóra wrażliwa

06 gru 2017, 09:54

Nigdy nie twierdziłam inaczej, chodzi mi o połączenie diety, zdrowego trybu życia oraz kosmetyków, dzięki czemu masz efekt gwarantowany. W kwestii wyboru samych kosmetyków możemy pomóc, doradzić na forum, właśnie tym się zajmujemy :)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość