Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

06 wrz 2007, 05:27

Pruedence, no :ico_brawa_01: Ci sie naleza jak najbardziej. Ja probuje wpadac czesto, ale zazwyczaj jest tak, ze zdarze tylko przeczytac i juz albo Mały mnie wzywa albo mama :ico_wstydzioch: Teraz to juz mam zupelnie przechlapane. Zaczela sie szkola, niedlugo slub i chrzciny i kolejni goscie z Polski... :ico_szoking: Nie wiem jak ja to przezyje... :ico_wstydzioch: Troche jestem zmeczona juz wizyta mamy. Jest super, pomaga mi ale nie nadarzam za nia :ico_olaboga: Biega tylko z kata w kat, robi mi porzadki w szafach, chociaz mialam czysto, bo to nie jest tak jak ona lubi .... wiec robi po swojemu a ja jej pomagam. i jestem juz tak padnieta ze :ico_szoking: Po porodzie nie bylam tak zmeczona jak teraz. :ico_wstydzioch: Ale wiem ze jeszcze za nia zatesknie wiec nie narzekam.
A teraz juz uciekam bo 12 w nocy prawie i chce juz spac :-D Dobranoc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

06 wrz 2007, 10:13

wisienka24 No doskonale Cię rozumiem, bo mamy takie po prostu sa ,moja jes podobna, uwielbiam ją ale ona wiele rzeczy robi "po swojemu" i na dłuższa mete jest to męczące. Na szczęście mieszkamy w tym samym mieście więc raczej dlużej nie siedzi u nas jak jeden dzien i tak jest dobrze bo dalej mam do niej same pozytywne emocje, a jak mieszkałyśmy razem to rożnie z tym bywało.

Aga 78 Robicie coś dla Julki z okazji końca bycia nworodkiem? Tak nijak nam wypada bo w poniedziałek. Ale ja myślalam o jakiejś kolacji, może dlatego że to pierwsze dziecko t mam jakąs taka potrzebe świętowania :-D

Dzisiaj spała prawie całą noc z małą 15 min przerwa na karmienie o 4 więc jestem w szoku :ico_szoking: , az się wyspałam bo spałyśmy do 9, nawet nie slyszałam jak mąż do pracy wstawał. Może to ta paskudna pogoda?

O i nasuwa mi sie jeszcze jedno pytanie: wychodzicie z dziecmi na taką chlupe?

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

07 wrz 2007, 09:03

wisienka24, oj to jasne trzeba się cieszyć, że mamusia jest a do tego, że tak mocno zaangażowana i tak dużo Ci pomaga.... moje uznanie :ico_brawa_01:

Pruedence, właściwie się nad tym nie zastanawiałam, ale faktycznie jest to okazja do świętowania :ico_brawa_01: , my mamy chrzciny w tą niedzielę i na tym się teraz skupiliśmy :ico_olaboga: ,

co do takiej pogody- my staramy się wychodzić chociaż na chwilę- ale u mnie to może inaczej bo nas mobilizuje Adrianek :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

07 wrz 2007, 11:48

Aga78 To powodzenia na chrzcinach. My przesuneliśmy je na 20 pździernika, mąż sie uparł, że Tosia musi być większa, no a ja nie chciałam się kłócić więc się zgodziłam :-D

Udało nam się wczoraj wyjść na spacerek nawet całkiem długi bo 1,5h. Trochę sie popołudniu rozpogodziło i to wykorzystałysmy. Ale dzisiaj znów strasznie leje i całą noc padało. wczoraj jak juz spacerowałam bo bulwarach wiślanych to wisła troche wyszła z brzegow jak tak dalej pójdzie to pewnie troche wyleje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

07 wrz 2007, 20:09

No piękne te maluszki, zobaczycie jak szybko rosną, nie przegabcie żadnej chwili, każda jest niepowtarzalna. Życze by maluszki rosły zdrowo i szybciutko.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

08 wrz 2007, 06:15

Padam normalnie!!! :ico_placzek:
Dzis mialam tyle zmartwien i tyle roboty ze juz nie moge. :ico_noniewiem: Wszystko przez debili z firmy ubezpieczeniowej. Wczoraj dostalam list, ze musza powtorzyc jakies badanie Szymonowi wiec umowilam sie do pediatry. Nagle okazalo sie, ze Malemu skonczylo sie ubezpieczenie kilka dni temu :ico_szoking: Dzwonilam do ubezpieczyciela i powiedzieli ze jakis blad w systemie i juz powinno byc oki. No to ja zadowolona, bo nie ma problemu, a tu nonono. :ico_sorki: pojechalismy do pediatry i mi mowia ze ubezpieczenie wygaslo. :ico_puknij: Dzwonili do kompanii ubez i juz zamkniete :ico_olaboga: Tragedia!!!
Szymonowi pobrali krew. Najpierw z zyly, potem z pietki. :ico_placzek: Strasznie plakal ale i tak byl dzielny. :ico_brawa_01: Teraz mam tylko mase zmartwien bo to nie wiadomo o co chodzi z tym ubez. :ico_placzek: Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok, bo jak przyjdzie nam za wszystko placic to sie zalame... :ico_placzek:

Pruedence, jak jest brzydko to raczej nie wychodze z Małym. Troche sie boje. :ico_wstydzioch:

Aga78, powodzenia na chrzcinach i calusy dla Twoich dzieciaczkow!!! :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

08 wrz 2007, 11:09

wisienko24 Straszne to z tym ubezbieczeniem, ale ja mam nadzieje, że się okaże że to rzeczywiście bład systemu i nie będziesz musiała za nic płacić :-D

My wczoraj zostawilismy Tosie pierwszy raz z babcią i poszlismy do znajomych na paraopetówe, miałam swoje obawy ale koniec końców było dobrze, dzidzia grzeczna, miała mój odciagnięty pokarm a i my sie tropchę rozerwaliśmy. :-D
Dzisiaj wybywamy z Tosią na kawę bo się umówiłam z ciocią na mieście, a poetm do moich rodziców bo niestety mój M pracuje!

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

08 wrz 2007, 13:04

Wisienka na pewno wszystko będzie ok... :-) , dzięki za buziaczki :ico_haha_01: oczywiście my całujemy mocno Szymonka :-D

Pruedence pewnie, że jeszcze nasze królewny są małe, ale my to już tak mamy - że szybko chrzcimy :-D :-D :-D

a wczoraj miałam jazdę z tymi chrzcinami....... mój teść jest organistą i gra w kościele, jest cholernie dziwny bo to jest dla niego najważniejsze- przez całe życie wszysko i wszyscy są temu podporządkowani- nie opuszcza praktycznie nic :ico_puknij: , noi wymyślił :ico_puknij: , że on przyjedzie po obiedzie dopiero bo wtedy kończy swoje granie..... a teściowa i siostra męża przyjadą same autobusem :ico_zly: ale mnie wpienił :ico_zly:, rozryczałam się i powiedziałam nie to nie- jeżeli tak traktują swoją wnuczkę a przy okazji zero szacunku dla mnie- to niech nikt się nie pojawia- poskutkowało bo będą wszyscy- ale jak tu "kochać teściów" tolerancja to już dużo....

mnie nawet przez myśl nie przyszłoby, żeby tak potraktować najbliższą rodzinę :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: i tak męża siostra z Niemiec nie przyjedzie (u synka też nie byli) :ico_zly: ..... słuchajcie może ja źle myślę, ale jak dla mnie opuszczanie takich uroczystości rodzinnych- najbliższej rodziny, bez ważnych powodów, ba bez jakichkolwiek powodów, to normalne chamstwo i totalny brak szacunku..... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-09-08, 13:09 ]
moją Juleńkę wysypało na buźce- pewnie skaza białkowa- bo tak wygląda (czółko, brwi, koło noska, nawet na uszkach)- synuś miał tak samo

nie planuję wykluczyć białka ze swojej diety bo boję się, że się posypię ( z synkiem udało się to przetrwać)
przemywam jej buźkę roztworem z nadmanganianem potasu (kalia)- działa i smaruję Lipobase, ale może znacie jakieś lepsze sposoby???????????????????????????????

chciałam, żeby na chrzciny wyglądała ładnie i od dwóch dni nie jem nabiału i było extra ale wczoraj zjadłam trochę łososia i wysypało ją bardzo :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_olaboga:

agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

08 wrz 2007, 15:18

no z tymi chrzcinami to sa przeboje,
ja tez mam problem juz date wymysliłam 21.10
po dogadaniu sie z rodzic. chrzestnymi
w dniu urodzinek mojego starszego synka :ico_haha_02:
a tu maz mi wyskoczył z wyjazdem
na jakies szkolenie z pracy w tym czasie :ico_olaboga:

Obrazek

[ Dodano: 2007-09-08, 15:21 ]
Aga78, ja tez kapałam mojego synka w kali
jak miał wysypke i pomogło :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

09 wrz 2007, 09:54

Aga78 Przeboje masz ladne z teściami. U mnie jest dość dziwnie bo ja tak jak ty uważam, ze to ważna uroczystość rodzinna i zapraszam całą najbliższa rodzine, wychodzi tak z 12osób, natomiast moja teściowa stwierdziła, że ona swojej siostry nie zaprosi bo po co tylko oni będa i babcia, a tamta ciocia już sie tak cieszyła bo nie ma własnych wnuków i nawt chciała ubranka kupowac ale ją powstrzymałam, no i teraz jestem troche zła bo to nasze dziecko ale teściowa mężowi wytłumaczyla, że oni się nie obrazą i teraz on też nie chceich zapraszać, wrrr. Może uda mi się go jeszcze przekonac bo nią bym się nie przejmowała, ale jak juz mój M ma taki pogląd to nie chce sie kłócic bo to ma być radosny dzień. Ale troche głupio wyjdzie jak się ta ciocia dowie, że u mnie cała rodzina była a ona nie była zaproszona, pomyśli że to ja jej nie chciałam zaprosić, echh :ico_placzek:

agasco My tez robimy chrzest 21.10, przynajmniej taki jest plan, ale znając nasza rodzinke pewnie coś wyskoczy w ostatniej chwili :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-09-11, 09:49 ]
widzę , że niestety nikogo nie ma :( wszystkie mamusie zajete niestety

[ Dodano: 2007-09-12, 20:40 ]
Hmmm dalej ciesze, hop hop, mamuski :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość