ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

21 wrz 2007, 10:35

Wiec witam na ROCZNIAKACH :-D

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

21 wrz 2007, 10:43

życzenia jeszcze na tamtym wątku, a tutaj czekamy już na roczną Julcię :-D
u nas koszmar ząbkowania :ico_placzek: Michał miał wczoraj podwyższoną temperaturę,pcha łapki do buzi, tylko chciałby żeby mu dziąsła drapać szczoteczką do zębów, no i strasznie marudzi i nie schodzi mi z rąk :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

21 wrz 2007, 10:47

Witam

Czy już tu zostajemy??

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

21 wrz 2007, 10:56

Martnko, współczuje :ico_pocieszyciel:

U nas juz wieki nie wychodził zaden ząbek takze pewnie lada dzien czeka mnie to samo...

Asiu, zostajemy, taka była umowa, ze w dzien urodzinek Julii przechodzimy na ROCZNIAKI.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

21 wrz 2007, 11:00

Super jesteśmy roczniaki :D

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

21 wrz 2007, 11:38

Gabrysiu, wiesz ja tez tak sprobuje dzis uspic Maje, moze usnie w ten sposob... ja kombinuje, wymyslam a Maja jak usypiała miedzy nami tak usypia a na dodatek cała noc latam z nią z łóżeczka do łóżka i tak w kółko...

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

21 wrz 2007, 12:04

a ja tak się przyzwyczaiłam do tamtego wątku że pierwsze co to wlazłam tam

Kochana Juleńko wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia roczku :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

a ja wczoraj zaszalałam, kupiłam Oliwce buciki (ale z tymi cenami to poszaleli 87 zł)
i parę rzeczy na allegro, ale dla siebie nic :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
ale większą frajdę mam jak kupuje coś dla niej niż dla siebie :-D :-D :-D :-D

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

21 wrz 2007, 12:19

Gabrysiu, mowisz "mordercze myśli" - skąd ja to znam :ico_wstydzioch:
Faktycznie na Emi moze tak działa szczepionka, ale miejmy nadzieje ze po prostu sie przestawiła i teraz juz tak bedzie spała...

Dorotko, ja mam bzika na punkcie kupowania ubranek i bucikow dla Mai... ale zakupy dla siebie tez uwielbiam :-D

Wczoiraj kupilam dla Mai witaminki w galaretce o smaku pomaranczowym - Kinder Biovital w tubce... i o dziwo Maja je uwielbia ale faktycznie są pyszne. Musialam schowac bo co chwila chciala zeby jej dawac :ico_wstydzioch: W kropelkach juz nie chciala pic a te na szczescie jej przypasowały.

[ Dodano: 2007-09-21, 12:21 ]
Dorotko, jesli mozesz to wstaw link do ciuszkow z allegro, gdzie zamawiasz :ico_sorki: bo ja tam szukam i nic ciekawego nie ma :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

21 wrz 2007, 13:00

Witam na roczniakach
[glow=blue][shadow=red][size=200]Kochana Juleczko wszystkiego najlepszego z okazji pierwczych urodzinek duzo zdrowka szczecia pomyslnosci i spelnienia marzeni zyczy Wiktoria z mama[/size][/shadow][/glow] :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
[glow=blue][shadow=red][size=200]Kochana Aniu z okazji twoich 4 urodzinek z zycze pomyslnosci spelniena marzeni i sto lat zyczy Wiktoria z mama[/size][/shadow][/glow] :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Dziewczyny a powiedzcie mi na co mialy szczepionke wczoraj wasze maluchy bo u Was to chyba jest inaczej niz we Francji bo jezeli na rozyczke to mi lekarz powiedzial ze reakcja na szczepionke jest po 10 dniach

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

21 wrz 2007, 13:03

"mordercze myśli" uff ulzyło mi tzn nie zrozumcie mnie źle ale zaczynam rozumieć pewne rzeczy, jeszcze jak dziecka nie miałam i słyszałam jak matki na swoje krzykną, myślałam że są wyrodne, ale ja dziś mam to samo, brak mi sił na mojego uparciucha, zawsze jest tam gdzie nie powinna, wiem, że ona wielu rzeczy nie rozumie, ale jak siedze z nią 24 na dobę, z czego prawie cały dzień sama, a ona czasem wrzeszczy tak dla zabawy to mam dość. A potem wrca mój mąż i słyse "no nie przesadzaj" a sam ma problem żeby posiedzieć z nią trochę, bo zaraz słyszę "ona mnie ciągnie za włosy" albo "ona włazi na mnie" Ale jego zdaniem zajmowanie się dzieckiem polega na tym ,że usiądzie na dywanie przed TV i niby się z nią bawi, jak przychodzi co do przewinięcia to woła mnie o pomoc, jak kąpiel woła mnie o pomoc, jesu co za facet :ico_zly:

Uff wyrzuciłam to z siebie

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość