Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

29 mar 2007, 13:50

Witam,

JA tak jak większość z pytaniem o szpital, traktowanie oraz dobrą szkołę rodzenia we Wrocławiu. Jestem z Wrocławia, a w akcji rodzić po ludzku wyróżniono tym razem Wałbrzych i Kamienną Górę. Trochę daleko od Wrocławia, ale się zastanawiam nad Wałbrzychem, bo stamtąd pochodzę i w wyróżnionym szpitalu sama przyszłam na świat, ale wówczas jeszcze niczego nie wyróżniano :ico_haha_01: . Jednak mieszkam we Wrocławiu i tu chodzę do lekarza, który nie pracuje w szpitalu. Jak macie jakieś informacje o szpitalach Wrocławiskich, tudzież o szkołach rodzenia, to będę wdzięczna.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

30 mar 2007, 09:14

Yvone, ja będę rodzić prawdopodobnie na Brochowie. Wiem ze krąży o nim wiele opini, ale znam dziewczyny które tam rodziły i nie narzekają. Drugą opcją jes szpital 40lecia na kamieńskiego ze względu na możliwy poród w wodzie. Na brochowie byłam i zwiedzałam. Ładnie to wszystko wygląda. Do 40 lecia wybieram się po świętach

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

30 mar 2007, 13:59

Ewcik, dzięki wielkie za odpowiedź, miło poznać wrocławianina. :ico_brawa_01: A chodzisz już do jakiejś szkoły rodzenia? Ja dostałam od mojego gina namiary na położną z Brochowa, ale prowadzi zajęcia w przychodni, do której chodzę, a wiem, że także prowadzone są takie przy szpitalu. Nie wiem tylko jaka jest różnica w cenie, bo lekarz powiedział, że szkoła kosztuje około 350 zł. Trochę dużo. Zastanawiałam się też nad Bociankiem przy klinikach, bo koleżanka chwali. Jeśli możesz coś polecić, to będę napradę wdzięczna :ico_spanko: Innych nie znam, tyle, co w Internecie znalazłam.

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

30 mar 2007, 16:01

Yvone, ja chodzę właśnie na Brochów do szkoły :-D rzeczywiście drogo (320zł), ale zajęcia są fajne i położna widać że lubi to co robi. Zajęcia są dwa razy w tygodniu po 2godziny i część odbywa sie w szpitalu (np zwiedzanie porodówki) a część na św. Wincentego (tam są ćwiczenia).
Yvone pisze:miło poznać wrocławianina.

ja we Wrocławiu znalazłam się przypadkiem, Myślałam ze od tego roku uda sie gdzieś dalej pojechać, ale pojawiło się Bebu w brzuszku i tak wyszło ze zostajemy, chociaż mam nadzieję że nie na stałę
zapraszam też na wątek wrocławski na naszym forum. Organiuzujemy spotkanie orumnowiczek z Wrocławia. http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... .php?t=156

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

02 kwie 2007, 21:59

Ja tez ja tez jestem z Wrocławia :ico_brawa_01:
i tez planuje rodzic na Brochowie
co do szkoły rodzenia to zapisałam sie do szkoly prowadzonej ul. Wałbrzyskiej koszt to cegiełka w wysokości.................. 20 zł
daje wam link http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... a=57680877

[ Dodano: 2007-04-02 ]
Zastanawiałam sie na Klinikami, ale boje sie ze znow czegoś tam zabraknie :ico_olaboga:
kolezanka ostatnio rodzila na Brochowie i sobie bardzo chwalila :-D a zreszta do brochowa mam tzw rzut beretem :ico_brawa_01:

aleksandraa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 13 mar 2007, 12:15

03 kwie 2007, 12:00

andziaka ja tez jestem ze szczecina. Podobno pomorzany to najlepsza klinika. Z tym ze mnustwo studentów sie kręci. Ale warunki sa w miare dobre. Ja leżalam kilka razy na patologi to poobserwowalam pielęgniarki. Tylko dwie były miłe w miare. Reszta to jak by za kare pracowały. Ale na porodówce pewnie będa inne. Może milsze. Ogólnie to ja się tu zdecydowałam rodzić. Ale to raczej ze względu na to ze mam blisko. Raz leżałam w miejskim, bylo obskurnie ale za top personel jak mażenie. Tak sie z tymi pielęgniarkami zaprzyjaźniłamz ze nie straszne bylo by mi tam leżeć nawet całą ciąże.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

03 kwie 2007, 12:18

aleksandra hej ja tez jestem ze szczecina miło mi i ja własnie rodze w miejskim odział został wyremontowany i jest bardzoi ładnie a personel super ja tam rodze moze zmienisz zdanie :-D

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

04 kwie 2007, 13:51

HEJ JEST KTOS Z LUBLINA KTO MA TERMINA NA LIPIEC ?????????? MOZE SIE SPOTKAMY NA SALI PORODOWEJ ? PROSZE O ODOPIS

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

04 kwie 2007, 17:07

hej Sylwia. ja jestem z lublina ale termin mam na koniec kwietnia, więc raczej się nie spotkamy. w którym szpitalu zamierzasz rodzić swoją pociechę??? :-)

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

11 kwie 2007, 17:42

hej Kwiatku!!!! ja też jestem z Warszawy. Trochę mnie przeraziłaś tymi opowieściami.... ale jak weszłam na cennik tego domu narodzin to ta cała operacja wyniesie 4,5-5000 zł. to dość dużo.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość