Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

14 mar 2007, 14:43

eve zycze szybkiego powrotu do zdrowka corci :ico_buziaczki_big:
moni moj synus tez ma bardzo sucha skore i sypie mu sie z glowki jak lupiez, dzis bede go kapac z oilatum i jeszcze z apteki mam odebrac ten krem oilatum wiec sadze ze kondycja skory szybko sie unormuje

Awatar użytkownika
arvona
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 09 mar 2007, 03:03

17 mar 2007, 01:54

dzisiaj mala miala kolke po miesiecznej przerwie... :ico_noniewiem: i to przez 4 godziny.. biedna plakala i plakala nic jej nie pomagalo..

Awatar użytkownika
majorowa
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 191
Rejestracja: 17 mar 2007, 11:13

17 mar 2007, 11:29

Cześć dziewczyny! Nareszcie Was znalazłam a to dzięki Sandrusi, która mnie powiadomiła gdzie mam was szukać. A tak swoją drogą to dlaczego powstało nowe forum he?

Emilka, mimo, że mój Oscar nie ma suchej skóry, teściowa przywiozła mi ten OILATUM. POnoć jest świetny. Wypróbowąłam go z ciekawości i rzeczywiście skóra była pięknie nawilżona i nie trzeba było smarowąć już żadnym kremem ani oliwką. Do tej pory używałam płynu do kąpieli NIVEA Z OLIWKĄ, ale strasznie mnie wkurzał bo tłuścił całą wanienkę a dziecko miało tylko nawilżone plecki. Wolę go umyć zwykłym mydełkiem w kostce i nasmarować oliwką na ręczniku. Porprosiłam teściową żeby mi przywiozła z Polski oliwkę i krem BAMBINO i ten mi najbardziej podpasował. Tak fajnie bobas później pachnie... przypomina mi zapach z mojego dzieciństwa...

Pozdrawiam Was mamuśki

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

17 mar 2007, 19:00

arvona, moj Kubunio tez ma kolki biedny i placze zawsze od 19 do 21 :ico_placzek: podaje mu kropelki na kolki ale i tak ma musimy to przeczekac ale tak mi go zal
majorowa, witaj kochana :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
arvona
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 09 mar 2007, 03:03

17 mar 2007, 20:36

ja wlasnie dzisiaj kupilam kropelki Infacol. mam nadzieje ze pomoga. moja mala dzis caly dzien spi z przerwami na jedzenie. to chyba przez ta paskudna pogode. zaraz ja bede musiala obudzic bo zblirza sie pora kapania.

Awatar użytkownika
majorowa
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 191
Rejestracja: 17 mar 2007, 11:13

17 mar 2007, 22:03

Kurczę zapomniałam się zalogować i wyskoczyłam jako gość

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

18 mar 2007, 10:37

Dziewzcyny, jeśli macie problem z kolkami to rewelacyjny jest SAB SIMPLEX - te kropelki nie są w Polsce dostępne, ale jeśli macie dojście do rynku niemieckiego - polecam! My nie musieliśmy na szczęście ich wypróbowywać, ale siostrzeńcowi po 3 dniach ich uzywania kolki przeszły zupełnie! Córeczce znajomej również! Te kropelki polecają sami pediatrzy, tyle, że zastrzegają, ze w polsce się ich nie kupi (nie wiem jak jest w UK), a w Niemczech są bez recepty dostępne.

A u nas ze wszystkim juz lepiej oprocz jednego, co okazało sie być przyczyną wszystkich Jagusinych kłopotów ze zdrówkiem - alergia. i to najprawdopodobniej to cholerne AZS! Najgorsze, ze ustalenie alergenu u tak małego dziecka jest niemal niemozliwe... Jestem na diecie hypoalergicznej, uważam na tkaniny ciuszków Jagusi, wszystko dokładnie prasuję, odkurzam codziennie dom, a krostki i takna buźce są :ico_placzek: Pocieszam się, zeto moze być tyko łojotok (objawy są podobne) i ok. pół roczku przejdzie...Wymagający egzemplarz nam się trafił :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
majorowa
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 191
Rejestracja: 17 mar 2007, 11:13

18 mar 2007, 10:55

Eve miło Cię spotkać na forum. Przykro mi, że Twoją Jagódkę dopadła jakaś alergia. Mam wrażenie, że w dzisiejszych czasach alergie są u dzieci na porządku dziennym. Mam nadzieję, że mój Oscar nie jest na razie na nic uczulony, ale uważam bardzo z dietą.
Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

18 mar 2007, 15:47

arvona, no ja wlasnie tez podaje infacol ale Kubus i tak ma kolki :ico_placzek: lekarz tez mi przepisal taki proszek co sie do mleczka wsypuje ale zadnego skutku :ico_placzek:
eve.ok, moj kotus tez ma wysypke na buzce co prawda nie wielka ale jest powiedziano mi ze dzieci tak maja w 4 - 10 tyg zycia zmieniaja sie hormony z matczynach na wlasne i tak sie dzieje moze sie to przeobrazic w tradzik niemowlecy ale to samo mija i nie wymaga leczenie moze Jagudka tez to ma NIE WIEM ALE ZYCZE TWOJEJ CORCI DUZO ZDROWKA :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

18 mar 2007, 15:49

sandrusia dzięki za pocieszenie, ale to raczej nie jest zwykła wysypka..pocieszam się tylko, ze to może być ŁZS...ale o tym to za kilkanaście tygodni dopiero się przekonam...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość