eDI_241
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 18 wrz 2007, 18:13

21 lis 2007, 19:18

na to ja do was tez dołącze, :-)

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

21 lis 2007, 19:23

Hej! I ja jestem. Nie odzywam się, bo Maciej niestety złapał ode mnie przeziębienie. Wczoraj byliśmy u lekarza. Pozdrawiam

eDI_241
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 18 wrz 2007, 18:13

21 lis 2007, 19:24

:-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

21 lis 2007, 19:57

Dużo zdrówka dla Maciusia
Edi i tera z jednej i drugiej strony tego linka wpisz z przodu [img]a%20za%20nim[/img] tylko bez spacji

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

21 lis 2007, 20:18

:ico_olaboga: Oj biedny Maciuś :ico_buziaczki_big: to od dziewczynek żebyś szybko wyzdrowiał :-)

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

21 lis 2007, 21:57

więc przeniosę pomoc na tę stronkę:

Edytka wejdz w imageshack i tam jak wstawiłaś zdjęcie i kliknęłaś aby sie załadowało pojawi ci się na dole pięć adresów do wstawienia na stronę.Wybierasz ten ostatni Direct link to image .Wchodzisz w swój profil

Instrukcja | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Profil | Nie masz wiadomości | Wyloguj [ aaneta25 ] | Album

i tam masz licząc od góry w dół czwarty panel i masz PODPIS w wolnym okienku wpisujesz [img]tu%20adres%20skopiowanej%20stronki%20i%20znowu[/img]

Musisz mieć zaznaczone niżej Zawsze dodawaj mój podpis klikasz na wyślij i juz powinno zdjęcie sie na forum ukazać
PAMIĘTAJ MUSISZ ADRES ZDJĘCIA WSTAWIĆ POMIĘDZY [img]TU[/img]

a avatarek możesz wstawić też,tak samo z tą stronką IMAGESHACK i wstawiasz miżej niż jest podpis w PANEK KONTROLNY AVATARÓW,albo wybierasz albo wstawiasz adres stronki i klikasz wyślij.

Zdjęcie musi być pomniejszone.Najlepiej na 10 punktów.

Maciusiu dużo,dużo zdrówka :ico_buziaczki_big:

Joachim śpi, więc mam czas dla siebie.Idę oglądać Na Wspólnej.Do jutra babeczki :ico_oczko:
:ico_oczko:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

21 lis 2007, 22:40

to i ja jestem :-)

dzieci wykąpane, nakarmione, położone - śpią :-D ufff, Bartunio ogląda mecz, mnie tam nie interesi ten akurat :-D więc zasiadłam do Was :-P

Dziś była położna, pogadała, zbadała brzuch (obkurczony) i poszła - wszystko OK, podobno te skojarzone szczepionki, płatne są wstrzymane... ale może za te 5 tygodni już się wyjaśni co z nimi dalej, nie chcę kłuć Róży więcej razy niż to konieczne :-/

Oczywiście czytałam partiami i nie wiem co odpisać...

Reni - ja tez chciałam nie wciskać, wciskałam i teraz Lila otwiera buzię na wszystko - Bartek śmiał się, że kolacji nie ma dziś bo pęknie ;-) no ale znów aż tak dużo nie je, w ogóle mleka przecież nie pije ;-)

lece na u can dance..........

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

21 lis 2007, 22:42

hejka :)

witaj Edi :)

Witaj Reeni :)
Jak samodzielnie w domu Jasia ważę to też 10 kg waży, ale nie mierzyłam go.
No i z apetytyem też róznie, a najczęsciej mało moim zdaniem zjada, ja mu nie wciskam, zjada ile chce, nie cierpię walczyć o każdą łyżkę.

Anetko, wstawiłas moje ulubione zdjęcie :)

Chloe, zdrówka dla MAciusia! Teraz ciągle ktoś choruje :(

A my mieliśmy gości, JAsia rówieśnik Krystian był u nas razem z rodzicami, strasznie fajnie i szybko czas mija jak ktoś przyjdzie :)

Dobrej nocki! U nas pewnie znowu będą zębowe pobudki :ico_placzek: Niech już wyjdzie ta wredna 4! :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-11-21, 21:46 ]
MAritko, ja pierwszy tydzień po porodzie leżałam plackiem a Ty jak zwykle full of energy :-D Podziwiam jak zawsze :ico_brawa_01: JAk fajnie się czyta jak piszesz że nie dziecko już tylko dzieci spią wykąpane nakarmione :-) A czy Róża nie wybudza Lili jak się budzi w nocy na jedzonko? I gdzie stoi łóżeczko Lili a gdzie Rózy? TAka ciekawska jestem :ico_wstydzioch: Ciekawe co z tymi szczepionkami?

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

21 lis 2007, 22:47

No odliczamy się jupiiiiii, ja dziś odnalazłam na nasza-klasa moja klase z LO supcio :D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

21 lis 2007, 22:50

doczytałam, że na tym, forum jest nowa dla mnie osoba Paulinka, witam :-)

I KAsia - Kaska tu zaglądała :)

Oki, ale już uciekam! Pa!

[ Dodano: 2007-11-21, 21:50 ]
a co to za nasza klasa? gdzie tego szukać?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość