togs
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 19 wrz 2009, 15:29

30 paź 2009, 10:18

Ja bym chciała wreszcie zobaczyć Stany!! Szkoda, że wciąż tak trudno się tam dostać. Mam wprawdzie pomysł , ale zobaczymy jak będzie z jego realizacją. Na razie dowiedziałam się, że istnieje coś takiego jak Camp America. Z tego co słyszałam pomagają wyjechać i znaleźć w USA jakąś dorywczą pracę. Jeśli pomysł wypali to może już w przyszłe wakacje pozwiedzam sobie Kalifornię i pozostałe Stany:)

shine
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 09 lis 2009, 14:12

23 lis 2009, 15:25

Ja mam wielkie marzenie zrobić sobie podróż dookoła Stanów Zjednoczonych. Byłam już kilkakrotnie w USA, zawsze w mieszkałam w Nowym Jorku i kocham to miasto. Jeździłam sobie na jakieś wycieczki ale to raczej tak góra na dwa dni. Marzy mi się natomiast zwiedzić trochę wschodnie wybrzeże, wsiąść w samolot, którym polecę do Seattle na zachodnim wybrzeżu. Tam pożyczyć samochód pojechać do parku Yellowstone gdzie zobaczę misia jogi ;). Z Yellowstone na południe jechać do Kanionu Kolorado w Arizonie, do Doliny Śmierci, Potem polecieć do los angeles, Kalifornii, na Hawaje. W ogóle jest mnóstwo rzeczy, które chciałabym tam zobaczyć. Jak już uzbieram (haha mam nadzieję, że mimo wszytsko się uda) odpowiednią ilość pieniędzy to dokładnie sobie zaplanuję całą trasę i zjeżdżę stany!

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 lis 2009, 15:47

Canada :-D

Awatar użytkownika
gofia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:45

16 lut 2011, 15:15

a mnie marzy się jakaś naprawdę egzotyczna podróż.
Super wygląda wycieczka w Itace "pod dachem świata" kierunek - Chiny, Tybet.
mam nadzieję, że kiedyś pojawi się w last minute :D

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

27 lut 2011, 18:11

a mi się marzy Wietnam, Indie, obie Ameryki.... dobrze, że biura podróży już te kierunki oferują, szkoda tylko, że ciągle są poza moim zasięgiem finansowym, ale może kiedyś :)
albo jak gofia, poczekam na lasty :P

Awatar użytkownika
gofia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:45

28 lut 2011, 14:07

Ja mam jednego kolegę, który zaczyna dzień od sprawdzenia oferty itaki na stronie. Co dziennie jest szansa na pojawienie się nowych lastów i on na to liczy. Naprawdę takie egzotyczne wycieczki też można znaleźć w super cenie.

marble_cake
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 08 mar 2011, 11:26

10 mar 2011, 11:53

Mi od zawsze marzyła się Hiszpania, chciałabym pozwiedzać i odpocząć w Barcelonie :-) mam nadzieję, że w tym roku uda się spędzić wakacje w stolicy Katalonii :-) szukam obecnie dostępnych ofert

Awatar użytkownika
gofia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:45

15 mar 2011, 13:49

Hiszpanię, można znaleźć już naprawdę w bardzo fajnej cenie. Czasem taniej taka podróż do gorącej Hiszpani wychodzi niż 2 tyg nad naszym morzem.
Ja nigdy nie byłam w Barcelonie ale nie ukrywam.. to jedno z moich miejsc tych bardziej pożądanych.

Awatar użytkownika
deborah83
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 19 paź 2009, 09:14

15 mar 2011, 15:49

Ja w Hiszpanii bylam dwa lata temu z funclubem i bylo super. Oni maja wczasy autokarowe, wiec czesto wychodzi taniej niz z jakims innym biurem samolotem. Teraz bym strasznie chciala jechac do Grecji. :)

marble_cake
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 08 mar 2011, 11:26

17 mar 2011, 12:05

deborah83 -> jeśli masz okazję jechać do Grecji, to polecam! ja byłam z nimi rok temu na wyspie Thasoss.. :-) ach, wakacje jak marzenie! ciepło, słońce, hotel z basenem blisko plaży... a w Hiszpanii gdzie dokładnie byłaś?

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość