edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

05 lut 2008, 12:21

malhyn podaje namiary Dom Wczasowy Grażyna ul.Kopernika 7 tel. 0048-091/32 80 275 lub E-mail: dwgrazyna@poczta.onet.pl.Tylko że J tam byłam po sezonie teraz mąrz mnie namawia na lipiec właśnie tam więc może się spotkamy :ico_haha_01:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

05 lut 2008, 14:36

dziewczyny my planujemy troche bardziej egzotycznie.... marzy nam winobranie w Grecji oczywiście z Kalinką... czyli około wrzesnia, bedzie już miała 15 miesięcy, więc chyba nie powionno być problemów, ale przyznam że jeszcze się wstrzymuję z podjęciem ostatecznej decyzji, bo sama nie wiem jak to bedzie... to zamieszanie na lotnisku no i w ogóle sam lot :ico_olaboga: ehhhh.... może ktos rozwiejhe moje wątpliwości? podróżujące mamy pomózcie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-02-05, 13:37 ]
ps. Kalinke przywieźliśmy sobie z Tunezji hehehhe :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

05 lut 2008, 14:51

BeWu....ja wlasnie wrocilam z wycieczki do Polski....i nam lot sie nie podobal....Maya w jedna strone zanosila sie od placzu ...nie mogla zasnac na rekach a byla to godzina jej wieczornego snu.....spowrotem bylo lepiej bo usnela przy cycu i polowe lotu przespala ...bez placzu sie nie obylo bo ona wiercipieta a spacerowac po pokladzie zabronili :ico_zly: ......wydaje mi sie ze lot z dzieckiem ktore jeszcze sie nie przemieszcza jest latwiejszy......no albo juz z takim ktoremu mozna cos nakazac i zrozumie....
Nam tez marza sie raczej zagraniczne wakacje...chce poleciec do Paryza na weekend....jeszcze nie mamy daty ale plan jest i juz lekką spacerowkę kupujemy...i chuste mamy.....wiec przygotowania w toku...czekamy na lepsza pogode i przyplyw gotowki......pewnie i tak dopiuero w lato sie uda :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

05 lut 2008, 19:22

kurcze super wątek! Ja szczerze mówiąc myślałam, że w te wakacje to nawet nad pobliskie jeziora z maluszkiem nie pojedziemy, bo za mały będzie, a tu widzę, że Wy z 3msc dzieciaczkami goniłuscie pół świata i ze fajnie było! Wiecie co, a ja głupia spisałam kolejne wakacje na straty! (te przeleżałam na podtrzymaniu :ico_placzek: ). Mój maluch będzie miał w lipcu ok 6 msc, wiec chociaz na kilka dni gdzieś się wybieżemy!
Ale mnie pocieszyłyście! Az mi sie skakać chce :ico_brawa_01: :ico_oczko: Dzięki!

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

06 lut 2008, 15:07

gdzieś czytałam o Szklarskier Porębie podobno tam jakieś miasteczko westernowe zrobili i jeziorko jest ale zapodziałam gdzieś numer

Tak, Szklarska Poręba jest całkiem przyjemna a miasteczko westernowe jest w Karpaczu ale to niedaleko. My z mężem bylismy w Szklarskiej ale jeszcze bez Olusia i było super można robić super spacerki. I kwatery gdzie się zatrzymaliśmy też były bomba dla rodziców z dzieckiem super bo wszystko pod ręką, łazienka, aneks kuchenny oto stronka http://www.dompodlasem.wszklarskiej.pl/

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

06 lut 2008, 17:09

eSKa :ico_sorki: :ico_sorki: właśnie bardzo chciałam się tam wybrać już w 2006 roku ale w końcu pojechaliśmy nad morze może w tym roku się uda :ico_haha_01: żona tylko się wybierzcie odpoczniecie i wyluzujecie człowiek potem patrzy na życie przez jakiś czas przez różowe okulary

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

06 lut 2008, 17:19

ja polecem z własnego doświadczenia usługi hotelarskie rodziny Ogłazów w Karpaczu http://www.ustronie.karpacz.pl/ jeżdżę do nich od lat i w minione wakacje byłam u nich z Alicją.

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

06 lut 2008, 18:21

Ewcik, a możesz napisać w jakim konkretnie ośrodku byliście/ nam się właśnie marzy Karpacz...Ale chyba będę namawiała kogoś ze znajomych jeszcze bo samym to nuda...

Na zagraniczne wojaże to nie bardzo mam ochotę z Hanią...Bałabym się jak zniesie upały itp...wolę w te wakacje nie ryzykować. Natomiast nasze morze? to pewnie na weekend, bo w sumie nie mamy daleko. A co z takim maluchem robić przez tydzień nad morzem? na plaży nie za długo...a poza tym co? żeby jeszcze wiedzieć jaką pogodę się trafi...a ostatnie nasze 2wyjazdy to totalna klapa...więc w tym roku stawiamy na góry...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

06 lut 2008, 19:19

zborra, byłam we wszystkich trzech jakie oni oferują. Naprawdę polecam. A jedzonko mmm palce lizać

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

06 lut 2008, 22:28

Ewcik fajne te osrodki,a moze pamietasz jakie ceny bo tu niestety nic nie ma :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość