gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

11 lut 2008, 12:59

Magda Sz. pisze:Ciekawe czemu Aska jeszcze tu nie zajrzala

a mówilas jej o tym wątku? Bo ja zapomniałam :ico_wstydzioch: w ogóle ostatnio mało na tt siedzi, w czwartek Marek pojedzie będzie miała więcej czasu dla nas.

Magda i co rozglądał się mąż za działkami, chodzi mi o cenę. Bo my w końcu zeszliśmy na 80tyś. i facet wydawał się konkretny i mu zeszliśmy na 75tys no i jeszcze chce się targowac :ico_zly: no ale zainteresowanie jest ale z drugiej strony juz mam dosyc sprzedawania tej dzialki i chce miec ją z głowy. Więc chciałabym wiedzieć jak tam ceny pozostałe się kształtują. Jak wiesz to daj znać. Bo w czwartek się widzimy z facetem i nie wiem co mówić.

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

17 lut 2008, 00:58

gosia888, oj dopiero przeczytalam twojego posta a wiem ze dzialke juz sprzedalas :ico_noniewiem: wydaje mi sie ze nieduzo za nia wzielas :ico_noniewiem: Artur dzisiaj polecial i na miejscu ma sie rozejrzec znajomego ojca kolega ma do sprzedania przed Zelkowem za 30tys ale to pewnie nieuzbrojona.W kazdym razie ma zobaczyc co to jest.Ja sie na tym wogole nie znam i nie mam orientacji co i jak :ico_wstydzioch:
Jak tam nadal masz stresika przed lotem? :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

18 lut 2008, 16:10

wydaje mi sie ze nieduzo za nia wzielas

wiesz ale ja w gorącej wodzie kąpana jestem :-D

Wiesz ostatnio szał się zrobił właśnie w moją stronę. Tzn w kierunku SKórca. W przeciągu roku tyle powstało domów że szok :ico_szoking:
A 30tyś to naprawdę malutko, nawet jak nie uzbrojona. My płaciliśmy rok temu co niższe były ceny działek za 9 arów 20tyś w Skórcu i też była nieuzbrojona. Jedynie wodociąg miała no a kanalizacje byśmy ze 100 metrów musieli ciągnąć więc nam się samym nie opłaca jak będą sąsiedzi to się złożymy. Prąd już załozyliśmy co prawda budowlany dopiero ale ważne że jest.
Jedyny minus w tej okolicy jest taki że nie ma gazu tam a na Stok Lacki i na Strzałę to jest. Ale jednak róznica w cenie działek tez jest spora.

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

21 lut 2008, 16:34

My czekamy do lata nie pieklimy sie tak strasznie kasy wiecej nazbieramy i cos sie kupi.Przegladalam oferty w internecie i jest troche tych dzialek.
No jak tak szykujecie sie do wyjazdu?synek na pewno bedzie mial radoche :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 mar 2008, 13:43

Magda Sz. pisze:No jak tak szykujecie sie do wyjazdu?synek na pewno bedzie mial radoche

no i już wróciliśmy :-D Fajnie było ale na przyszłość by było lepiej gdybyśmy więcej zobaczyli. Ale niestety Tomek raczej się nie nadaje na takie wyjścia bo się tylko umęcze. I tak całe szczęście że wózek miałam to wszędzie z nim jeździłam. A co do działek na pewno coś znajdziecie bo teraz spory wybór i masz rację nie ma co się spieszyć.

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

13 mar 2008, 12:17

gosia888 pisze:na przyszłość by było lepiej gdybyśmy więcej zobaczyli.

wiesz co ja tez za wiele tu nie widzialam szczerze mowiac :ico_noniewiem: dla mnie Irlandia to taka duza wies i tyle.Jest kilka pieknych miejsc ale trzeba wiedziec jak je odnalezc ale z dziecmi ciezko ja nawet nie moge po tych kretych ulicach jezdzic bo mi od razu niedobrze sie robi :ico_wstydzioch: A o tej porze roku to juz wogole lipa bo pewnie zauwazylas jak czasto zmienia sie tu pogoda :-)
a jak tomek zniosl lot?Podobalo mu sie? :ico_haha_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

13 mar 2008, 14:49

Hej
Magda Sz. pisze:dla mnie Irlandia to taka duza wies

dokładnie!!!
Magda Sz. pisze:ja nawet nie moge po tych kretych ulicach jezdzic

no te ulice to masakra zero pobocza nawet nie ma gdzie uciec w razie niebezpieczeństwa
Magda Sz. pisze:a jak tomek zniosl lot?

bardzo dobrze tzn spał :-D
Magda Sz. pisze:wiesz co ja tez za wiele tu nie widzialam szczerze mowiac

a mi najbardziej szkoda jest że ostatniego dnia dowiedziałam się że w belfaście jest muzem titanica. No i niedaleko nas jakiś zamek był :ico_placzek: No ale z Tomkiem to nie ma szans gdziekolwiek się wybrać a i tak cud że przez dwa dni siedział z nim koleżanki mąż. Bo bym nawet na zakupy nie pojechała.

A ty kiedy teraz do Polski przyjeżdżasz? Jak działka macie już jakąś na oku?

mamachłopaków
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 maja 2008, 15:58

witajcie mamusie

26 maja 2008, 21:28

:ico_brawa_01: cześć i my z siedlec witamy .....
szukamy towarzystwa bo mimo że jest nas dwóch i mama to cierpimy na niedostatek towarzystwa dziewczyny może zrobimy jakieś spotkanko np w parku bedzie coraz cieplej i fajnie pogadać :532:

[ Dodano: 2008-09-03, 15:12 ]
mam propozycjie

zacznijmy się wymieniać ubrankami zabawkami itp. w mojej szafie nazbierało się wielki pudło i co mam z tym zrobić? szukam chętnej mamy do zmiany. mam ubranka od roz. 68 do 104 w których nie chodzą moje chłopaki nawet pare dzieczyńskich po bratanicy ....
piszcie na mojekonto-0@gazeta.pl
ubranka są fajne zadbane niektóre nowe i w stanie b.dobrym . znajdą sieszelki do wózka/krzesłka..... :ico_ciezarowka: dla maleństwa malutkiego i tunika dla ciężarówki w roz. ok38/40 mam :ico_sorki: prosze już się nie mieści zamieńmy się

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

01 gru 2009, 20:27

to i ja sie przylaczam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
tylko ze tu cicho i pusto :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ale przynajmnej teraz jak cos napisze to wskoczymy na pierwsza strone :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

08 mar 2010, 17:39

witam sie i ja, prosze nie sugerować sie nikiem, pochodze z łukowa i niedługo tam wracam :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość