Awatar użytkownika
Noemi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 05 lut 2008, 19:35

20 mar 2008, 21:56

Agnieszko ..... ale sie ciesze !!!!
Juz jestesmy we trzy :ico_brawa_01:

Motylku ja tez mam nabrzmiale piersi ..... i strasznie jestem spiaca
nic w domu nie robie tylko spie a swieta tuz tuz

Wiem ze kazda ciaza przebiega inaczej ale ja ciagle cos musze sobie znalesc zeby sie nie nudzic :ico_haha_01:

Dziewczyny bierzecie cos na podtrzymanie ciazy?
Ja do lekarza dopiero 2 kwietnia ide wiec troche jeszcze czasu.
Ale mam stracha!!

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

20 mar 2008, 22:48

A ja mam leciutkie plamienia :ico_placzek: :ico_olaboga: Jutro jade do gin po Luteinę.Nie ale odkąd zobaczyłam II krechy mam złe przeczucie.Nie wierze że będzie dobrze :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

24 mar 2008, 11:46

Noemi, a dlaczego dopiero 2 kwietnia? Ja dzwoniła do swojej ginki jak tylko zrobiłam test i kazała przyjść w środę po świętach. Mam brać Dupfaston na podtrzymanie 2x0,5 tabletki i Elevit witaminy dla kobiet w ciąży.

Agnieszka myśle o Tobie i wierzę że będzie dobrze. :588: Koniecznie daj znać po wizycie u gina.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

24 mar 2008, 12:35

dziewczyny gratuluje II kresek i jednoczesnie trzymam kciuki za to zeby bylo wszystko dobrze i zebyscie w listopadzie mogly tulic swoje maluszki :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

24 mar 2008, 12:38

leona, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Dziewczyny, kupiłam sobie dziennik ciążowy "W oczekiwaniu na dziecko" Jest każdy dzień aby wpisywać swoje odczucia i objawy i ciekawe wydarzenia. Zaczęłam pisać nieśmiało... Jest w nim też terminarz ciążowy gdzie zapisuje się wizyty u lekarza, przyjmowane leki, zalecane badania i i ch wyniki. Notatki o diecie o ćwiczeniach fizycznych, przyrost masy ciała i zapis ruchów płodu. W każdym miesiącu ciąży jest miejsce na zdjęcie, obwód pasa, rozmiar biustonosza i inne super rzeczy króre fajnie będzie potem przeczytać. Super!!! Jest w nim też pamiętnik poporodowy. Myślę że też fajnie będzie dziecku go czytać jak dorośnie :-)

[ Dodano: 2008-03-24, 11:49 ]
Noemi pisze:Ja do lekarza dopiero 2 kwietnia ide wiec troche jeszcze czasu.
Ale mam stracha!!

Ja też się boję :ico_chory: ale mam nadzieję że jest ok. Jak narazie żadnych plamień :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: brzusio tylko czasami boli. Ale boję się potwornie :ico_olaboga: Po USG troszkę się uspokoję mam nadzieję. . .

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

24 mar 2008, 14:58

Kochane Listopadówki!!!!
wszystko bedzie dobrze!!!! u mnie za dwa tygodnie minie najwieksze ryzyko poronienia....dopiero wtedy odetchne....na razie, wiadomo...lekka psychoza....ale coraz mniejsza :-D

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

24 mar 2008, 21:41

Kobitki piszcie co u Was??? Agnieszko co u Ciebie?

[ Dodano: 2008-03-25, 12:38 ]
Witajcie :-D

Dziś wstałam o 6.00 bo na 8.00 szłam na badania krwi. Zrobiłam tak jak mi ginka kazała bete HCG, a oprócz tego TSH na wszelki wypadek bo mija siostra ma chorą tarczycę. Wyniki może będą jeszcze dzisiaj a jak nie to jutro do 12. Na jutro zapisałam się do mojej ginki na 12.40. Jak tylko będę miała wyniki dam znać i po wizycie też oczywiście. Mam nadzieję że jest wszystko dobrze. Trochę psycha mi siada od tego ciągłego myślenia :ico_puknij:

Piszcie co u Was. Noemi, jak się czujesz??? A tak w ogóle to skąd jesteś??? Ile masz lat??? Ile minęło czasu od straty? Jak mąż zareagował? Mówiłaś już rodzinie, znajomym?

Awatar użytkownika
Noemi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 05 lut 2008, 19:35

25 mar 2008, 16:01

Agnieszka ..... ????? Co u ciebie!!!!!

Motylku ja dopiero ide do lekarza 2 kwietnia bo tak lekarz kazal
Powiedzial ze jak nic sie nie bedzie dzialo to spokojnie poczekac.
Ja zrobilam bete w 31dc i mialam przeszlo 600 a za 72 godz juz byla powyzej 2000 wiec ciaza sie rozwija biore duphaston 2x1 tabletke.
Wczesniej i tak lekarz na usg nic nie zobaczy ... tak wiec czekam "cierpliwie" do wizyty i mam nadzieje ze juz uslysze serduszko!!

Chcialam wam zyczyc wesolych Swiat .... wiem ze juz po ale forum bylo wczesniej nieczynne!! Tak wiec spoznione ale bardzo szczere zyczenia wielkanocne!!!


Motylku trzymam kciuki za wizyte!!!!!!

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

25 mar 2008, 17:00

Odebrałam właśnie wyniki bety 1614,0 mlU/ml wg tabeli 4 tc Jutro śmigam do ginki to się wyjaśni. Labolatorka powiedziała że wynik jest wysoki i że jest dobry, mam nadzieję... TSH w normie.

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

25 mar 2008, 17:13

Kochane Listopadówki, gratuluję Wam z całego serducha i życzę spokojnych ciążowych miesięcy,
Agnieszka pisze:Nie ale odkąd zobaczyłam II krechy mam złe przeczucie.Nie wierze że będzie dobrze :ico_placzek: :ico_placzek:

kochana nie możesz tak myśleć, musisz wierzyć, że będzie dobrze i pamiętaj że Twoje maleństwo czuje to co i Ty a stres i nerwy odczuwa podwójnie mocniej!
Powtarzaj sobie, że będzie dobrze i uwierz w to a na pewno tak będzie - geunt to pozytywne myślenie :ico_oczko:
Motylku, Ty też bądź dobrzej myśli, będzie dobrze!
Jestem z Wami :ico_pocieszyciel:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość