kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

16 kwie 2008, 15:52

Cześć :-D
Jesteśmy i my na nowym wątku :ico_brawa_01: .
U nas dziś pogoda fatalna pada od rana i siedzimy w domku, młody poszedł teraz spać to mam chwilkę spokoju, pasowałoby mi posprzątać coś, ale wykorzystam ten czas pozyteczniej pisząc posta :ico_haha_01: .
Jeśli chodzi o jedzenie to ja nie mam odpukać w niemalowane problemu z Krystkiem, on lubi i mleko i kaszki i jogurty, a zupkami i mięskiem też nie gardzi. Pisałam wam kiedyś, że młody ma uczulenie na rączkach, tam skóre ma bardzo suchą i wygląda to mniej więcej jak duży liszaj. Byłam z nim kiedyś u dermatologa i kobita mi powiedziała, że prawdopodobnie to od mleka krowiego :ico_noniewiem: . Nastraszyła mnie trochę, że to skaza białkowa teraz się objawiła, wogóle nie wiem co o tym myśleć, bo skoro to skaza to dlaczego to uczulenie ma tylko na rękach? :ico_wstydzioch: Co wy myślicie o tym?
MRÓWECZKA - ja też mam ostatnio jakiegoś agresora. Wszystko mnie wkurza, wogóle czuję jakbym stała w miejscu, każdy dzień prawie taki sam... monotonia straszna i Krystiano tak jak Eryś niespokojny duch wszystko na nieeeeeeee :ico_placzek:
KOLKA - super, że poradziłaś sobie z biegunką Julci :ico_brawa_01: , ja słyszałam, żeby w razie wymiotów poratować się Colą Light, Pani w aptece mi podpowiedziała.
MORDKA - też mam ostatnio straszne problemy z wejściem na TT, pojawia mi się tak samo jak Tobie biała strona...
Duże brawa dla grzecznego Kacperka :ico_oczko:
KASIK - fotki z Zoo fantastyczne, Viki na moje oko to cały tata :-)
AGI - ząbki May na pewno wyjdą, spokojnie czekaj, a nim się obejrzysz córunia będzie gryzła mamę. Krystian ma na razie 5 zębalków, ostatnio dwie górne jedynki mu wyszły. Koniecznie pokaż nowe zdjęcia synowej.
KAMELEK - Lenka to śliczna dziewczynka
CARO -
caro pisze:Do tej pory się śmieje sama z siebie bo dumamłam jak ty Julkę odgazowałaś
dobre :ico_smiechbig:
SYLA - jakbyś nie znalazła noclegu nad morzem, to zapraszam w góry, kwatere prywatną już dziś mogę wam zarezerwować :ico_haha_01:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

16 kwie 2008, 15:57

Ej dziewczyny szukałam was i no i znalazłam na starym watku wkliełam zdjęcia mojej cvórki , jak ktos chce zobaczyc to zapraszam , niechce mi sie przeklejać .

Caro moja Lenka tez pije kasze na mleku albo mleczno ryzowa 2 razy dziennie po 250 ml , i to wszytsko co z mleka zjada no i danonek i jogurt naturalny , ale powiem wam odpókac ja problemów z jedzeniem nie mam naprawde
rano 5.30 kasza o 9 sniadanko kanapeczka albo jajeczko , paróweczka serek wiejski co tam podchodzi i stoi w lodówce , potem danonek , zupka okolo 200 ml , potem okolo 16- 17 stej jabłuszko baban czasami z jogurtem naturalnym , i potem kasza na półgesto z butli 250 ml
i to całe menu mojej córki aha i na przekaske chrupki kukurydzane i waży 9 kg i ma wzrostu 75 cm , ale ona cały dzień biega nawet przy jedzeniu cięzko jej posiedzieć :-) więc mysle że wszystko spala i już

[ Dodano: 2008-04-16, 16:00 ]
Kari - moja lena też to miała takie liszaje kup w aptecem krem EGzomega kosztuje około 50 zł po kilku smarowaniach efekt gwarantowany
Lenka tez miała w zgeciach łokci na rączce i pod kolankiem podobno truskawka , albo mleko bebiko

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

16 kwie 2008, 18:31

A ja się pochwalę fotkami :ico_oczko:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-04-16, 18:41 ]
Sorki dwa razy wkleiłam jedno zdjęcie :ico_sorki:
Obrazek

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

16 kwie 2008, 20:34

kari słodkie masz dzieciaczki....mniam Krystek taki dorosłyyyyy :ico_szoking:
no teoretycznie u nas wszystko na tak bo Eryk chodzi i cos Go pytam a On..."taaak"...ale w praktyce jest nieeeeeeeeeeee hehe...niespokojne duchy hih :-D
A ten agresor niech juz idzie sobie wrrrrrrr

kamelek ja wczesniej zagladałam i te fotki mi sie niewidza :ico_noniewiem: tzn ja ich niewidze...

caro mój tez mleka duzo zjada...jodelnik z Niego kiepski jak na moje oko,ale jak napisala kamelek to wydaje mi sie ze Eryka i Lenki menu podobne...

byłam na spacerku...Eryk rowerkiem posmigał...poogladalismy kwiatki,drzewka, ptaszki, pochodził troche a droga powrotna juz na rekach ufffff

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

16 kwie 2008, 22:05

kari i kamelek-macie cudowne dzieciaczki,oboje tak wydorosleli,ze ho,ho
:ico_brawa_01:

Mroweczka-jak to super brzmi
Mróweczka pisze:Eryk rowerkiem posmigał.
,tylko ten powrot na rekach juz mi sie tak niepodoba,bo u mnie ostatnio tez wymusza rece i pcham wozek i trzymam kolosa i jak dojde do domu to nadaje sie do reanimacji.

Kolka-brawa dla Julki na 6

Caro-dalas czadu z tym odgazowaniem Juleczki,ale ja czasem tez tak szybko czytam i calkiem co innego wyczytam :-D I brawa za pierwsze miejsce w piciu mleka PIJ MLEKO BEDZIESZ WIELKI-chyba to stare haslo Lindy wzial sobie Oskarek do serca

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

17 kwie 2008, 07:37

katrin pisze:I brawa za pierwsze miejsce w piciu mleka PIJ MLEKO BEDZIESZ WIELKI


o tym nie pomyślałam :-) , dziekujemy :-)

Krystian i Lenka super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja zapraszam na kawusię, choć o tej godzinie to chyba nikt ze mną nie wypije :ico_placzek:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

17 kwie 2008, 08:04

Caro ja pije kawke więc możemy razem walnąc ja poprostu nie ma siły oczu w otwartych trzymać

dziewczyny wszytskie te co mamy córki , jak mi wczoraj koleżaanki z pracy opowiadały o swoich córeczkach , które maja około 2 lat jak sie stroic zaczynaja i jedna wybiera wszystko co rózowe inne rzeczy sa zaduże tak mówi :ico_haha_01: , a druga tylko sodnice i sukienki i pokazuje gdzie jej mamuśka ma wpiąc spinke bo ona jest taka dama , a wzime jak zimno to musi mieć i tak spódnice wiec zakłada jej na spodnie , ale kiedys w aucie w drodze do babci sie z tych spodni porozbierała :ico_szoking: wiec ja juz czuję nasze agentki , moja juz nosi ubrania za soba ciąga , tylko patrzec jak zacznie wybierac i przebierać

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

17 kwie 2008, 10:23

Cześć jestem i ja z kawką. U nas znów pogoda pod psem, ale na szczęście nie pada więc śmigniemy na spacer szybko, Krystiano jak sobie pochodzi to będzie spokojniejszy.
Dziękujęmy za pochwały :ico_sorki:
KAMELEK - oj z tym przebieraniem, wybieraniem to się wam zacznie dopiero, moja córcia od maluszka ma obsesje na punkcie butów :ico_olaboga: . Pamietam jak miała 3 latka poszłyśmy do sklepu obuwniczego i wypatrzyła sobie kapcie takie zwykłe wkładane rozmiar 32 :ico_puknij: (wtedy miała może 27) i tak się uparła że musiałam jej je kupić. Jak ona paradowała w tych za dużych kapciach, jaka dumna była z siebie, że ma dorosłe kapcie i że sama je kupiła :ico_oczko: .

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

17 kwie 2008, 11:03

cześć!
Ja się piszę na kawkę :-) Też chyba zaraz pójdziemy na podwórko, bo moje dziecko nie wie co z sobą począć. Też zapowiada się na deszcz, więc trzeba się śpieszyć. Wczoraj mało byliśmy, bo trzeba było zrobić zakupy a potem do teściów :ico_zly: Wiecie co? Moja teściowa wszystkim dookoła opowiada, że od czerwca siedzi z Julcią, bo ja idę do pracy... Nawet odrzuciła okazję, żeby sobie dorobić do nędznej emerytury, którą dostanie. Tylko dlaczego ja się dowiaduje tego od jej sąsiadów, a ze mną ani słowa na ten temat nie zamieniła? Po pierwsze: nie mam pracy, zamierzam szukać, ale zejdzie się zanim dostanę. Po drugie: miałabym codziennie zrywać dziecko z rana i wozić do bloku, gdzie nawet huśtawki na placu zabaw nie mają? Co ona tam będzie robić? W bloku się kisić, bo babcia wiecznie zmęczona? To po co było kupować basen, piaskownicę itd? Wieczorem będzie się bawić na naszym podwórku? Po trzecie: jej kuchnia mi się nie podoba, Julce też nie, bo już kilka razy miała odruchy wymiotne jak próbowała ich obiadków :-D I tam jest dewiza: nie chcesz jeść to nie, nie ma sprawy. Albo czekoladka przed obiadkiem. Potem zdziwienie, dlaczego niemal wszyscy mają wrzody żołądka, a pozostali anemię? Jak zobaczyli w naszej zupie marchew i pietruszkę to się strasznie zdziwili :ico_haha_01: A po czwarte: NIE MA MOWY :-D

Te strojenie musi być fajne, aż się uśmiecham na samą myśl. Julka też lubi grzebać w szafkach, tych co są ubranka i wybiera sobie co jej pasuje. Dziwnym trafem wszystko co różowe i próbuje na siebie zakładać :-D

No to Wam znowu pomarudziłam. Teraz się szykujemy do sklepu. Buźki

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

17 kwie 2008, 15:26

kurcze nie mogłam tu trafić :-D
z mlekiem to ja też mam problem, czasem mnie szlag trafia, bo wypije 100 i muszę podejmować próbę za pół godziny. Nieraz napije się 30. NAwet popłakałam się ostatnio z bezradności, a ola patrzyła na mnie jak na głupią. Myślałam, że to może wina smoczka, ale korzystamy z szybkiego, więc innych już nie ma, no chyba, że do kaszki, ale ten to zupełny badziew. ech czasem muszę na siłę wciskać. o jedynie co jej smakuje to przeciery.
kari moja Olcia też miała łokietki w suche placki, polecam to co napisała kamelek, jest świetne, my już pół roku na tym jedziemy :-D
no i tyle pamiętam.
kolka a niech se opowiada, kobita próbuje się dowartościować hehe. dopiero w czerwcu będzie miała fajną minę, jak jej się te sąsiadki będą pytały gdzie Julka :-D

[ Dodano: 2008-04-17, 15:28 ]
no i se popisałam

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość