SamantaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 30 mar 2014, 12:27

Re: Fajne miejsca dla dzieci w naszych miastach

13 mar 2015, 17:17

up.
Akurat jeśli chodzi o Dwór Giemzów to miałam okazje być tam w zeszłym roku na konferencji połączonej z imprezą firmową i powiem tak - myślę, że dla rodzin zarówno z dziećmi jak i bez bardzo fajne miejsce nie tylko na obiad jak to napisałaś (chociaż restauracja bardzo dobre jedzenie robi), ale również na dłuższy pobyt, tak jak my z firmy byliśmy cały weekend to naprawdę było co robić. No i okolica, która w lecie (wtedy mieliśmy konferencje) była naprawdę urocza. Zresztą tutaj - jest sporo zdjęć w galerii można sobie ocenić samemu.

cebulka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 02 sie 2010, 12:26

Re: Fajne miejsca dla dzieci w naszych miastach

17 mar 2015, 13:11

Weszłam i zaciekawiło mnie to logo z koniem, a tu koni brak :( jakie mają atrakcje dla dzieci?

Awatar użytkownika
marita
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 22 sty 2015, 11:06

Re: Fajne miejsca dla dzieci w naszych miastach

27 kwie 2015, 14:01

W Rzeszowie park trampolinowy, ale dla nieco większych dzieciaczków ;)

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Fajne miejsca dla dzieci w naszych miastach

29 kwie 2015, 23:22

wow, ten park to rzeczywiście świetna sprawa:)

felicjan782
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 kwie 2015, 10:01

Re: Fajne miejsca dla dzieci w naszych miastach

30 kwie 2015, 10:30

W Rzeszowie jest kilka fajnych miejsc tego typu np.: Hala Podpromie i Fantazja, Kinderplaneta - plac zabaw na ul. Krakowskiej 20, mieści się w Centrum Handlowym Nowy Świat, Dino - na ul. Armi Krajowej 40. Rodzice mogą poczytać prasę, skorzystać z mini-barów, oraz wygodnych, odprężających foteli.
Można też ciekawie spędzać czas na łonie natury w parkach. Place zabaw powstały w rezerwacie Lisia Góra, Parku Zdrowia i na Słocinie. Rozrywka dla dzieci i dla rodziców. Warto też wybrać się do parku linowego "Linoskoczek", przy ul. Rodzinnej, do Muzeum Dobranocek, na pływalnie "Karpik", czy "Muszelka". :ico_haha_02:

rozanna692
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 04 maja 2015, 09:47

Re: Fajne miejsca dla dzieci w naszych miastach

04 maja 2015, 09:59

My często zaglądamy z dziećmi do Kinderplanety i oczywiście na basen :ico_haha_02:

ploku13
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2015, 11:41

Re: Fajne miejsca dla dzieci w naszych miastach

07 maja 2015, 11:46

A my najczęściej jeździmy do takiego dużego parku i tam robimy sobie piknik.

koda76
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 03 maja 2015, 16:25

Re: Fajne miejsca dla dzieci w naszych miastach

19 maja 2015, 21:11

W mojej małej miejscowości nie ma zbyt wielu takich miejsc, bo plac zabaw wydaje się standardem. Jak tylko możemy podróżujemy i odkrywamy wszystko, co ciekawe.

elizeusz268
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 maja 2015, 08:25

Re: Fajne miejsca dla dzieci w naszych miastach

27 maja 2015, 08:38

Dzieciaki bardzo lubią wyjazdy w nowe miejsca, np. do zoo. Ostatnio byliśmy w Bałtowie, gdzie niezwykłą atrakcją są dinozaury. Super miejsce - polecam.

fjanina1979
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 17 mar 2015, 19:18

Re: Fajne miejsca dla dzieci w naszych miastach

28 maja 2015, 15:05

Ja mieszkam w małej miejscowości pod dużym miastem i każdy się zna i lubi :) Ostatnio wpadłam na pomysł by mieszkańcy złożyli się na placyk zabaw dla naszych dzieci, coś w tym stylu: http://ogrodosfera.pl/drewniany-plac-zabaw-dla-dzieci, tak by dzieciaki mogły się bawić na nim przy świetlicy. Każdy u nas mieszka w domku ale mamy miejscową świetlicę do której chodzą dzieci się bawić. :) Myślę, że zabawa na świeżym powietrzu będzie dla nich o wiele fajniejsza.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość