Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: jaki makijaz?

02 lis 2017, 14:28

Moim zdaniem nie ma potrzeby wykonywać makijażu permanentnego, wystarczy tylko odnaleźć swój styl i dobre, skuteczne kosmetyki które nas nie podrażnią. Wszystko znajdziemy w sklepach internetowych.

Monica4321
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 21 wrz 2017, 13:40

Re: jaki makijaz?

14 lis 2017, 11:37

Ja na co dzień nosze bardzo delikatny makijaż, ale denerwuje mnie to, ze muszę często robić hennę brwi i chętnie zrobiłabym sobie makijaż permanentny, ale ceny mnie odstraszają. Mama nadzieję, że z czasem to stanieje.

Ramnka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 15 maja 2017, 16:08

Re: jaki makijaz?

31 gru 2017, 11:32

Moim zdaniem super opcją jest makijaż permanentny. Nie musimy się codziennie martwić o to, aby nasz makijaż wyglądał perfekcyjnie. Ja robiłam brwi i kreski w Vici Clinic w Krakowie za pomocą urządzeń i produktów marki Biotek. Zabiegi wykonywał przemiły Pan Krzysztof. Efekt jest naprawdę super, nic nie blaknie, a makijaż wygląda naturalnie.

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: jaki makijaz?

18 lut 2018, 11:11

Zachęcam do wykonywania makijażu permanentnego. Efekt jest naprawdę bardzo ciekawy. Polecam wybrać się w tym celu do Vici Clinic w Krakowie. Kolory nie blakną, bardzo fajnie taki makijaż prezentuje się w wielu różnych sytuacjach.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość