Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

01 paź 2008, 23:15

dziewczyny ja to mam skleroze dostalam eske od Marty wkleillam na wspoln termin porodu wczesniej a tu zapomnialam :ico_placzek: :ico_placzek:

Czuje sie nawet nieźle mala spi od 7 jak aniolek ale w nocy dala mi popalic-byla glodna-walczymy z karmieniem cycem.Juz sie nie moge doczekac kiedy wroce do domu i przedstwie wam moja princess Igusiejaest taka mieciutka wloski ma jak piorka dlugie girki i paluszki troszke podrapana jeszcze

ale mnie cycki bola maly zaczol jakos mocniej ssac tak ze moje brodawki zrobily sie bardzoooooooooooo wrazliwe byle podmuch wiatru i dostaje szalu, smaruje mascia ale gowno pomaga :ico_placzek: :ico_placzek:
naszczescie juz nie sa takie spuchniete jak wczesniej bo wygladaly na wieksze od pamli anderson, jak zobaczylam siebie na zdjeciu to sie przerazilam :ico_szoking: :ico_szoking:
a ile tych kropelek pati dajesz????

kasiulek247, dzieki wielkie za życzonka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

02 paź 2008, 08:36

adia26 pisze:ale mnie cycki bola maly zaczol jakos mocniej ssac tak ze moje brodawki zrobily sie bardzoooooooooooo wrazliwe byle podmuch wiatru i dostaje szalu

ja też miałam taki kryzys,aż miałam poranione brodawki,normalnie strupy bo mały na początku to wisiał po 1,5godziny na cycku,teraz już sie to unormowało ,strupki zeszły,i jest juz dobrze,tylko jak śpi dłużej to wtedy cycki pęcznięją jak balony i bolą jak cholera,,ale jak synuś sie dossa to szybo wszystko wraca do normy :ico_brawa_01:
a tak w ogóle to witam się z rana,córcia pojechała do szkoły,a synus jeszcze śpi :-) pewnie za chwile sie bedzie budził,bo to jego czas! a potem kłade sie jeszcze spać!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

02 paź 2008, 10:38

Witam!!!
No mam nadzieje,ze juz dzis Marta bedzie z nami :ico_brawa_01: Moja Natalka oczywiscie zafundowala mi 3 przerwy w spaniu kazda po godzinie!W ogole wczoraj byla taka marudna ,ze obawiam sie ze to kolka sie zaczela,dostala kropelke Infacolu i pomoglo,wiec jednak brzuszek :ico_noniewiem: Kto wie czy to normalne ze takie dziecko zezuje,bo ja oczywiscie zauwaze wszystko :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

02 paź 2008, 12:03

hej u mnie tez nocka z głowy dopiero po czwartej maly zasnol na 5 godzin :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , i teraz znow spi,zaraz przyjdzie położna i trzeba obudzic kluseczke :ico_noniewiem:
miszka a gdzie kupilas te kropelki bo ja mam na kolke tylko herbatke plantex z polski :ico_noniewiem: ,u mnie tez Kacper marudzil pierdzial pierdzial a kupi nie bylo dopiero poźniej sobie ulżył :ico_sorki: :ico_sorki: i poszedl spac

[ Dodano: 2008-10-02, 12:07 ]
miszka, kluseczka sie z niej robi taka fajna pyzunia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

02 paź 2008, 13:41

adia26 pisze:miszka a gdzie kupilas te kropelki bo ja mam na kolke tylko herbatke plantex z polski ,u mnie tez Kacper marudzil pierdzial pierdzial a kupi nie bylo dopiero poźniej sobie ulżył i poszedl spac

[ Dodano: 2008-10-02, 12:07 ]
miszka, kluseczka sie z niej robi taka fajna pyzunia
Wiesz co mochana,to takie kropelki kupuje sie je w aptece,nawet w Asdzie widzialam,mozna podawac od urodzenia bez przerwy przed kazdym jedzeniem maja dzialanie przeciwbolowe,rozkurczajace i wiatropedne-rewelacja,polecila mi polozna,naprawde dziala i jest smaczne ,Natalka az sie oblizuje po tym.Staram sie to dawac tylko jak widze ze sie prezy i placze.
No robi sie z niej kluseczka juz rowne 3 kilo wazy :ico_brawa_01: Musze uwazac,bo strasznie jest zarloczna,nie chce jej upasc :ico_olaboga:
A Twoj Kacperek jaki przeslodki sie zrobil :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

02 paź 2008, 13:43

adia26 pisze:a ile tych kropelek pati dajesz????


ja mam witamine D w tabletkach i daje codziennie jedna tabletke podczas karmienia, wkladam pod policzek na ktorym lezy i wtedy daje cyca i to sie rozpuszcza.

A tak w ogole to witam
dopiero co mam chwile wytchnienia moj maly marudzi juz od kilku dni, a ja nie mam juz sily, meczy mnie ten jego placz, nic w domu nie moge zrobic, nawet sniadania zjesc nie mam kiedy bo albo przy cycu lezy albo na rekach go nosze zeby nie plakal, juz mnie to meczy, chyba jednal wyprobuje z butelka bo mam juz powoli dosc, tylko nie znam sie na mleku i nie wiem jakie kupic :ico_noniewiem: tyle tego jest :ico_olaboga:

miszka pisze:Kto wie czy to normalne ze takie dziecko zezuje,bo ja oczywiscie zauwaze wszystko :ico_noniewiem:


wiesz co ze ja tez to zauwazylam i mowie do meza ze maly ma zeza, a on ze ja mam zeza, ale ja to widze, ze czasami zezuje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

02 paź 2008, 13:51

adia26 śliczny synuś!
a my dziś byliśmy u położnej na ważeniu-i mój mały waży już 3500 g,przez tydzień przybrał 400g,położna powiedziała że to super normalnie to ok.250 powinien! no super super ale ja nie chce mieć takiego grubaska :ico_placzek: ,nie lubie takich maluszków co są utuczone,a co mam zrobic jak on tak ładnie wcina :ico_noniewiem: ale jestem głupia powinnam sie cieszyć ,no i ciesze ale nie chciałałabym mieć takiego pulpecika,ale chyba nie mam humoru,dopiero wstałam mały spał to ja też,a zaraz Natalka wróci ze szkoły,musiałam szybko obrać ziemniaki,i pogoda do dupci,zimno i pada,więc to pewnie dlatego taka jestem!!!
aha miszka to normalne że noworodki zezują, :-) mój też tak fajnie ze nie raz sie śmieje bo takie minki fajne wali!

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

02 paź 2008, 13:53

Pati85 pisze:tylko nie znam sie na mleku i nie wiem jakie kupic tyle tego jest
Polecam Cow&Gate z ochrona probiotyczna:)Pewnie Payi nie mecz sie,zobaczysz ze bedzie tak jak u mnie :Wystarczy ze dokarmisz w nocy juz bedzie lepiej,ja zeszlam juz do 50ml wieczorem i 50ml w nocy ,cala reszta karmien to piers :ico_sorki: A dziecka nie ma ,ja sie w ciagu dnia nudze normalnie,w nocy budzi sie tylko 2 razy i spokoj :ico_brawa_01:
Pati85 pisze:wiesz co ze ja tez to zauwazylam i mowie do meza ze maly ma zeza, a on ze ja mam zeza, ale ja to widze, ze czasami zezuje
Juz wyczytalam ze to normalne,zeby sie nie przejmowac za bardzo ale obserwowac.
Wczoraj nakarmilam Natalke zostawilam spiaca z tatusiem i pojechalam na szybkie zakupy.Po godzinie stoje przy kasie z pelnym wozkiem,dzwoni telefon i slysze:Miszka przyjezdzaj bo ona sie drze!!!Wiec ja ten pelen wozek zostawilam i w te pedy do domu.A moje dziecko smacznie spi-tak sie wscieklam normalnie,no przeciez co z niego za ojciec ,dziecko 2 minuty pokwili a ten panikuje.Ale juz bez niej na zakupy nie pojade.Wczoraj musialam zrobic przez internet i tak chyba przez jakis czas musi byc.Dzieki Bogu ze zyjemy w czasach ze dowoza z marketow do domu,bo bysmy z glodu poumierali chyba z tym moicm chlopem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

02 paź 2008, 14:01

miszka pisze:Polecam Cow&Gate z ochrona probiotyczna:)


kurcze ale nie wiem czy u nas takie jest nie przypominam zebym je widziala :ico_noniewiem: a gdzie mozna je kupic???? W supermarketach czy gdzie???

A Ty najpierw dajesz butelke a potem cyca czy jak???? I ile tego mleka na poczatek mam zrobic?????

Jejku jaka jestem zielona :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-10-02, 14:02 ]
miszka, no to nielza mialas akcje z mezusiem, :-D takie sa te chlopy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

02 paź 2008, 14:04

Agusia1982 pisze:ale jestem głupia powinnam sie cieszyć ,no i ciesze ale nie chciałałabym mieć takiego pulpecika,ale chyba nie mam humoru,dopiero wstałam mały spał to ja też,a zaraz Natalka wróci ze szkoły,musiałam szybko obrać ziemniaki,i pogoda do dupci,zimno i pada,więc to pewnie dlatego taka jestem!!!
Nie przejmuj sie kochana,ja wczoraj mialam taki dzien ze bez siekiery nie podchodz :ico_olaboga: Ta pogoda taka dobijajaca moze :ico_noniewiem: Zmeczone tez jestesmy to dlatego-ale bedzie lepiej :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-10-02, 14:19 ]
Pati85 pisze:kurcze ale nie wiem czy u nas takie jest nie przypominam zebym je widziala a gdzie mozna je kupic???? W supermarketach czy gdzie???

A Ty najpierw dajesz butelke a potem cyca czy jak???? I ile tego mleka na poczatek mam zrobic?????

Jejku jaka jestem zielona
Sprawdz Patuniu w internecie czy macie to mleko,jezeli nie to to kup inne , tak jak pisalam wczesniej,pamietaj ze musi byc na nim napisane ze mozesz je podawac jako uzupelnienie karmiena piersia.W supermarkecie je kupuje po prostu.Zawsze najpierw daje cyca,potem dokarmiam butla ale nie za duzo,butelke przygotowuje sie na 90 ml ale daj tak ok 50,bo przeciez z cysia juz zciagnie cos,zeby nie przekarmic.Sprawdz jak to dziala kochana,moze to jest przyczyna marudzenia,jezeli nic sie nie zmieni trzeba bedzie szukac gdzie indziej.,ale mysle ze to pomoze Ci funkcjonowac :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość